klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

günaydın canlarım. nasılsınız? ne var ne yok?
var mı son 4 gün içinde hamişimiz. :emir_bebek::emir_bebek:çoktandır giremedim.

Nerdsn kız sen?inan dün namazdayken aklıma geldn gelmşkende duada ettm:)soraym bi dedm

işte geldim burdayım :KK1:
canım cuma misafirim vardı. hafta sonu gebzedeydik. sonra kayınvalidemlere gittik. dün de kociş okula götürdü bilgisayarı. ancak bugün gelebildim.
hala regl olmadım:KK43:( dün yine test yaptım meraktan. duramadım yine. tabi sonuç negatif. sen napıyorsun nasılsın bakalım? canım benim Allah senden razı olsun. dualarımız kabul olur inşallah.

herkes yıne konu okuyor galıba bu konular neden yazıldıktan sonra sılınmıyor daha guzel sohbet ederdık bence

buranın zaten kuralı bu kızzz ben valla eskileri okuyorum bos zamanlarımda bilgi ediniyorum sonra o kişilerin hamiş oldukları cocuklarının buyuttugunu okuyorum moral oluyor.

günaydın canlarım. nasılsınız? ne var ne yok?
var mı son 4 gün içinde hamişimiz. :emir_bebek::emir_bebek:çoktandır giremedim.
bizim listede hamiş olan yok canım seni bekledik ama sen yumurtlama gunu calısma (ben gibi :KK1: sonra test yaptım negatif de)
Bel ağrısı devam ediyor onun dışında iyiyim çok şükür sen nasılsın

benimde kasık ve bel canım ilacların cilveleri işde

buranın zaten kuralı bu kızzz ben valla eskileri okuyorum bos zamanlarımda bilgi ediniyorum sonra o kişilerin hamiş oldukları cocuklarının buyuttugunu okuyorum moral oluyor.

bizim listede hamiş olan yok canım seni bekledik ama sen yumurtlama gunu calısma (ben gibi :KK1: sonra test yaptım negatif de)

benimde kasık ve bel canım ilacların cilveleri işde

kız ne yumurtlama günü yavv. benim yumurtam yoktu ki... sonra geç oluştuysa bilemem tabi...:KK9: bir an önce regl olsam artıkkk

tünaydın hanımlar ben yeni kalktım şimdi makinada yıkanmış bulaşıklarım var hem onu yerleştireyim sonra bir evi süpüreyim geliyormmmm:KK55::KK55::KK55::KK55:

hadi adet olda basla sende tedaviye :nazar:ee daha ne yaptın kaynanan gil de anlat bakalım:KK34:
anam benim kaynanamın misafiri hiç bitmez. yine misafir vardı bir dünya. memlekete gidecek diye gelmişler. yollarda perişan olduk valla. çok yorulduk. bu yollarda git gel çocuk olsa bile düşer valla:) cuma günü yapılıyormuş bebişim aşılaman:)) çok sevindiim. hadi hayırlısı.

hiç ne olsun oturuyorum işde

bende oturuyorum ıncır yemeyı bıraltım:) dun cayı demledım yanına getırmısım ıncırı alıskanlık bır tane yedım ayyyy dedım ben bunu yemıyecektım:))) esım senınde bır halın bırını tutmuyor daha ıkı gun once ıncır bıtmek uzere yenısını al dıyodun sımdı yemıycem dıyon dedı:)))) ayyy sag tarafımda agrı var bunlar catlıyor olmasın ya .... ovalosyon testı aldım bugun baslayım mı daha 9. gun ama

X