klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Canm ben 300 e yakin cektrdim ganal f de 250 cat 65 desek asilama icin bilmiyorum ne kadar ister ben de ssk liym ama oyle aliyolr

hadi inşallah hayırlı haberlerini bekliyoruz cnm

bende bazen gelemıyorum ama geldikce arada yazıp cıkıyorum aşılama yaptıracağın tarih ne zman

canım aşılama tarihi tam olarak belli değil.cumartesi başladık iğneye.perşembe kontrole gidicem yumurtaların durumuna göre ilacın dozunu ayarluycak herlade ondan sonra belli olacak tam günü.şimdi iğneye devam..

Yok yok oyle deme arastrmssn en azindan ilaca cok mu vermisim ilk defa aldim bunu bilmiyorum ozel hastane islerini hep devlete gidigordum

Canm ben 300 e yakin cektrdim ganal f de 250 cat 65 desek asilama icin bilmiyorum ne kadar ister ben de ssk liym ama oyle aliyolr

genelde ozel hastahaneler ssk ile anlasmalı olmuyor o yuzden pahalıya denk gelıyor ben burda rahım fılmının fıyatını duyunca yaptıramam sanıyordum dewlet hastahanesındede cektırmek ıstemıyordum dr umu degıstırdım rahım flmı ıcın aradım ne kadar dedım 8 tl dedı bende 800 dıyor sandım :))) asılamada ucuza den gelıyor eger asılama yaptırırsam ben 610 lıra tutuyo bazılaarı 1000 tl den daha fazla werıyor ıyıce bı arastır canım 100 tl ustu werecegıne bıraz daha ustune koyarsın tup bebek yaptırırsın oran artar

Haklisin canm ya bi arastrim yine bakalim olmazsa mecbur yapacm

Yok yok oyle deme arastrmssn en azindan ilaca cok mu vermisim ilk defa aldim bunu bilmiyorum ozel hastane islerini hep devlete gidigordum

bence cok canım ben puregon 300 kullandım 3 kutu ilac 1 tane cat.ignesi 223tl 20 tl muane ücreti 243tl aldım canım.yarın kaptan elif gelirse ona sor raporla aldı senin ilacdan kaca aldı bilmiyorum.

bence cok canım ben puregon 300 kullandım 3 kutu ilac 1 tane cat.ignesi 223tl 20 tl muane ücreti 243tl aldım canım.yarın kaptan elif gelirse ona sor raporla aldı senin ilacdan kaca aldı bilmiyorum.
Sen cok iyi almissin canm demekki ben uc kutu alsaydim 750 tutardi muayene ucreti de 42 bizde

Sen cok iyi almissin canm demekki ben uc kutu alsaydim 750 tutardi muayene ucreti de 42 bizde
benim gittigim hastane devlet hastanesi canım muane ücretide devlet alıyor ilac alırken o kimbilir kac ayın parasıdır o ilac alınca topdan cıktı karsıma ben hesapladım benim 856tl tutuyordu raporsuz.

benim gittigim hastane devlet hastanesi canım muane ücretide devlet alıyor ilac alırken o kimbilir kac ayın parasıdır o ilac alınca topdan cıktı karsıma ben hesapladım benim 856tl tutuyordu raporsuz.

cok pahalı ya maddı manewı yonden cok yoruluyoruz allah emeklerımızı bosa cıkarmasın

canım bugun adetimin 15 gunu ve e2 293.9 ne cıktı biliyomusun nasıl sence

Canım bilmiyorum ama netten baktım sen sorunca. Adetin 3. Günü 100ün altında olmalıymış. Şimdi ise 200-600 normal değeriymiş. E bu duruma göre iyi görünüyor seninki..

Ben çoook kötüyüm denizciğimsaatlerdir ağlıyorum. Dr 60 progesteronu görünce "hamilesin bence" diye tel. Açmıştı ya.. Sonra reglim gecikmişti ama geçen hafta regl olmuş, üzülmüştüm. Sonra şehir dışına gittik dün gece geldik. Bugün (5. günüm) iş çıkışı Dr a gittik. Kistim var mı, klomen kullanmıcam mı yine diye!
Dr uzuun uzuuuun ultrasona baktı, "sen ne zaman regl oldun?" dedi. 5 gün önce dedim. "Hayır önceki reglini soruyorum" dedi. Sonra bi şeyler hesapladı. Ne oldu deyince "ben burda kese, içinde de bi şey görüyorum dedieşimle şok olduk! "Bebek bu" dedi. Hemen betahcg istedi. Sonuç:0.1!!!! negatif
o iki saat boyunca eşimle o kadar heyecanlanmıştık ki!!! Hayal bile kurmuştuk!! Yıkıldım resmen. Dr u aradım o da şok oldu. İnanamadı... Bu ayı pas geçelim dedi. Endometriyumun bu haldeyken bebek yapmamalısın dedi. Umarım kürtaj falan olmak zorunda kalmam. Yine o doğumhaneye girip yine boş çıkmak istemiyorum.

cok cok gecmıs olsun canım ya cok uzuldum cok zor gercekten bırden bebegı bulup kaybetmıs gıbı olmussun allah kolaylık wersın ınsallah kurtaj olmak zorunda kalmazsın ole bırsey olsaydı dr un soylerdı herhalde

gecmiş olsun canım
seninde bu basına gelenler cok sasırtıyor beni şimdi bebek kesesi var içi boş mol gebelikmi yani pek bu işlerden anlamıyorum ama inan cok üzüldüm bende ugrastırdım seni kusura bakma eger kurtaj a girmem gerekse bile bu kadar yıpratma kendini sana ve rahmine zarar vermeden yapsınlar ne yapcaklarsa öyle diyelim.zaten sen hamile kalabiliyosun söyle bir adam akıllı baksalar sana yumurtan var catlıyorda yani seni biran önce bu şeyden kurtarsınlar yeter ben hissediyorum hersey cok guzel olcak tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…