klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Canım sen canını hiç sıkma. Hayırlısıyla olcak inş. İncir yemeyi kesersin. İğneyi de doz olarak az yaptın mı tamamdır.

hiç kafana takma.olacaksabu bir tesadüftür.sen doktor kontrolünde ol büyüttüğü gibi çatlatsın.zaten önemli olan çatlayıp döllenmesi değil mi?ovülasyon testi de al işi şansa bırakma kendi işini kendin gör.canını da sıkma.belki çocuk 10 gün önce yerleşmek istiyordur annesine

zd.cim sen beni tanısan o klasik çatlak ingilizcecilere benzemem ben.zaten İngilizce öğretmenime inat ing. öğretmeni oldum ben.çok sempatiğimdir huyum kurusun

canım ya ne guzel soylemısın dogru belkı bebegım bu sefer erken gelemek ıstedı :)

Hey allahım ya bu nasıl birşeydir geç büyür olmaz erken büyür yine dr lar birşey bulup can sıkarlar üzülme ama sakın sıkma canını sibelin söylediği çok doğru katılıyorum. Dediğin gibi belki ikinci aşılama için sakıncalı olabilir ama kendiliğinden hamile kaldığını düşünsene sakın incir yeme :)) şimdi ne tuhaf geldi normalde iyi gelir ye deriz ya şimdi tam dersini diyorum .

zd.cim sen beni tanısan o klasik çatlak ingilizcecilere benzemem ben.zaten İngilizce öğretmenime inat ing. öğretmeni oldum ben.çok sempatiğimdir huyum kurusun
bizim zamanımızın ögretmenleri catlaktı galiba şimdikilere bak hepsi normal ben ingilizce dersi oldugu zaman okula gıtmek ıstemıyordum hasta numarası yapıyordum. ingilizce hayatım baslamadan bitti.

canım ya ne guzel soylemısın dogru belkı bebegım bu sefer erken gelemek ıstedı :)
anasi gibi sabirsizdir kesin aman gelsinde bu ay nasıl işterse öyle yerlessin yeri hazır dimi

benim göguslerımın ucu kasınmaya basladı hayırdır inş.:26:klomen içsem anlıcamda demekki puregonunda varmıs yan etkılerı

Birşey sormak istiyorum şimdi ben 3 gündür söktürücü kullanıyorum ama bugün belim çok kötü geçen ay da yumoşlar çatlıyacağı zaman böyle olmuştu adet ağrısı gibi ama adet olmam imkansız şimdi sizce yumoşlar 4 günde büyüyüp çatlıyacak kıvama gelebilir mi olabilir mi böyle birşey Dr a kontrole gitsem mi artık umursamayıp smktürüceye devam edip regli olmayı mı beklesem .ama gerçekten kendimde belirti aramıyorum zaten yeni tedavi için regli olmayı bekliyorum kafam karıştı

kızlar ben kocamı işe gonderdım geldım buraya :) bu ay nıyese heyecanlıyım yumoslarım oldugunu duydugum ıcınmı acaba

kızlar iyi akşamlarrrrr

gelemedim birkaç gündür.bugün doktora gittim tekrar.4 gündür kahve akıntım vardı.göğüslerimde biraz inince acaba dedim böyle mi regl olcam bu ay.kaçırdım sandım.vajinal ultrason yaptı.kanama var gibi görünüyor dedi.rahim yine kalın.rahmi onarmamız gerekli,bu şekilde hamilelik olsa da allah korusun düşük tehlikesi olabilir dedi.bu ay klomen içmeyeceğiz.yumurtayı östrojen ve progesteron içeren cyclo-progynova diye bir ilaçla uyarıcaz hemde adeti tekrar düzene koyacağız dedi.ben de korktum bir ay daha mı diye ama meğerse korunma sağlayan bir ilaç değilmiş.21 gün bu ilacı kullanıp bir dahaki adette tekrar gideceğim.bu ay takip yok yani.bu arada kan gelmeye başladı:)

TAHMİNİ BAT TARİHİM:25 MAYIS olarak güncellenebilir(ilaçla 28 günde olabileceğimi söyledi doktor)
TEDAVİ SÜRECİM:Cyclo progynova ile 1 ay korunmasız devam

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…