klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Aynen katılıyorum.Kayaların dibinden ot veren Rabbim bizlere de verecektir.Benim bir tane yavrum var çok şükür Allah hiç olmayanlara öncelikle versin ama benim kuzuma da bir kardeş daha versin.Çok sıkıldım çünkü sorulardan "Hadi artık ne duruyorsun 2.gelsin"laflarından.Allahım fırsatımı kimseye düşürmeden nasip etsin bana da tekrar.Ama dediğim gibi bugün içim umut dolu inşallah sonu da mutlu olur.Moral bozmak yok.Allahım Ol derse oluverir....Dua edelim inşallah...
Allah gönlune göre versin inş.tez vakitde
Sorma canım ya hem burnum tıkalı hem ee akıyor. Silmekten yara olcak. Burun deliklerime peçete tıkadım:KK1: çok komik görsen. Zaten burundan nefes alamıyordum bari akmasın dedim. Ihlamur yaptım onu içiyorum şimdi. Ama eşim gelirken ecz den burun açıcı sorcak hamiş kullanımına uygun. Bu deniz suları varya bebişlere de veriyor doktorlar belki onu kullanabilirim.
Hele bi olsun senin kerata bak onun için daha nelere katlancan. Ağrıdan geberiyorum. Korkudan bişeycik içemiyorum. İnş senin de bebişin büyürken gün saycaz:KK16:
ayy canım bugun böyle hamileymişim gibi ilgi görunce bir hoşuma gitti kaptırdım kendimi nasıl olsa hamile sanıyolar diye :KK8:hani normalde bayanlar hamile olmayınca hamilemisin diye sorulursa bozulur kiloluyum diye bir ben mutlu oldum acaba nasıl bır duygu ki numaradan yapmak bile güzeldi.neyse ben sofrayı hazırlıyım görusuruz sonra byyy

Kızlar ya okunmayı bekleyen bi dolu yazılı kağıdım var. Ne yapçam ya. :KK50:Keşke sihirli güçlerim olsa da bi hokus hopusla hepsi okunsa, ev işleri yapılsa , yemekler olsa. Ne iyi olurdu valla:KK55:

Ben o işi hafta sonu gördüm ve e okula da girdim şimdi ütü yapıyorum sıkılınca arada buraya bakıyorum.Hatta 3. yazılılarımı da taslak olarak hazırlayım diyorum eklenecekleri eklerim sonra...

:KK60: :KK60: :KK60: :KK60:

adetin 3.gunu iyiydi canım gecen ay bakıldı hormon testleriyle sagol canımmm yerim seni allah razı olsunn

dr bakmadı canım kanı verdim geldim sonucda işde size yazdıgım zaman acıklandı int.baktım tabii cözemeyince panikledim.

Tamam iste eger o zamana güzel cktysa hcbir sorun yok Allahn iznyle.cikan sncunda cok güzel ckms oluyr o zaman

Ben o işi hafta sonu gördüm ve e okula da girdim şimdi ütü yapıyorum sıkılınca arada buraya bakıyorum.Hatta 3. yazılılarımı da taslak olarak hazırlayım diyorum eklenecekleri eklerim sonra...

Ayyy ne güzel. Bitirmişsin . Ben daha hiç okumadım. 7 sınıf var okunacak:KK14: bu baş ağrısıyla nasıl okucam o da zor ama. Senin branş neydi canım

:KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60::KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60:
ne yapıyım beni kader böyle yaptı :63:
ama şimdi bak :kk77: bu deger düzgün olsa niye yumos 14 mm olsun düşünüyom yani yaa bu sonuca göre asılama yapmazlarsa bir aksilik cıkarsa:KK50:

Deniz var ya buldun yine olumsuz birşey bravo niye hep kurcalıyosun bırak ya iki günde kafan rahat olsun

kızlarrrr ya sormayın sabah dr gıttım 17 mm sagda 17 mm solda yumurta gelısmıs dedı daha test sonucları cıkamamıstı. bende sevındım hemen buraya yazdım hatta... ama benım adetın daha 8. gunu bu yuzden bu kodar buyumesı sorunmus meger:KK43:( gonal f kullanıyordum125 doz demıstı. cok gelmıs demez mı bırde :KK43:(( ayyyy cıldırcam bu dozu neye gore ayarlıyorsunuz ya sız ... cok canım sıkıldı. sen yıne ılıskıye gır dedı carsanba bakacakmıs tekrar. catlatma ıgnesı vurmayacak anlasılan. bu ay asılamam da olmayacak sanırım:KK43:((( cok uzuldum ya.

kızlarrrr ya sormayın sabah dr gıttım 17 mm sagda 17 mm solda yumurta gelısmıs dedı daha test sonucları cıkamamıstı. bende sevındım hemen buraya yazdım hatta... ama benım adetın daha 8. gunu bu yuzden bu kodar buyumesı sorunmus meger:KK43:( gonal f kullanıyordum125 doz demıstı. cok gelmıs demez mı bırde :KK43:(( ayyyy cıldırcam bu dozu neye gore ayarlıyorsunuz ya sız ... cok canım sıkıldı. sen yıne ılıskıye gır dedı carsanba bakacakmıs tekrar. catlatma ıgnesı vurmayacak anlasılan. bu ay asılamam da olmayacak sanırım:KK43:((( cok uzuldum ya.

üzülme canım ya cok da fazla degıl kı benım 10. gun 19 du yanı senle aynı nerdeyse dr mukemmel dedı 17 mm cok guzel bence catlatma ıgnesıne bıle gerek yok bence olacagı warsa boylede olur

üzülme canım ya cok da fazla degıl kı benım 10. gun 19 du yanı senle aynı nerdeyse dr mukemmel dedı 17 mm cok guzel bence catlatma ıgnesıne bıle gerek yok bence olacagı warsa boylede olur

bılmıyorum ya... neyse ben kendımı o kadar hazırlamıstım kı bu asılamaya nasıp bakalım carsamba ne dıyecek dr. sagol sayende bıraz rahatladım dedıgın gıbı belkı kendı catlar....

kızlarrr haberlere bakın kadın dgostan rahımsız mıs rahım naklı yapılmıs su an 6 haftalık hamılee ımkansız dıye bırsey yok

bılmıyorum ya... neyse ben kendımı o kadar hazırlamıstım kı bu asılamaya nasıp bakalım carsamba ne dıyecek dr. sagol sayende bıraz rahatladım dedıgın gıbı belkı kendı catlar....

ıste buyuk oldugundan dolayı dr bana catlatma ıgnesı wermedı senınkıyle benımkı boyu aynı nerdeyse senınkı 8. gun 17 mm benım 10. 19 yanı senınde 10. 19 gıbı bırsey oluyor dr bana mukemmel dedı bencede senınkı mukemmel hıc canını sıkma canım

ıste buyuk oldugundan dolayı dr bana catlatma ıgnesı wermedı senınkıyle benımkı boyu aynı nerdeyse senınkı 8. gun 17 mm benım 10. 19 yanı senınde 10. 19 gıbı bırsey oluyor dr bana mukemmel dedı bencede senınkı mukemmel hıc canını sıkma canım

canım sagol moralın ıcın. bu durum normal olunca ıyı ama galıba asılama ıcın uygun degıl. benım bu ay 2. asılamayı olmam lazımdı. o yuzden canım sıkıldı. nasıp tabı bakarsın dogal yollardan olur:)

canım sagol moralın ıcın. bu durum normal olunca ıyı ama galıba asılama ıcın uygun degıl. benım bu ay 2. asılamayı olmam lazımdı. o yuzden canım sıkıldı. nasıp tabı bakarsın dogal yollardan olur:)

ne demek canım ya ben yumurtalarım boyutunu ogrenınce sewınmıstım bu boyutlarda asılama yaptıranda war canım ınsallah olmaz ama ıptal edılırse dogal yolla olma ıhtımalıde yuksek boyutu guzel cunku benım yumurtalar gerı küçüldü sanırım :)))

ne demek canım ya ben yumurtalarım boyutunu ogrenınce sewınmıstım bu boyutlarda asılama yaptıranda war canım ınsallah olmaz ama ıptal edılırse dogal yolla olma ıhtımalıde yuksek boyutu guzel cunku benım yumurtalar gerı küçüldü sanırım :)))

küçülmesı tıbben mumkun degıl:) sen ıcını rahat tut... :) ınsallah hayırlı haberlerını alırız...

küçülmesı tıbben mumkun degıl:) sen ıcını rahat tut... :) ınsallah hayırlı haberlerını alırız...

insallah saol canım da 16. gune kadar kasık batmasından yatamıyordum sımdı batma felan hepsı gectı bende kuculdu mu acaba dedım :))) progestandan da olabılır son 3 gunluk hapım kaldı bıtınce 1 haftaya kadar adet olmazsam gebelık testı yaptıracam zaten benım adetım hıc gecıkmez

X