klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım gecen hafta carsamba gittim 1 tane 13mm vardı
cuma gittim 1 tane 13.5 1 tanede 10.5 vardı
pazartesi gittim2 tane 14mm vardı yani biri buyumemıs yanındakını buyutmus 10.5 14 olmus neyse sımdı ıkısıde beraber buyucekler.yaa sevindim yani sonucda asılama yapılcak boyutlara pek takılmıyım dimi

kızlar merhaba nasılsınız beni sorarsınız az bişi iyiym nedendir artık bilmiyorum ara ara midem bulanıyo kusacak gibi oluyorum sol kasığımda ağrıyo işlerimi zor bitirdim vallahi şu adeti bi olsaydım da kurtulsaydım

benim catlatma ignesinden sonra 14 gun yada 15 gun mutlaka kan geliyorgelmezse hamile olcam yani şimdiye kadar hep geldi bakalım bu sefer ne olcak.

adete yönelik de hiç bi belirtim yok 4 gün kaldı offf nasıl bişidir bu insanın kafası iyice karışıyo

bence kendinde belirti arama 3-4 gun bekle sıkma canını

ya hamile olduğumu sanmıyorum zatende n bilim adet stresi öldürüyo beni yani olacaksam olayım da hiç belirtide yok üzerimde bir yorgunluk kırgınlık halsizlik var acaba havalardan mı dün gece uyuyamadım sıcaktan üstelik üzerimde şhort ve askılı bluz vardı:44::44:

niye canım hamile olmayasın bu ay calısmadınmı stres yapmıssın sen kendini rahat bırak oluruna bırak
(diyene bak demeyın)

niye canım hamile olmayasın bu ay calısmadınmı stres yapmıssın sen kendini rahat bırak oluruna bırak
(diyene bak demeyın)

kız sanmıyorum işte hemde bende iltihap var şu son zamanlarda çok arttı doktora gidecem işte adet olsaydım

benim catlatma ignesinden sonra 14 gun yada 15 gun mutlaka kan geliyorgelmezse hamile olcam yani şimdiye kadar hep geldi bakalım bu sefer ne olcak.

İnşallah bu sefer gelmiyecek sabırsızlıkla bekliyorum o iki haftanın gelmesini ve o kanı görmemeni

İnşallah bu sefer gelmiyecek sabırsızlıkla bekliyorum o iki haftanın gelmesini ve o kanı görmemeni

benim yumoslarda senınkıler gibi dimi? benim tedavide sana umut ocak dimi arzununkide ilk asılamaydı ya bana umut olmustu oyuzden seni cok iyi anlıyorum.sen ne durumdasın adeti beklerken ilac içiyomusun hanı hizlandırmak ıcın bu arada seda dr dedimki muaneye girerken bugun 15 gunum ya buyumedıyse kacıncı gune kadar bakcaz dedim oda engec 21 gune kadar bakıyoruz yoksa tedavı bu ay ıptal oluyor dedi.sen en son hangi gun gittin.

Slm kızlar nasılsınız??? Ben pek iyi değilim dün akşam kahverengi akıntım oldu bugün doktora gittim bir sürü ilaç iğne verdi bana dua edin lütfen Allah hepimizin gönlüne göre versin...

Slm kızlar nasılsınız??? Ben pek iyi değilim dün akşam kahverengi akıntım oldu bugün doktora gittim bir sürü ilaç iğne verdi bana dua edin lütfen Allah hepimizin gönlüne göre versin...

gecmıs olsun canım allah bebegını korusun stres yapma stres zararlı

bugun esım sperm tahlılı ıcın hastaneye gıttı kaynanam da o gıttıkten sonra basladı cok para gıdıyor bekleyın ıkı yıl daha devlet odesın de sonra yaparsınız dıyor

kız kaynananı boswer kendı cebınden mı para cıkıyormus hıc bekleme bence

aaa canım cok gecmiş olsun bol bol dinlen bişey olmaz allahın izniyle o akıntıyla arzuda igne kullanıyor tedbir amaclı sana vermiş dr ama stres yapma tamam mı
kızlarrrr yumosların en ıdeal boyutu ne kı ????????
canım ben 18mm biliyodum ama 16 da catlatma için yeterlıymıs.dr öyle dedi bana

benımde 18- 19 boyutunda ıkı tane yumurtam wardı demekkı ondan cok guzel dedı catladıysa eger hamıle olma ıhtımalım yüksek belırtı yok ama demekkı catlamadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…