klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

gunaydın kızlar bı akıl verın bana ya nasıl davranacagımı bılmıyorum

Günaydn cnm hayrdr ne oldu

kafayı yıycem guldenız ya ne yapayım sence gorumcemın bır yılı daha yenı bıtmıstı hamıle kalmadan az kalsın kafayı yıyorlardı ılk aydan doktora goturduler sıra bana gelınce bekle dıyor Allah verır derdını de bırlıkte verır dıyor lafa bak ya

bugun esım sperm tahlılı ıcın hastaneye gıttı kaynanam da o gıttıkten sonra basladı cok para gıdıyor bekleyın ıkı yıl daha devlet odesın de sonra yaparsınız dıyor

Cnm eger eşin ugrasiyrsa birak kaynanan ne diyrsa dsin.eger esinde sorun cikarsaydi o zaman zor olckti

Sagol canim cuma gunu asilamam olcak kizlar eve gidince ayrintili yazarim size

denızcım ınsallah senın de tutar ınsallah canm ızın verseler benım de asılama yapılacak ama bakalım
hakkımızda hayırlısı olsun ınsallah

Beklerken yaziyim size
14mm 2 tane yumos var kizlar bu aksam ve yarin 100mm vurcam yani toplamda 200 mm olcak carsamba gece 24 cat.ignemi olcam cuma gunude asilama olcak.sabah gelcez dr dediki kardesinin buyumesini bekledi simdi ikisi birden carsambaya kadar buyur dedi.sakayla karisik fikrini soyledi dua edin ne olur cuma oglene denk geldi asilama ins.hersey yolunda gider bir terslik cikmaz.

Sen niye kafana takmıyosun ki kocan sana destek olmuyor mu o da istemiyor mu sana diyor mu bekleyelim diye

Cnm eger eşin ugrasiyrsa birak kaynanan ne diyrsa dsin.eger esinde sorun cikarsaydi o zaman zor olckti

canım o ugrasıyorda gızlı gızlı ugrasıyor anasının korkusundan vallahı hala cozemedım bunları ya baskası da sorsa kaynanam dıyo kı ne yapayım ben de her yerı gezdırdım ona cocuk ıcın daha ne yapayım bana da cok sanslısın dıyorlar

Ooo harika. . .tam güzel saatede geliyr cnm,hadi hayirlisi

denızcım ınsallah senın de tutar ınsallah canm ızın verseler benım de asılama yapılacak ama bakalım
hakkımızda hayırlısı olsun ınsallah
Canim para sizin paraniz ne karisiyolar birde ilaci almissin zaten 250 tl vermissin yanii devami gelsin yaaa dinleme onlari kocani kandir

ınsallah buyuyup bebıs olacaklar canm Rabbım artık bızı muhtac etmesın ınsallah ne ılaca ne doktora kurtulalım artık bu edertten

Canim para sizin paraniz ne karisiyolar birde ilaci almissin zaten 250 tl vermissin yanii devami gelsin yaaa dinleme onlari kocani kandir

ıste sadece bızım paramız olarak gormuyolar casnm bırlıkte yasayınca beraber harcıyoruz ama ben bekleyemıyorum gercekten beklersem gorumcem hamıle butun ıslerını artı bızım evın butun ıslerını artı kendı annesının ıslerını de bana yaptıracak yaz geldı oturmak yok kı artık bı aya kadar yıkama sılme ıslerı var ceyız hazırlıycaz bebek ıcın ben de yardım edıp kaynanamın onay vermesını beklıycem tedavı olmak ıcın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…