klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

benımde 18- 19 boyutunda ıkı tane yumurtam wardı demekkı ondan cok guzel dedı catladıysa eger hamıle olma ıhtımalım yüksek belırtı yok ama demekkı catlamadı

niye catlamasın herkezde belirti olmuyorkı mesala ben hiç cat.ignelerinden sonra catladıgını anlamadım.(belkıde catlamadı ama cat.ignesi olup catlamama olmaz dedi dr) sen takma bunları gunu bekle

niye catlamasın herkezde belirti olmuyorkı mesala ben hiç cat.ignelerinden sonra catladıgını anlamadım.(belkıde catlamadı ama cat.ignesi olup catlamama olmaz dedi dr) sen takma bunları gunu bekle

kız catlatma ıgnesı olmadım kı ben benım saolsun dr catlatma ıgnesı wermedı ne guzel boyutlarda yumurtam wardı garantıye alırdık catlama belırtılerı wardı da hamılelık belırtılerı yok cnm ya son 8 gun :) BAT A

elif sen ne yapıyosun ne yaptın ne asamadasın anlat azıcık

ben hiç bişey yapmıyorum hayatım geçen ay 12. gün çatlamıştı yumurtam bu ay büyümedi diyodum az önce tuvalete gittim bugün 20. günü çatlama akıntısı gelmiş şaşırdım vallahi sevindimde geçte olsa büyümüş demek ki

Aynen öyle umut oluyorsunuz bana tatlım bende hiç büyüyen yumoş yok ki o kadar tembel işte ben en son 26. Günde gittim ama maalesef büyüyen yoktu Dr o Zaman senin 3 ayda 4 ayda bir gelişiyor dedi. Bana primolut diye söktürücü bi ilaç verdi bugün 3.günüm 7. Gün daha içicim günde üç tane içiyorum niye özellikle bu ilacı verdi bilmiyorum. İğnelerlede büyümemesinden çok korkuyorum

kızlar bugun ne oldu biliyomusunuz ;
sabah hastaneye giderken otobuse bindim kalabalıktı neyse ayakda gidiyorum.kızın biri bana bakıyor bende ustume falan bakıyorum biryerimmi acık bişey mı var diye kız ordan bagırdı bana hamilemisiniz yer veriyim diye ama beni görme yuzum kızardı yok degilim dedim.
(üstüme rahat oluyor diye elbıse giydım ondanda göbegim cıktı 2-3 aylık bebek var gibi kollar bacaklar ince sadece ayva göbegim var)
neyse devam ettim yolculuguga ara arada seytan dediki hamileyim deseydın böyle bir ilgi görseydin azcık şimartılsaydın neden hemen yok dedin dedi.
sonra hastanede bekliyorum oturmaya yer yok ayakda duvara yaslandım sizle yazısıyorum.ama belimde kötu ya benim demek arada belimi falan tuttum artık ne yaptıysam birden oturanlardan kadının biri yanımda bitti lütfen siz oturun deyip kolumu cekelıyor yok falan dememe kalmadı oturdu tabii hastane dogum hastanesi olunca neyse bu sefer hamile degilim demedim sonra kadın oturdu yanıma ben hala tlf ılgılenıyorum bana bakıyor kafamı kaldırsam kac aylık falan dicek hiç kadına pas vermedim sıram gelincede uzaklastım ordan diyorumki millet gelecegi göruyor galiba
birde hemşire gene hastalarla konusuyordu kilo endestine bakıyor 30 ustundeyse tedavıye almıyolardı.bende ultrasyondayken geldi iceri bana dediki bu arada bugun fark ettim seninde göbeginde yaglanma var oda yumurtaları etkiliyor sende göbegini erit dedi ayy bebiş bu ay olmazsa bir dahakı ay a tedavi etmezse beni tırstım vallabundan sonraki tedavıler için vermen lazım dedi tehditmi bu :26:

COK fena tehdıt etmıs :) ne alaka gobekle yumurtların benım arkadas bayagı bı balık etlıydı 9 aylık hamıle gıbı ılk ay hamıle kaldı benım gıbı kuru da 2 yılda kalamadı

herkeze cat.ignesi yapmıyor ve bence bu kadar erken hamilelik belirtisi olmuyor cunku adet belirtisiyele hamilelik belirtisi aynıymıs ve ilk hamilelik belirtisi adet gecikmesiymiş ben cok arastırdım bunu yani klomen kullanıp adet olanda hamile olanda aynı belirtiyi yasıyor
hemen calıs sende kacırma bu fırsatı ayy işdesinde aksam falan calısma oldumu ki
ahh canım benimde olmadıgı zamanlar oldu sen o zamanlarda yoktun burda benim o hallerimi bilmezsin subat ayıydı klomene karsı hiç yumos yoktu zaten gecen ayy bişey içmedim o zamanda yoktu takma yani yaa bu igneler le iyide dr biraz tozu fazla vermesi lazım benimki 75 le baslattı 100 zor cıktı inş.seninki iyi ayarlar tozu.

ben evlendım evlenelı hıc psıkolojık olarak da belırtı yasamadım o kadar umudum yokkı esım sordgunda bosa heweslenme bu ayda hamıle degılım dıyorum

COK fena tehdıt etmıs :) ne alaka gobekle yumurtların benım arkadas bayagı bı balık etlıydı 9 aylık hamıle gıbı ılk ay hamıle kaldı benım gıbı kuru da 2 yılda kalamadı

canım ben kan testleri falan hersey normal hiç bir sebeb bulamadılar yağlarıma taktılar valla adet düzensizligi içinde kilo ver düzelir demişti yaşlı bir doktor karı vardı orda neyse simdi o yok ama hemşire taktı oysaki ben zayıfkende adette sekme oluyordu gelde anlat hormonlar normal cıkınca ...

konuşun azcık ya tek mı kaldım burda cok sakın topık ya
kız ben ne yapıyom burda konusuyom yaaa neyse ben kacar yemek yapcam görusuruz sonra
ben evlendım evlenelı hıc psıkolojık olarak da belırtı yasamadım o kadar umudum yokkı esım sordgunda bosa heweslenme bu ayda hamıle degılım dıyorum

adamı heveslendirme bosuna(yani hamileliginden emin olmadan ) tabii ama o kadarda moralini sıfırlama adamın orta şekerini bul yanıııı

neyse ben kacar.......

kızlar o degılde bugun ne yemek yapsam acaba
ben turlu yapıyorum yanınada kırmızı mercimek yaptım salata ve cacık olabilir yada ayrann

sedacım;
benim o işler karısık biraz yani toplarsak 8-9 ay klomen kullandım bunun son 3 ayı kont.oldu yani yumoslara bakıldı bu 3 aydan 2 ay yumoslar buyumustu cat.iğnesi oldum 1 ay buyumemıstı o zaman özel e gidiyordum. sonra bıraktım zk basladım ilk ay bişey kullanmadım tesler vs.gecti bu arada yumos buyumedi tabiii simdi asılama ve ilk ayım.

Son düzenleme:
Mrb hanımlar bu gün 5.günüm ve 4 gün gonalf 100ml kullancam 9,10,11.günler menogon kullancam pazartesi kontrolum var duruma güre catlatma iğnesi olup asilamam yapılacak ve ilk aşılamam olacak

Iki ay önce bu igneleri aynı şekilde kullandım 16 mm 19mm 21mm yumurta oluşmuştu 12.gün catlatma iğnesi oldum 13.gün akıntı geldi ama yumos akıntısı olduğunu bilmiyordum ben olmadı bakalım bu ay ne olacak

Çok soru sordum ama Dr klomenin yerine daha sonra göbekten iğne vermedi yumurtaların gelişmesi için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…