klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Hayırlısı olsun canım. Bal aşılamadan sonra kendini yorma sakın. Yat . Kaynana falan dinleme

arzu nasıl oldun canım...

Kahvaltıda limonlu çay falan içtim boğazım biraz ymuşadı. Nane limon kaynatıp içinede bal karıştırmayı düşünüyorum bikaç saat sonra. İnş bi zararı olmaz. Akşama da tavuk suyu çorbası yapçam işte. Şifayı kaptık ama mümkün olduğunca hafifletmeye çalışıcam canım.
Sen ne yaptın. Misafirlere mamalar hazırlamışsındır. Yarın kaçta doktora gidiyorsun?

Kizlar ben slm vermeye giirdim kaciyorum optum hepinizi.zeynep burdamisin bilmiyorum ama seni anliyorum hastane uzak olunca hic gidip test yaptirmak istemiyosun helede sonucu bile bile biraz daha bekle sokulmezsen yaparsin zaten ablanlar gelcek ya gezme falan derken unutursun birde bakarsin adet olmussun.

cnm ya bende öyle düşündüm aklımdan gecenı okudun walahi benimde işim var kışlıkları kaldırıyorum sonra arkadaşlarla buluşup parka gidicez grsrz

Tatlım sıkma canını herşeyde vardır bir hayır yeni tedavin inşallah hayırlı olur ve ilk aşılamada tutar bende yeni tedaviye başlıcam bakalım artık ne olucak

hazırladım bıurseyler:) beklıyorum ıste gelmelerını. ben dr sabah erken gıderım amma sonuclar her halükarda 3 te cıkıyor. ama sabah erkenden utrasona gırerım onun sonucunu yazarım zaten eve gelırsem:)

Tatlım sıkma canını herşeyde vardır bir hayır yeni tedavin inşallah hayırlı olur ve ilk aşılamada tutar bende yeni tedaviye başlıcam bakalım artık ne olucak

tsk ederım canm senınkı de hayırlı olsun hersey guzel olsun dıye ozele gıdıyorum bu sefer daha cok ılgılenıyorlar ıns Allah daha baska seylere muhtac etmez bızı de tutar ılkınde cok zor ya zaten dun kaynanamın soyledıklerıyle hala soktayım sasırıyorum valla ya ınsan kızı ıcın ıstedıgını baskası ıcın de ıstemez mı cok korkuyorum onun soyledıklerı olur dıye ama Allahtan gelen hersey de bas goz ustune cok ısteme dıyo bazen Allah verıyor derdını de bırlıkte verıyor sakat oluyor dıyor ıstemek suc mu yanı dorduncu yıldayız vallahı o kadar doluyum kı bu konuda Rabbım onu haklı cıkarmasın bızı de utandırmasın ınsallah

Hayırlısı olsun canım. Bal aşılamadan sonra kendini yorma sakın. Yat . Kaynana falan dinleme

ınsallah canm zaten temızlık zamanı ya onun ıcın bekle sımdı yapma dıyor gorumcem de hamıle getırelım onun halılarını yıkıyalım dıyor kendımı tam katya gıbı hıssetmeye basladım ben de ozellıkle bu ay yapıyorum yeter bu kadar ara gecen ay zaten hıc ılac bıle ıcmedım

bı kutu yazdı canım 250 lıraya aldım pazarlıkla ovıtrelle de esımın arkadasından 65 e alıyoruz bakalım asılama ne kadar tutar onu bılmıyorum

Son düzenleme:

Aman boşver takma kafanı bak bende ne kayınvalide derdi ne de kayınpeder derdi var yalnızım ama insan arıyo bazen akrabalık bağını isterdim akşamları gidiyim yemeğimi orada yiyeyim ama yok biraz benim kayınvalide değişik bi İnsan çalışıyo aramızda hiç birşey geçmedi hatta eşimle nişanlıyken aramız çok iyiydi hergün onlardaydım ama evlendikten sonra iki kez görülmüşüzdür eşimde 7 aydır konuşmuyo öyle işte onlarsızda olmuyo onlarla da

canım ben de ayrı evde olsam ısterdım onlara gıtmeyı ama sımdı bıktım onları gormekten ben de esımle yalnız kalmak ıstıyorum

Oldu canım seninki biraz az yesinde hizmetçi tutsun. Senin kaynanaya kıl oldum ya. Bence insanlıktan nasibini almamış. Görümcen versin 100 lira yıkatsın halılarını. Ayyyyy kız allah sana sabır versin valla. Ben olsam çoktan boğmuştum o karıyı
tövbe yarabbim ya.

Sen hangi tedavilerden geçtin anlatır mısın merak ettim

anlatırım tabı canım ben pco luyum ılk uc ay korunduk sonra bıraktık ıkıncı yıla gırınce baktık olmuyo dr a gıttık once hormon ıcın ılac verdı uc ay kullandım olmadı yıne ara verdım cunku esım sehır dısında calısıyordu bı basladım bı bıraktım ta kı gecen yıla kadar uc ay sadece klomen ıctım ucuncu ay hamıle kaldım 8 haftalıkken bos gebelık dedı doktor ve kurtaj oldum sonra tedavı etmedıler ara vereceksın dedıler bu gectıgımız altı ayda klomen ve ovıtrelle kullandım tık yok gecen ay ılac ıcmedım rahım fılmı cektırdım ve bu ay asılamaya gectık sımdı ıgnelerdeyız canım dun basladım carsamba kontrolum var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…