klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canm valla ben de aynı seyı soyledım senden onemlı degıl yıkamaya gonder dedım kaynanam yok dedı getırelım buraya beraber yıkıyalım dıyo ben de esıme soyledım bıgun anaı bogacm dıye sen merak etme ben ızın vermem dıyor kızının parası gıtmesın dıye ızın vermıyo canm ben de ozellıkle bu ay basladım tedavıye maasınız bıtecek dıyınce ben cıleden cıktım zaten mecburen verecez dedım yapack bısey yok

Klomenden sonra göbekten iğne yapmadın mı direk aşılama mı oldu

canm ben yapmasam mecburen tutacak bırını bahar temızlıgı ıcın zaten ben alıskın degılım kı hıc boyle agır temızlıge hıc evde oturmadım ben dısarda okudum tatılde eve gıderdım anamla ablamlar bana hıc ıs yaptırmazdı onun ıcın oyle tıtız bı kaynanaya rast geldım zaten ev ıslerını yaparım ama duvar sılmek falan hıc yapamam

Klomenden sonra göbekten iğne yapmadın mı direk aşılama mı oldu

o ıgnelerı yapıyorum canm ama asılama yapılacak esımın spermlerı uygun olursa zaten daha once de yapmıstı onda sorun yoktu ama doktor yıne ıstedı bakalım artık

Onun kızının ki can seninki değil yani. Deseydin ya ben de insan evladıyım benim de anam babam var. Senin kızına böyle yapsalar hoşuna gidermi diye.

canım,merhabalar.ben de pkoluyum.klomenle tedavinin 3.ayındayım.gelen giden yok.aşılamayı ne kadara yapıyorlar söyler misin?merak ettim.bu arada d.bakırda 3 yıl görev yaptım.

o ıgnelerı yapıyorum canm ama asılama yapılacak esımın spermlerı uygun olursa zaten daha once de yapmıstı onda sorun yoktu ama doktor yıne ıstedı bakalım artık

Bana dedi ki iğnelere başlıcaz aşılama olmuyo herhalde tam anlamadım söktürücü kullanıyorum adetin ikinci günü gidicem anlatacak ne yapacağımı heyet rapor felan vericekmiş özelde heyet raporu olmaz diye biliyorum ama anlamadım hiç birsey

canım,merhabalar.ben de pkoluyum.klomenle tedavinin 3.ayındayım.gelen giden yok.aşılamayı ne kadara yapıyorlar söyler misin?merak ettim.bu arada d.bakırda 3 yıl görev yaptım.

tedavın hayırlı olsun canm ben ozele gıdıyorum sımdı alman hastanesını bılıyorsundur sımdılık yumurtalrı buyutmek ıcın ıgne yapıyorum carsamba kontrole gıdecem yumoslar da buyuyunce catlatma ıgnesı yapılacak sonra da asılama yapılıyor dıye bılıyorum sımdılık 400 eyakın gıttı gıttı canm asılama ıcın ne kadar ıster bılmıyorum carsamba ogrenınce soylerım sana su an dıyarbakırda degıl mısın

oluyor canm yapıyorlar ama yasın tutmuyor zaten 24 olman lazım rapor ıcın belkı bu ay sadece ıgneyle dener senınkını sonrakı ay olmazsa asılama yapar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…