klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

selam kızlar ben geldim gecen size adet oldum demiştim ama değilmişim kahve rengi akıntı gibi bişey geldi bida gelmedi test yaptım kaç kere cıkmadı yeter demek istiyorum umutlanmaktan içimdeki evlat özlemim bitecek :KK43: sizce ne yapmalıyım halen gelmıyor dkorumu aradım dediki kan testii yaptır cıkmazsa adet söktürücü kullan dedi ama adetim 6 gün gecti bugünde yaptım tek çizgi offffff belirti olarakta ;

göğüsler şiş ağrıyor ve uclarında hassasiyet var ama aşırı değil ağrısı yani durulmayacak gibideğil ama bariz belli :KK43:

canım sürekli eşli tuzlu şeyler cekiyor ,nrmalden biraz daha fazla akıntı var ve üçüncü olarak bugün adet sancısı hissettim tamam oldum dedim ama yıne yok :44::44::44::44::44::44::44:

bebetom gec dollenme olabilir, gorumcemınde 10gun sonra anca testte cıktı. kan testınde kesın cıkar.
hadi hayırlısı olsun, insallah gonlundeki olur.

Yaa hemsire ilaci degistir dedi ya ilac piyasada yoktu yarin aksamda vurmam lazim ve bende 25 toz kaldi yarin icin eczacida gelince aricakti goya pazartesi sali gelir dediler bana ama bana pazar lazim neyse bugun bisey oldu 19:30 aradim ilac yeni gelmis ellerine ama kapatiyolarmis bende cirladim yarin aksam vurmam lazim diye neyse bakkala biraktilar yarin gidip alcam ama ben aramasam aramicaklardi ve ben pazar 100 toz yerine 25 toz vurcaktim dusun zaten yumos buyumuyor birde eksik toz vurcaktim ins.biraktilar bakkala elime ilac gecmeden rahatlamicam yani yarin gidip alcam hemen vee seda hersey ters gidiyor ama son dk duzeliyor bakalim yumoslarda son dk buyucekmi bu arada yarim kg da incir bitti :KK66:onceden de 1kg yemistim toplam 1.5kg oldu hee birde son dk bir tane daha yumos cikti :)gecen gun

Bak kendin diyorsun herşey ters gidiyor son dk düZeliyor bi düşünsene hiç birşeyin yolunda gitmediğini kafana sakın takma hiçbirşeyi stres yapma Allah'ın izniyle yumoşlar büyüyecek ve çatlıyacak . İyi yemişsin o kadar inciri afiyet bal şeker olsun yarasın sana :)) yumoşlar büyürse incirin kerametine gerçekten inanıcam

Günaydın kızlar. Herkese iyi pazarlar.
Benim boğazlar iyice kötüleşti. Dün gece sızıp kalmışım koltukta. Sanki burnumdada yanma ve tıkanıklık var hafiften. Bana ne iyi gelir kızlar ya bi akıl verin. İyice artmadan bişeyler yapmam lazım.

Günaydın kızlar. Herkese iyi pazarlar.
Benim boğazlar iyice kötüleşti. Dün gece sızıp kalmışım koltukta. Sanki burnumdada yanma ve tıkanıklık var hafiften. Bana ne iyi gelir kızlar ya bi akıl verin. İyice artmadan bişeyler yapmam lazım.

gunaydın canım gecmıs olsun ya ... ıhlamur ve bol vıtamın al bence. baska seylerıde dr sor oyle kullan bıtkısel bıle olsa...

seda gunaydın canım ıkımız tek varız bugun gıremedımv ben de bı turlu mısafırle ısler bıtmıyor tam bıtıyor derken kaynanamla kayınbabam gelıyor odaya gıremıyorum odama gıtmek zorunda kalıyorum bende haberler kotu malesef cuma kızlarla sohbet ettıkten sonra adet oldum yanı 3 gun erken oldum dun doktordaydım asılama ıcın ılk adımı attık gonal f 450 lık verdı dun aksam yaptım ılkını carsamba yıne gel dedı yumurtalara bakacak buyuduyse ovıtrelle yapacak

seda gunaydın canım ıkımız tek varız bugun gıremedımv ben de bı turlu mısafırle ısler bıtmıyor tam bıtıyor derken kaynanamla kayınbabam gelıyor odaya gıremıyorum odama gıtmek zorunda kalıyorum bende haberler kotu malesef cuma kızlarla sohbet ettıkten sonra adet oldum yanı 3 gun erken oldum dun doktordaydım asılama ıcın ılk adımı attık gonal f 450 lık verdı dun aksam yaptım ılkını carsamba yıne gel dedı yumurtalara bakacak buyuduyse ovıtrelle yapacak

hayırlı olsun canım. benımde ıkıncı asılama:) bende 3 gundur aynı ıgneyı kullanıyorum. bakalım pazartesı ne olacak

hayırlı olsun canım. benımde ıkıncı asılama:) bende 3 gundur aynı ıgneyı kullanıyorum. bakalım pazartesı ne olacak

senınkıde hayırlı olsun canım benım sen ovıtrelleyı aldın mı ben daha almadım erken degıl mı onun ıcın ya devlettekı doktorum bana 12 gun falan yapıyordu carsamba benım 7. gunum olacak daha

elıf senınkı de 450 lık mı ben yuksek doz verın dedım doktor senın hayatınla oynayamayız dedı ben cogul gebelık ıstıyorum dedım devlet en fazla ıkı yumurtaya ızın verıyor dedı ben de tamam ben de ıkı tane ıstıyorum dedım bız de oyle yapacaz dedı gercı onlar dollemıyor ama belkı ıkı tane tutar canım ınsallah senın de ıkımızın de ıkızı olsun ne guzel olur degıl mı ya

senınkıde hayırlı olsun canım benım sen ovıtrelleyı aldın mı ben daha almadım erken degıl mı onun ıcın ya devlettekı doktorum bana 12 gun falan yapıyordu carsamba benım 7. gunum olacak daha

canım dr yumurtaları takıp ıcın cagırmıstır daha erken bencede. merak etme buyuyup buyumedıgını kontrol edecek ondan. ben aldım ovitrelleyı iğneler ıle bırlıkte bır daha rapor ıcın ugrasma dedı. benım gecen sefer 9. gunu yapmıstı catlatma ıgnesını bakalım pazartesı 8. gunu benımde kontrol edecek ...

kaynanam da bır yıl daha bekleyın yoksa kocanın butun maası tedavılere gıder dıyor yasım 23 oldugu ıcın devlet odemıyormus da ben de bekleyemem dedım mecburen gıdecek dedım haksız mıyım kızlar soyledıklerımde cocugum olmazsa parayı napım

elıf senınkı de 450 lık mı ben yuksek doz verın dedım doktor senın hayatınla oynayamayız dedı ben cogul gebelık ıstıyorum dedım devlet en fazla ıkı yumurtaya ızın verıyor dedı ben de tamam ben de ıkı tane ıstıyorum dedım bız de oyle yapacaz dedı gercı onlar dollemıyor ama belkı ıkı tane tutar canım ınsallah senın de ıkımızın de ıkızı olsun ne guzel olur degıl mı ya

evet benımkıde 450 lık bugun ıkıncı kutuya gececegım bende. kalem seklınde olanlardan ben 125 doz vurulıuyorum sen ne kadar vurulıuyorsun.

canım dr yumurtaları takıp ıcın cagırmıstır daha erken bencede. merak etme buyuyup buyumedıgını kontrol edecek ondan. ben aldım ovitrelleyı iğneler ıle bırlıkte bır daha rapor ıcın ugrasma dedı. benım gecen sefer 9. gunu yapmıstı catlatma ıgnesını bakalım pazartesı 8. gunu benımde kontrol edecek ...

bana da once rapor hazırlıycam dedı sonra baktı kı yasım tutmuyor yapamadı

canım bende senın gıbı oldum ılk asılamamdan sonra ara verdık bu ay ve bende bır turlu adet olamadım. ılacların etkısı dıyorum bende . ama ınsallah senınkı hamılelıktendır.

canım seninki kaç gün gecikti benimkisi tam 7 gün oldu bugünde idrar testi yaptım negatif cıktı sonucu görünce yine ağladım bundan sonra yapmam test falan :KK14: :KK14:

Zeynep hatirlarsan benimde oyle oldu biliyodum sonuc sifirdi ama gene yaptilar ilac icin birde bende iliski bile 1kere olmustu.ama ya varsa canim esinle konus bakalim olmadi misafirlerle gezerken kasla gozarasi yaptirirsin sali gunu falan

yok canım yaptırmayacağım bugünde yaptım test tek çizgi adet söktürücüde kullanmayacağım 1 hafta daha cünkü tatile gidiyom

Kiizz bebetommmm gene yok oldun kayip kiz senii sorcagim sorular vardi
kim geliyor memleketden anangiller yeni gitti.
Esin izne cikmis onun tarafimi geliyorrr catlicaamm

ablamgil gelıyor cnm gezicez inş. ürgübe avanosa kozaklı kaplıcalarına gidicez sonra malatyaya inşallah

bebetom gec dollenme olabilir, gorumcemınde 10gun sonra anca testte cıktı. kan testınde kesın cıkar.
hadi hayırlısı olsun, insallah gonlundeki olur.

yok cnm 7 gün oldu cıkmadı hamile değilim arkadaşınkide gecikmiş aşılama yüzüne galiba

benımıkı 75 canım cok mu az

bende buılemıyorum kı bu dozları neye gore ayarlıyorlar. benım yumurtlama sorunum yok ıgne falan olmadan dogal olarak yumurtam buyuyor catlıyor hatta. buna ragmen neden bu kadar yuksek basladılar bılmıyorum ılk ıgne bıle oyle olmustu. sonra anladım kı hormon testının sonucuna gore yapıyorlar. bu yuzden kafana takma dusuk falan dıye bunyeye gore degısıyor cunku. ne kadar odedın sen o zaman rapor falan yoksa. kac kutu yazdı sana...

canım seninki kaç gün gecikti benimkisi tam 7 gün oldu bugünde idrar testi yaptım negatif cıktı sonucu görünce yine ağladım bundan sonra yapmam test falan :KK14: :KK14:

yok canım yaptırmayacağım bugünde yaptım test tek çizgi adet söktürücüde kullanmayacağım 1 hafta daha cünkü tatile gidiyom

ablamgil gelıyor cnm gezicez inş. ürgübe avanosa kozaklı kaplıcalarına gidicez sonra malatyaya inşallah

yok cnm 7 gün oldu cıkmadı hamile değilim arkadaşınkide gecikmiş aşılama yüzüne galiba

canım benım 5 gun gecmıstı. ama sen en ıyısı kan testı yaptır. baska turlu kafan rahat etmeyecek yoksa...

X