klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

özele gıdıyorsan onuda dusunmelısın gercekten somuruyorlar..

bak benım ılk asılamdada aynı ıgne gonal f verdı 125 dozx baslandı yıne. olmadı tutmadı. kıs vardedı dr asılamadan sonra bır ay bekledık hıc bır sey yapmadı sımdı Adet oldum ve ıkıncı asılama ıcın yıne gonal f verdı 125 . senınkı gercekten cok dusuk dozmus. bende de hıc bır sorun yok hersey cok guzel hatta benım yumurtalar kendı kendıne buyuyor zaten...

kaç yumurtan olmuştu 125le?evet özele gidiyorum ve ilk defa tedaviye başladım daha önce 1 yıla yakın kendimiz denemiştik.herşey normal diye az veriyorum dedi ama bu kadar vicdansızlıkla yapılacak bi meslek değil eğer öle düşünerek yaptıysa yazık..sen nerde yaptırıyosun devlet mi?

Tedavin hayırlı olsun canım. Beim ilk aşılamada tuttu allaha şükür. Bizde sorun eşimde varikosel bende ise adet düzensizliğiydi. Yaklaşık eşim ve benimki 4 yıl civarı sürdü tedavi .

Canım çok sevindim inan ki sağlıkla kucağına all hayırlı evlat olur ins bende pko var o yüzden aşılama oluyorum tatlım

Adet olmadan once goguslerim bile agrirdi simdi o bile yok tek belirti sık idrara cikma o da newsehir soguktu usutmusm herhalde umitsizim :KK43:

selam kızlar ben geldim gecen size adet oldum demiştim ama değilmişim kahve rengi akıntı gibi bişey geldi bida gelmedi test yaptım kaç kere cıkmadı yeter demek istiyorum umutlanmaktan içimdeki evlat özlemim bitecek :KK43: sizce ne yapmalıyım halen gelmıyor dkorumu aradım dediki kan testii yaptır cıkmazsa adet söktürücü kullan dedi ama adetim 6 gün gecti bugünde yaptım tek çizgi offffff belirti olarakta ;

göğüsler şiş ağrıyor ve uclarında hassasiyet var ama aşırı değil ağrısı yani durulmayacak gibideğil ama bariz belli :KK43:

canım sürekli eşli tuzlu şeyler cekiyor ,nrmalden biraz daha fazla akıntı var ve üçüncü olarak bugün adet sancısı hissettim tamam oldum dedim ama yıne yok :44::44::44::44::44::44::44:

selam kızlar ben geldim gecen size adet oldum demiştim ama değilmişim kahve rengi akıntı gibi bişey geldi bida gelmedi test yaptım kaç kere cıkmadı yeter demek istiyorum umutlanmaktan içimdeki evlat özlemim bitecek :KK43: sizce ne yapmalıyım halen gelmıyor dkorumu aradım dediki kan testii yaptır cıkmazsa adet söktürücü kullan dedi ama adetim 6 gün gecti bugünde yaptım tek çizgi offffff belirti olarakta ;

göğüsler şiş ağrıyor ve uclarında hassasiyet var ama aşırı değil ağrısı yani durulmayacak gibideğil ama bariz belli :KK43:

canım sürekli eşli tuzlu şeyler cekiyor ,nrmalden biraz daha fazla akıntı var ve üçüncü olarak bugün adet sancısı hissettim tamam oldum dedim ama yıne yok :44::44::44::44::44::44::44:

cnm bence hemen yarın gıt bı kan testı yaptır acılde feln ıcın rahatlasın 6 gun az bı süre degıl eger degılsen onlemını alırsın boyle belırsızlık cok kotu bırsey

benm arkadasta 3- 4 gun kahverengı akıntı geldı bı baktık hamıle yerlesme kanamasıymıs

cnm bence hemen yarın gıt bı kan testı yaptır acılde feln ıcın rahatlasın 6 gun az bı süre degıl eger degılsen onlemını alırsın boyle belırsızlık cok kotu bırsey

tek adetim gecikse tamam dicem ama belirtide var göğüs ağrısı vs psikolojık olabilirmi acaba hafta içi misafirler gelecek memleketten eşim izne ayrılıyor tatile cıkacaz ne yapcam ben yaa bıtek pazatesi ewdeyimm o günde eşim işte ve ben ilçedeyımmm burda sağlık ocagıda idrarda yapıyor :KK50:
:KK50::KK50::KK50::KK50:

benm arkadasta 3- 4 gun kahverengı akıntı geldı bı baktık hamıle yerlesme kanamasıymıs

yk cnm benımkisi adetti sancım vardı birden kesildi anlamadım belki sen bilmiyorsun gecen ay aşılama oldum nisanda o ay olmadıı bı ay ara verdik şimdide adetim gecikti ilaçlar benı mahvettı dengemı bozdu:KK14::KK14::KK14:

tek adetim gecikse tamam dicem ama belirtide var göğüs ağrısı vs psikolojık olabilirmi acaba hafta içi misafirler gelecek memleketten eşim izne ayrılıyor tatile cıkacaz ne yapcam ben yaa bıtek pazatesi ewdeyimm o günde eşim işte ve ben ilçedeyımmm burda sağlık ocagıda idrarda yapıyor :KK50:
:KK50::KK50::KK50::KK50:

canım acıl warsa acılde yaptır bence bekleme bekledıkce meraktan kendını strese sokuyosun gec dollenme oldugundan ıdrara karısmıs olmayabılır cok war boyle kahwerengı akıntı sahsen benı cok umutlandırdı

yk cnm benımkisi adetti sancım vardı birden kesildi anlamadım belki sen bilmiyorsun gecen ay aşılama oldum nisanda o ay olmadıı bı ay ara verdik şimdide adetim gecikti ilaçlar benı mahvettı dengemı bozdu:KK14::KK14::KK14:

he bılmıyordum ilaçlardan olabılır de 6 gun az degıl bak bende merak ettım ben 6 gun gecıksem hamıleyım dıye ılan werırdım :KK1:

canım acıl warsa acılde yaptır bence bekleme bekledıkce meraktan kendını strese sokuyosun gec dollenme oldugundan ıdrara karısmıs olmayabılır cok war boyle kahwerengı akıntı sahsen benı cok umutlandırdı

bilemiyorum arkadaşım burası küçük askeri personel eşiyim burda yalnızım sadece asker eşleriyle görüşüyorum saglık ocagındakı hemşirelerde bu kadınlarla cok samimi bilmelerini duyulmasını istemıyorum sewmıyorum pek onları hemen benı ararlar bılıyorum. bi kere yaptırdım da hemşire gitmiş asker eşlerine söylemiş beni :KK47:

bı tek ben wwarım canım :KK9:
Hosgeldinn

Canim kan testti mutlaka yapman lazim zeynep bak bebek icin nasil ugrasiyoruz ya varsa sokturucuyle dusukmu yapmak istiyosun :KK43: yarin evde degilmi seninki yarin gotursun hastaneye ona gore sokturucu icersin

X