klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Hosgeldinn

Canim kan testti mutlaka yapman lazim zeynep bak bebek icin nasil ugrasiyoruz ya varsa sokturucuyle dusukmu yapmak istiyosun :KK43: yarin evde degilmi seninki yarin gotursun hastaneye ona gore sokturucu icersin

yarın pazar yaparlarmı böcüğüm yaaa :KK43:

yk cnm benımkisi adetti sancım vardı birden kesildi anlamadım belki sen bilmiyorsun gecen ay aşılama oldum nisanda o ay olmadıı bı ay ara verdik şimdide adetim gecikti ilaçlar benı mahvettı dengemı bozdu:KK14::KK14::KK14:

canım bende senın gıbı oldum ılk asılamamdan sonra ara verdık bu ay ve bende bır turlu adet olamadım. ılacların etkısı dıyorum bende . ama ınsallah senınkı hamılelıktendır.

eşim şimdi karakola gitti gelsin konuşacağim ne derse offf biliyorum cıkmayacak sırf söktürücü kullanmak için yaptıracm artk
Zeynep hatirlarsan benimde oyle oldu biliyodum sonuc sifirdi ama gene yaptilar ilac icin birde bende iliski bile 1kere olmustu.ama ya varsa canim esinle konus bakalim olmadi misafirlerle gezerken kasla gozarasi yaptirirsin sali gunu falan

kaç yumurtan olmuştu 125le?evet özele gidiyorum ve ilk defa tedaviye başladım daha önce 1 yıla yakın kendimiz denemiştik.herşey normal diye az veriyorum dedi ama bu kadar vicdansızlıkla yapılacak bi meslek değil eğer öle düşünerek yaptıysa yazık..sen nerde yaptırıyosun devlet mi?

2 yumurtam gelıstı. ben devlette yaptırıyorum. asılama olmazsa tup bebek deneyecegım. tup bebekte de rapor olursa daha uygun oluyor o raporuda devletten alıyorsdun onun ıcın devlette ıkı asılama yaptırmak zorundasın. buıtun bunları tekrar yasamamak ıcın devletı sectım...

Kiizz bebetommmm gene yok oldun kayip kiz senii sorcagim sorular vardi
kim geliyor memleketden anangiller yeni gitti.
Esin izne cikmis onun tarafimi geliyorrr catlicaamm

Hayırdır deniz başka ne stresin var

Yaa hemsire ilaci degistir dedi ya ilac piyasada yoktu yarin aksamda vurmam lazim ve bende 25 toz kaldi yarin icin eczacida gelince aricakti goya pazartesi sali gelir dediler bana ama bana pazar lazim neyse bugun bisey oldu 19:30 aradim ilac yeni gelmis ellerine ama kapatiyolarmis bende cirladim yarin aksam vurmam lazim diye neyse bakkala biraktilar yarin gidip alcam ama ben aramasam aramicaklardi ve ben pazar 100 toz yerine 25 toz vurcaktim dusun zaten yumos buyumuyor birde eksik toz vurcaktim ins.biraktilar bakkala elime ilac gecmeden rahatlamicam yani yarin gidip alcam hemen vee seda hersey ters gidiyor ama son dk duzeliyor bakalim yumoslarda son dk buyucekmi bu arada yarim kg da incir bitti :KK66:onceden de 1kg yemistim toplam 1.5kg oldu hee birde son dk bir tane daha yumos cikti :)gecen gun

Son düzenleme:
Yaa hemsire ilaci degistir dedi ya ilac piyasada yoktu yarin aksamda vurmam lazim ve bende 25 toz kaldi yarin icin eczacida gelince aricakti goya pazartesi sali gelir dediler bana ama bana pazar lazim neyse bugun bisey oldu 19:30 aradim ilac yeni gelmis ellerine ama kapatiyolarmis bende cirladim yarin aksam vurmam lazim diye neyse bakkala biraktilar yarin gidip alcam ama ben aramasam aramicaklardi ve ben pazar 100 toz yerine 25 toz vurcaktim dusun zaten yumos buyumuyor birde eksik toz vurcaktim ins.biraktilar bakkala elime ilac gecmeden rahatlamicam yani yarin gidip alcam hemen vee seda hersey ters gidiyor ama son dk duzeliyor bakalim yumoslarda son dk buyucekmi bu arada yarim kg da incir bitti :KK66:onceden de 1kg yemistim toplam 1.5kg oldu hee birde son dk bir tane daha yumos cikti :)gecen gun

ayy ZD hadi hayırlııs, gec olsunda guc olmasın. bırakmıslardır tanıdıgın eczane ise.
endise etmekte haklısın ama sakin ol yumoslarını etkileme :)

X