klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ha bir de progestan kullanıp sıkıntı yaşayan başka kişi var mı aramzda onu sorcaktım. Ben dün ilk defa kullandım ve 1 saat içinde öyle bir baş dönmesi yaşadım ki uzanmadan geçmedi..Bugün bünye brz daha alıştı sanırım az bir sersemlik oldu.. Prospektüsü okudum düşüğü önlüyormuş bu ilaç napıyor da önlüyor acaba?
ben ilk 3.5 yıl once dr gittigimde hormon testlerini yapıp progestan vermişti yardımcı olur diye birde adet olmayı saglıyor demıstı ama ılk 2 ay düzenlı adet olmustum 3 ay kullandıkdan sonrada adet gecikmesi olmus baska dr gitmişti ve klomen serüvenim baslamıstı yani o zamanlar ılac yuzunden mide bulantısı bas donmesi ve sersemlik yapıyordu bende ...

ha bir de progestan kullanıp sıkıntı yaşayan başka kişi var mı aramzda onu sorcaktım. Ben dün ilk defa kullandım ve 1 saat içinde öyle bir baş dönmesi yaşadım ki uzanmadan geçmedi..Bugün bünye brz daha alıştı sanırım az bir sersemlik oldu.. Prospektüsü okudum düşüğü önlüyormuş bu ilaç napıyor da önlüyor acaba?

cnm ben geçen ayda kullandım bugün doktora gittim yine verdi bu akşam başla dedi.2 yumoşum 20mm o yuzden başla hemen dedi.bende de çok nadir değişik bi baş dönmesi yaptı.düşüğü önlüomuş bide bebeğin tutunmasına yardımcıymış.

cnm ben geçen ayda kullandım bugün doktora gittim yine verdi bu akşam başla dedi.2 yumoşum 20mm o yuzden başla hemen dedi.bende de çok nadir değişik bi baş dönmesi yaptı.düşüğü önlüomuş bide bebeğin tutunmasına yardımcıymış.

inşallah işe yarar canım ya.. ben de dünden beri içiyorum. dün akşam içmem gerekiyordu ama eşim bir hevesle gündüzden başlayalım diye tutturdu sabahtan başladık, inşallah işe yarar =)

progestoron diye bir test varmıs kızlar o testti 21.gun yaptırılıyomus.eger test 4 üzerinde cıkarsa yumos catladı 10 üzerinde cıkarsa cok ıyı catladı demek oluyomus ben dr yaptırcam dedim oda bana senin hormonlar normal gerek yok dedi ama bilen bilir gecen ay yaptırcaktım aksilik cıktı yaptıramadım bu ay yaptırcam haftaya yanı dr catlamıs diyenlere lafım yokda acaba catladımı diyenler o testti yaptıra bilirler birde ben bu ay ilac kullanmadım ya sonuc ne cıkcak merak ediyorum.:KK51:

ben geçen ay yaptırmıştım cnm 8.18 çıkmıştı dr.da iyi demişti oyüzden bu ay çatlatma iğnesi yapmadı zaten.birde zaten ben akıntıdan anlıyorum ama tutmayınca tutmuyor işte.

bende doğma büyüme ankaralıyım ama babam erzurumlu.eşim izmirli 8 yıldır bursadayım ama .5 yıllık evliyim 4 yaşında kızım var anasınıfı öğretmeniyim 32 yaşındayım.bende herşeyi yazdım :KK1:

İyi aksamlarrrr

yarin bende doktora gidiorum.klomen biteli 3 gun gecti.bakslim ne durumdayim:-)

Ben de ozel bir bankada calisiorum.samsunda yasiorum

inşallah işe yarar canım ya.. ben de dünden beri içiyorum. dün akşam içmem gerekiyordu ama eşim bir hevesle gündüzden başlayalım diye tutturdu sabahtan başladık, inşallah işe yarar =)

inş işe yarar cnm.bide bu topic bebişlerle dolar inş yaaa:KK49: :KK1: :KK1:

X