klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Amin cnm . İnş kucağımada alırım bebişimi.ben zaten soda severim ve hergün içerim genelde. Ama şimdi doktora sormadan hamilelikte içmek istemiyorum cnm. Aklımda tutucam bu dediğini

Evet göbektendi canım ama 3 gündür koldan oldum. Koldan da olur dediler. Göbekten olunca sonrası sancı yapıyordu. 5 dk kadar yürüyemiyordum bile. Böyle daha iyi .
Evet canim bende gobekden yapiyorum ya belim kitleniyor hemen :)

Azkalmis ins.biraktirir diyelim yururkende dikkat et

Amin cnm . İnş kucağımada alırım bebişimi.ben zaten soda severim ve hergün içerim genelde. Ama şimdi doktora sormadan hamilelikte içmek istemiyorum cnm. Aklımda tutucam bu dediğini

Tabiki somadan içme :) Bu arada senin kaçıncı çat.ın olmuştu? Kaçıncı denemendi?

1000 tane sayfa tıkladım ve tüm yorumları okudum.Okudukça bulantılarım artıyor,batmalar çoğalıyor ve tüm gebelik belirtileri oluyor ben de psikolojik sanırım.Utanmasam tekme atıyor diyecem. Valla da-ya-na-mı-yo-rum.İnşallah ben de hamileyim derim...Daha 2 gün var

iyi akşamlar güzel sayfanın güzel insanları

herkesler iyi mi?benim regl daha sökülemedi.akıntım baya koyu ama sökülmedi melet.bu ay kendimi çok iyi hissediyorum.inşallah doğru dozda ilaçla herşey yolunda gider

Tarlusal ictinmi canim bir sokulsen de baslasan sende

PKO nun dezavantajları napalım.uzun süredir ilk kez gecikme oldu ama.hem de duphastona rağmen

İns.belirtiler var ama bugun yarin gelir senin kirmizilar.

Ah Arzu gelicekmi bu gunler ahh ahh
Gelicek cnm merak etme gelicek. Sadece diğer insanlara göre bizimkiler biraz zahmetli uzun oluyor. Ama mutlaka olacak canım. Ben hep dua ediyorum size . Allahım yüzünüzü güldürsün , kalbindeki kucağına versin inş. Amin

Sagol canim ins.hepimizin burda sirayla hepimiz hamileyiz dicez.

kızlar ben kaçim.sabah da erken kalkıcam performans toplantısı war 9:30da

herkese iyi gecelerr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…