klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Gecmis olsun ins.biran ince alirsin melegini kucagina

sakın yapma benden sana tavsiye ben yaptırdım çok pişman oldum yüksek çıkmıştı hemen hamile olduğunu sanıyorsun ama değilmişim çok sinir oldum kendime hayal kırıklığı oluyor benden sana tavsiye bekle az kalmışzatennnn

Doğru söylüyorsun.Dayanmak çok zor internette okumadık sayfa kalmadı.Dokunsalar ağlayacam...Ne kadar bekleyim peki ben?çat.dan sonraki 14. günümdü bugün...

Doğru söylüyorsun.Dayanmak çok zor internette okumadık sayfa kalmadı.Dokunsalar ağlayacam...Ne kadar bekleyim peki ben?çat.dan sonraki 14. günümdü bugün...

günün bi geçsin evde test yap silik filan çıkıyo zaten sonra dr. gidersin bence

Bana düşük tehlikesine karşı iğne verdi dr um canım

Rabbim esirgesin.İnşallah sağlıkla kucağına al bebeğini.Bu arada denk gelir gelmez sana tavsiye.Çocuk doğduğunda sen soda iç.Hatta bebeğede 1 çay kaşığı falan ver arada ama kendin çokça iç.Sarılık olmuyor aman diyim dikkat et.Ben yapmıştım yanından bile geçmedik sarılığın.Zaten soda gayet kalsiyum içeren faydalı bişey.Bunu yap samimi söylüyorum.Allaha isteyen herkese versin inş.

bir dahaki kont.ne zaman belki biraktirir igneyi sana

4 mayıs canm. İnş tüm temennim o. Hergün taşınmaktan hastaneye bıkkınlık geldi. Yol o kadar kötü ki. Bildiğin tarla . Doğum yaklaşmış kadını gezdir burda doğurur valla. Gidip gelirken helak oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…