klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

İnşallah hepimiz güzel haberle döneriz. Adetin kaç gün gecikti

buna keısn bır cevabım yok. şöle ki ben bazen 24 bazen 25 en gec 27. gun olurum adet. ılac kullandıgım ayda en gec 29 olmustu ama onların ılactan oldugunu bılıyorum. bu ay ılac falan kullanmadım ve bugun 29. gunum. bana gore 2 gun gectı ama bakalım hala beklıyorum. test yapoyorum negatıf. kan verıyorum negatıf. adet de olmuyorum ılac ta kullanmadım. durumn bu...????????

Pko da yok maşallah tam zamanın da adet oluyorsun benim adet günleri ilaçsız senin günlerinin iki hatta üç katı diyebilirim. Acaba stresten mi gecikti

Pko da yok maşallah tam zamanın da adet oluyorsun benim adet günleri ilaçsız senin günlerinin iki hatta üç katı diyebilirim. Acaba stresten mi gecikti

aklıma gelen tek sey var benımde

gecen ay ben asılama yaptırdım tutmadı. adet oldum dr gıttım sanıyorum kı hemen ıkıncıye basklayacagız. ultrasona aldı. dedı catlamayan yumurtalarından bırı kıste donmus . basıt bır sey kucuk dedı. klomen kukllanıp catlatma ıgnesı oldugum zamanlarda olmustu o kıs. normalde adet olunca akıp gıdıyordu. bu ay adet olmadım hala. bırded ben incir kuru yaptım. o kadarda ıncır yedım kı anlatamam. acaba bu ıncırler yumurta buyuturken aynı zamanda kıstı de buyuttude ondan mı olmuyorum... bunuda ancak yarın dr gıdınce ogrenecem artık. sıtreste cabası tabı

kizz sabahin korunda ne oldu sana hamis hamis kakmissin sagol canim birde perhiz konusu var dimi?
ayşem senı lıstede goremedım. hamıle oldugunu bebetoma yaz senıde eklesın.
onu ben atlamisim ya ....sabah girip duzeltmis kiz yagmurun gunu gecti diye bat yazmadik yarin testten sonra hamile olarak koyariz diye soru isareti bekliyor duydunmu yagmur ...

he sabah erkenden burdaydı bebetom....

Bu belirsizlik insanı mahvediyor kendi kendimize birşeyler yapmaya çalışıyoruz ama inş o incirler kisti büyütmemiştir benim geçen ay kistim patladı çok kötü olmuştum

Bu belirsizlik insanı mahvediyor kendi kendimize birşeyler yapmaya çalışıyoruz ama inş o incirler kisti büyütmemiştir benim geçen ay kistim patladı çok kötü olmuştum

cok korkoyorum kıs yuzunden gecıkme varsa dıye . bırde onunla ugrasmak ıstemıyorum. ben hemen 2. asılamaya baslayacaktım ya ... pekı patladıgını nasıl anladın agrı mı oldu. nasıl bırsey ılk defa duyuyorum...

Deniz Allah seni bildiği gibi yapsın emi pehriz konusu derken :))

keske ya. cogalsın hamısler. bu arada hılber yok ortada topik degıstı sanırım :) hamısler kacıyor mu ne :)
valla 2 hamis var onlar geliyor digerleri tekduk geliyor.
Deniz Allah seni bildiği gibi yapsın emi pehriz konusu derken :))

gece bız gıttıkten sonra arzu hatırlatmıs ... gecmısı oku bak ben okumayınca cok sey kacırıyorum :)

Hayır ben onu okudum pehriz derken ilişki olmayacak 2 3 gün acaba deniz yanlış mı anladı pehriz konusu ne yazmış ya o yüzden güldüm :)
yok kizlar perhizin ne oldugunu biliyorum ama onunda hesabi yapilip iliski gunleri ayarlanmali ya onun icin dedim :) yani gun hesabi yaparken onuda plana almak lazim simdi ben carsamba gecesi 1:30 cat.ignesi vurulcak ki cuma oglen 1:30 asilama olcak dimi? neyse bakalim artik ne olcak belkide sonraki haftaya kalcak.bu plan cope gitcek

Cuma 1 buçuk dediyse çarşamba gece bir buçuğa denk geliyor . Bide buna kafa patlatıyoruz çok zor anne olmak çok sanırım bı yüzden cennet annelerin ayaklarının altında hem doğması için çabalıyoruz hemde doğduktan sonra tabi küt diye anne olanlar ayrıca şanslı

evet canim.ya bisey dedi demiyorum ya derse diyorum ve hesap yapiyorum belkide sonraki haftaya kalcak bilemiyorum.carsamba yumoslari durumuna gore belli olcak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…