klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Kızlar şu listeyi güncellese aslında bebetom süper olur.sadece adı olup daha uğramayanları çıkarsak takibimiz kolay olur diye düşünüyorum.

meryem suresını okudum allahım kabul etsın sızıde nıyet ettım kalbımden ole gectı ınsallah dularım kabul olur

listeyi nerden görüyoruz bilmiyorumda geçen denk geldim benim bilgilerimde yoktu
canim ben sana bilg.2 kere sordum yazmadin sadece adini yazdik bizde...
evet bende aynı fıkırdeyım canım....
BUNU DAHA ONCE DENIZ DE SOYLEDI GALIBA...
evet bende dedim ama kimseden ses cikmadi simdi maglum zeynep takip edemiyor listeyi bize birakti biz sil dersek siler bence 15 gun icinde ? ??doldurmayanlar silinsin ne dersiniz..

bencede bı de tam bılgıler yazılsın dewamlı burda olanlar olsa daha ıyı olur lıstede takıp edelım kım ne yapmıs hamıs kkalmıs dıye

şimdi o zaman sürekli gelenler kalacaksa bebetoma yazalım.isimleri çıkacak olanları yazalım biz ona.sadece nicki olup bilgileri olmayanları kafadan silelim.seni ekleyelim yağmur

Son düzenleme:

evet kesınlıkle katılıyorum ...

benim gözümden kaçmış olabilir.aşağıdaki arkadaşlar aramızda oluyor mu?

zeynobodrum
pixeess
pureipek
pembeli14
zynn
ascan
dilekkızıltan
sibeldogan
sedenim
leyem
yektanur
rain_rain
muv_ay
pepeti
angeis42
talibim
beyazkelebek
özlem ahmet
mysnowgrain
zeynelim
hasretim
eşilam
betul11645
cihiitlenbik

23 yaşındayım
1 yıl 7 aylık evliyim
hiç gebeligim olmadı
2 ay klomen kullandım 2 ayda catlatma ignesiyle klomen kullandım ve şuan beklemedeyim
soruna gelince hiçbir problemim yokmuş yumurtalarla veya rahimle ilgili sadece büyüyo çatlıyo ama tutmuyo gerçi bu ay dr çok olumluydu ve adet günüm bugün yani 20 nisan normade 28 günde bir olurum ama geçen ay 30. günde oldum artık bu ay bakıcaz

benim bilgiler bunlar eksik varsa ekliyim
ve diyarbakırlıyım

Son düzenleme:

kusura bakmayın görmedim hiç yoksa yazardım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…