klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ben burdayım hep

off saat 12yi geçmiş.sabah kahvaltıya gidicez arkadaşlarla.9:30da alacaklar bizi.yatıyorum yavaş yavaş.iyi geceler herkese

ben yıne de tekrar bılgı wereyım de 21 yasındayım adanada oturyorum 2 yıllık ewlıyım we ıkı yıldır cocuk ıstıyoruz 4 ay klomen+dupbaston kullandım 7 ay aradan sonra klomen+progestan kullanıyorum yanı 5.inci klomen denemem tahmını BAT 9mayıs sorunumuz yok olarak gorunuyo rahım fılmım temız cıktı esımın sperm testı normal cıktı ve bu ay yumurta takıbı yapıldıgında yumurtam oluyomus bılgılerım bu kadar bat olunca tekrar yenılerım :)

kızlar bende kacıyorum kocam geldı yemegını felan hazırlayım bı de calısma gunlerımız soylemsı ayıp bugun we yarın cok onemlı allahım ınsallah olurrr yaa kız sen hamılesın adonezın duan kabul dua et benım ıcın yarın grsrz ıyı geceler tatlı ruyalar hepınıze

Kızzz deniz çatlatma iğnesini benim doktorum üstüne basa basa 36 saatte çatlıyor demişti. Sabah 10 da yapıp ertesi gün 1. 30 da olunca 27,5 saat oluyor. Bence yanlış bir uygulama yapmışlar

evet canim kafam almadi bu isi ondan yazdim sizede birde yumos cat.icerde sprem olsun deniyor ya ondanda erken yapabilirler diyorum sonucda spremlerde sorun yok ya 3 gun yasasa gene kaliteli oluyor birde ertesi gecede iliski diyorlar di duydum herseyi cok fenayim yaa milleti dinliyom icerde numara sirasi alicakmis gibi milleti dinloyom ne oluyor diyee

kolay gelsiiinnn

Aşılama günü eşinin en az 2 günlük cinsel perhizi olması gerek canım . Yani çatlatma iğnesini yaptığınız gece ilişki olursa iyi olur. Sperm sayısı ve kalitesi ancak 2 günde döllenme seviyesine ulaşıyormuş. Bence siz gene de bu perhiz işine dikkat edin. Biz lab a örnek vermeye gittiğimizde bile en az 2-3 günlük cinsel perhiz var mı diye soruyorlar. Siz yinede riske atmayın derim. Bencesen çatlatma iğnesinde 36 saat olayına dikkat et. Benim doktorum valla altını çize çize her seferinde söyledi. % 99 , iğneden 36 saat sonra yumurta çatlıyordedi canım. Aşılama günü değil ertesi gün başlayarak da gün aşırı ilişki diyorlar canım . Maksat tutma oranı artsın.
Gerçibiz sadece aşılamadan sonraki gün yapabildik. Benim çok sancım olmuştu da

Ayyyy etmem mi kızzz ediyorum hep. Hep aklımdasınız valla.

Bu arada beşinci hamiş hayırlı olsun . Valla dün bütün akrabalar geldi 2 dk fırsat bulamadım. Gece yataktayken bi ara girebildim işte. Geçmişi bile okumadım o kadar yani. Bu sabah okuyabildim. Gözden kaçırdığım cevap yazamadıklarım varsa çook özür diliyorum

Ya kızlar ne kadar öküzüm ya
İnsan bi günaydın der dimi?
Ayyyyyyyyyy herkese güüüüünaaaaaaaaaayyyyyyyddddddıııııııııııııın. Güzel bir pazar geçirmeniz ve hayırlı haberlerin bol olacağı bir gün olması dileğiyle.
Allah sizlere içi dolu koca koca göbişler versin inşallah. Amin

gunaydın canım :)

Günaydın âmin inşallah seninde tamamını erdirir inşallah sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın meleğini

hava çoook güzel ve ben evde oturuyorumm :84::84::84fffffff çook can sıkıcıııııı

yarın yumurta kont var kızlar inşş büyümüşlerdir rabbim inş bu ay nasip eder allahım sen çok büyüksün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…