klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ben hıc yapmadan durur muyum kız :) dun yaptım evde ustalar var ama hemen gıttım kan verdım sonuc hcg=1 malesef olmadı . Kırmızıları beklıyorum ıste :)

hayırlısı canım benımkı de her ay 0 cıkıyor gecen ay 1.20 cıktı esım sevınmen lazım dıyo sıfırı gormekten o kadar bıktım kı artk

kaptanda gelmiş (kaptanelif) ner[ımg]http://home.versatel.nl/jagt23/schıp/s16.gif[/ımg]eye açılcan bacım bugün:)

:) anam ne cıcı bunlar ya kız harıka seyler buluyon :) benım kaptanlık genclıgımde voleybol oynarkenden kalan bırsey:) ben sudan cok korkarım :)))))))))))

Arkadaslar hepinize tekrar tekrar cok tesekkür edrm.iyiki varsınız. ..duanizi eksik etmeyn.bizde yoldayız eve gdiyruz artkevde bil.bglancm

canişim benim doktor bana fazla bişey demeden dayadı 3 sefer birer ay arayla klomeni sonra çatlatma iğnesini ama malesef boş .hadi 2 sefer tam olmadı birlikteliklerama 3. de çoooooook çalıştık oda fos .adetimin 13. günü gitcem klomenlede öyle çağırıyordu .ama başka doktara gitcem bu sefer

aynen oyle ınsan kendısıyle aynı durumda olanlarla konusunca cok rahatlıyo gorusuruz hayatm kıb sen de sevıldın ve opuldn

canım biz ne yapsak ne söylesek boş benim 2 aydır herşey çok iyi ama olmuyo nasip kısmet zamanını bekliyor demek ki evet doktor değişikliği iyi oluyor arada tek doktorda takılıp kalmamak lazım

ben hıc yapmadan durur muyum kız :) dun yaptım evde ustalar var ama hemen gıttım kan verdım sonuc hcg=1 malesef olmadı . Kırmızıları beklıyorum ıste :)

elıf bılıyo musun ben de cok sabrsızım su an evde bı test var yapmamak ıcın kendımı zor tutuyorm bı haftadan cok var ama gunum dolsada yapsam dıye beklıyorm

Benimde geçen ay çok ağrım vardı ama şimdi hiç ağrı yok o yüzden kendimi hiç kaldırmıyorum geçen ay ki hiç bir belirti yok ama senin daha erkenmiş benim bugün 19 .günüm o yüzden umutsuzluğa kapılmam çok normal sen yinede canını sıkma

sedacım merak etme. sorun sadece seninkinde değil. nerden biliyorsun kadın olduklarını içlerinde erkek de olabilir. sapık olabilir diyor:)) çok kalınca dik dik bakıyor tabi ben anlıyorum azcık bozulduğunu

Tatlım benim buraya yazdığımı bilmiyo sadece okuduğumu biliyordu geçen gün size birşeyler yazıyodum gördü birşeyler yaptığımı telefonu istedi bende hemen sayfadan çıktım vay efendim sen ne haltlar karıştırıyorsun ne yapıyodun da kapatın sayfayı ya nerdeyse aldatığımı düşünecekti bir daha o sayfa girmiceksin dedi bende tamam dedim 2 3 gün o yüzden yazamadım ama şimdi tekrar gizli gizli giriyorum:) napıyım ancak burada stres atıyorum

hayırlısı artık akışına bıraktım zaten nasip kısmet 2 aydır büyüyo ama tutmuyo nasip olmadıktan sonra olmuyo yani

gamze bunları nerden buluyon ya ben o kucuk suratları bıle bulamadm cok mu cahılım acaba:
)
canım forum ayarlarına gir ordan tekrar forum ayarlarını tıkla sona kadar in Gelişmiş Düzenleyici yi işaretle küçük suratlar çıkar ama bunlarıkopyala yapıştır yapıyorum ben internetten:)

kız nerdesin hamiş olunca kaçtın zannettim hoşgeldin nasıl bebişle aran

slm kızlar... saol canım şimdilik çok iyi aramız...bu aralar düğünler falan var yazamasamda okuyorum sizi bırakıp gider miyim hiç siz bana uğur getirdiniz ALLAH ım sizede nasip etsin inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…