klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

geçmiş olsun tatlım tekrar iyi şükür bak kötü bişey yokmuş ..dikkat et ozaman bu ay
images

Sagolasn cnm.evet dikkat etcm cnm

günaydın canlarıım. nasılsınızz? yaa geçmişi okuyacak vaktim pek yok. misafirim gelecek 1 saat sonra. dün de giremedim.güldeniz ne var ne yok?çok merak ettim

Teşekkür ederim valla kaç zamandır üstünde kocaman bir yüktü kalktı üstümden hafifledim inşallah ama umut yok hayırlısı sen ne yaptın son durumlar ne

öyle deme canım hiç belli olmaz bende klomen kullandım gene bugün 10. günü adetimin ama heralde yumurta büyümedi benim normalde ağrım olurdu hiç bişey yok bide yumurtlama olurken kahverengi akıntım oluyodu o da yok bu ay benden bişey çıkmaz yani öyle gözüküyo

Ya benim kocam biraz manyak buraya girmeme laf ediyor bende gizli gizli giriyorum o hemen uyur bende battaniyenin altından okuyorum sizi ama yazamıyorım tırsıyorum bazen yakalıcak diye :):)

sedacım merak etme. sorun sadece seninkinde değil. nerden biliyorsun kadın olduklarını içlerinde erkek de olabilir. sapık olabilir diyor:)) çok kalınca dik dik bakıyor tabi ben anlıyorum azcık bozulduğunu:KK1::KK1:

günaydın canlarıım. nasılsınızz? yaa geçmişi okuyacak vaktim pek yok. misafirim gelecek 1 saat sonra. dün de giremedim.güldeniz ne var ne yok?çok merak ettim

Günaydın Özge dur güldenizden haber veriyim sana aynen böyle yazdı
:))

Günaydn tatlım.dün çkan sonuclarda kötú bir sey ckmadı sükür ama 20gün snra genetik testi ckack o önemlyms.1ay boynca kesinlikle hamile kalmaycn genetk sncuna göre karar verecegz dedlr cnm

öyle deme canım hiç belli olmaz bende klomen kullandım gene bugün 10. günü adetimin ama heralde yumurta büyümedi benim normalde ağrım olurdu hiç bişey yok bide yumurtlama olurken kahverengi akıntım oluyodu o da yok bu ay benden bişey çıkmaz yani öyle gözüküyo
kız elif ne yapıyosun nirdesin.doktora gitsene ben bu ay ilaçsız baktırcam ilaç kullanmadım ama adetimin 13. günü gitcem bakayım.ne çıkcak
bebek-005.gif

Selam . Butun gun evdeyım ustalar hala boya yapıyor . Bende yemek derdıne dustum. Ara ara gelır okurum yıne. Güldeniz dün bızı oldurdun eraktan neler neler geldı aklımıza . Sukur ıyıymısın canım. Bu arada benım kırmızılar sözde bugun gelecek. Bendende pazartesı 2. Asılama ıcın dr gıdecegım . Bakalım sabırla beklıyorum :))))

sedacım merak etme. sorun sadece seninkinde değil. nerden biliyorsun kadın olduklarını içlerinde erkek de olabilir. sapık olabilir diyor:)) çok kalınca dik dik bakıyor tabi ben anlıyorum azcık bozulduğunu:KK1::KK1:

slm kızlar nasısınız ben de aynı konudan muzdarıbım benımkı de ıslerını aksatıyon dıyo ansını doldurusuyla hıc kendımıze vakıt ayırmayalm mı yanı
ben burda tum stresımı atıyorm bu arada kaptanelıf ne yaptı

Selam . Butun gun evdeyım ustalar hala boya yapıyor . Bende yemek derdıne dustum. Ara ara gelır okurum yıne. Güldeniz dün bızı oldurdun eraktan neler neler geldı aklımıza . Sukur ıyıymısın canım. Bu arada benım kırmızılar sözde bugun gelecek. Bendende pazartesı 2. Asılama ıcın dr gıdecegım . Bakalım sabırla beklıyorum :))))

elıf nasılsın test yaptın mı

slm kızlar nasısınız ben de aynı konudan muzdarıbım benımkı de ıslerını aksatıyon dıyo ansını doldurusuyla hıc kendımıze vakıt ayırmayalm mı yanı

ne yapayım canım evde boya devam edıyor bend eustalara yemek hazırlıyorum . Beklenen kırmızılar hala yok ortada bakalım zaten o kadar yogun kı ıkı gundur . Bırde bunun temızlıgı var:) ama sızı ıhmal etmek de ıstemıyorum aklım burda tabı :) sız yazınm ben okurum mutlaka :) ara ara gelır gıderım artık

ne yapayım canım evde boya devam edıyor bend eustalara yemek hazırlıyorum . Beklenen kırmızılar hala yok ortada bakalım zaten o kadar yogun kı ıkı gundur . Bırde bunun temızlıgı var:) ama sızı ıhmal etmek de ıstemıyorum aklım burda tabı :) sız yazınm ben okurum mutlaka :) ara ara gelır gıderım artık

canm kolay gelsın ıns gelmez o pıs kırmızılar ben de ıkı uc gundur gıremıyom bugun ankaraya gıdıym sınav ıcın pazartesı donerım haberlesırız dua edın bana

kız elif ne yapıyosun nirdesin.doktora gitsene ben bu ay ilaçsız baktırcam ilaç kullanmadım ama adetimin 13. günü gitcem bakayım.ne çıkcak
bebek-005.gif

burdayım canım iyiyim sen nasılsın ya benim doktor geçen gittiğim senin yumurtalarının gelişimi gayet iyi kontrole gelmene bile gerek yok herşeyi zaten benden iyi biliyosun ona göre değerlendir 1-2 ay içinde hamile kalırsın dedi bende o yüzden gitmiyorum canım sen ne günü gidiceksin

günaydın canım. olacaksan bir an önce ol da hemen tedavine başla.

hepimiz öyle canım. ben burada sizinle konuştuklarımı oturup kocişle konuşmuyorum.

kızlar ben kaçıyorum. akşama ancak görüşebiliriz. tabi gelebilirsem.. hepinizi ayrı ayrı seviyor :KK16::KK16::KK16:ayrı ayrı öpüyorum:KK54::KK54:
dikkat edin kendinize..

X