klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

slm kızlar... saol canım şimdilik çok iyi aramız...bu aralar düğünler falan var yazamasamda okuyorum sizi bırakıp gider miyim hiç siz bana uğur getirdiniz ALLAH ım sizede nasip etsin inş
oynayıp zıplama kız aman bak ha düğünlerde mercimek kayar mayar ALLAH korusun

evet canım ya benimkide inceden dokunduruyor .önceden faceye girerdim bu kadar söylenmiyodu burada kadın kadınayız yani ama işte çok vakit ayırıyormuşum buraya e bi stres atma yerimiz burası yani demi ama .tabi keçiboynuzu kürüde içiriyoeumya hahahhah ondan tadını da sevmedi hep buralardan buluyosun diyo:)bundan mı korkuyor aceba

öyle tabi canım rabbim kimseye öyleşeyler yaşatmasın da göstermesin de maşallah canım arkadaşın muradına ermiş ne güzel darısı hepimizin başına olur rabbim dualarımızı kabul etsin

aminnnn cnm ınsallah hamılelık hakkında konusurz artık kac ay sonra dogracan ne yıyosun ne ıcıosun felan gbı ayyy dusunmesı bıle cok guzell
ayyy inşş bitanem allahım duysun sesimizi o günleri de görelim rabbimin izniyle büyük bi keyifle konuşuruz
oynayıp zıplama kız aman bak ha düğünlerde mercimek kayar mayar ALLAH korusun

senin o duduşlarını yesinlerr yaa allahım bizlerde nasip eyle böyle güzellikleri yarabbiimmmm senin herşeye gücün yeter allahım

hepimizin CUMASI MÜBAREK OLSUN rabbime açtığımız ellerimizi geri çevirmesin bu güzel günde

Mevlamız gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı eylesin hakkımızda hayırlı olanı ise gönlümüze razı eylesin
inşaallah. ( amin )

işlerimi hallettim. misafirim gelmedi daha. ben de tekrar bir gireyim dedim onlar gelene dek. napıyosunuz bacılar??
yaa en başta benimki de çok anlam veremedi ama ben durumu açıkladım. aynı dertlerimiz onları paylaşıyoruz. anlatacak kimsem yok dedim. bişey demedi. hatta bir kere dik dik bakıyordu kızıyor musun burada takıldığıma dedim. yok canım artık sıkılmazsın ben evde yokken dedi. aynen öyle dedim ben de ama yine de çok hoşnut değil, sadece bana bulaşmak istemiyor. hem zaten istemiyor diye facebooku kapattım. msn e de hiçbir arkadasım girmiyor artık. face de takılıyorlar. o yüzden bişey dememesi şartt...
Özge bende bu ay yumoş mumoş yoktur yarın tekrar kontrole gidicem
canım hiç belli olmaz dur bakalım. sen hele bir git

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…