klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kız benide eklesene listeye klomeni kaçıncı denemem allah bilir yaş 31 son adet tarihi 20 mart

o liste 1 sayfadaki degil canım ılk sayfada hamıle olarak varsın takıp listemız o:KK76:gunluk guncellenıyor bır aksılık cıkmazsa:KK1:[/QUOTE]

tüm dileklerimde sende varsın canım senide unutmadım

o liste 1 sayfadaki degil canım ılk sayfada hamıle olarak varsın takıp listemız o:KK76:gunluk guncellenıyor bır aksılık cıkmazsa:KK1:

tüm dileklerimde sende varsın canım senide unutmadım[/QUOTE]

sagol canım hergun dua et hamilesin :nazar:kesin tutar topikdeki herkezı sayyy 2dk alır:KK16:

kızlar ben kacar iyi geceler int.sorun var tutuluyor gidem bari

günaydın herkese hayırlı sabahlar hayırlı cumalar Allah bu mübarek cuma gününde tüm dualarımızı kabul etsin inşallah

kızlar günaydın. ya bana doktor puregon pen 900 ml şil 200 lük dozda 4 gün vurulcam. iğne verdi. daha ilaç kullancakmıyım bilgi verin ne oluurr :21:

günaydn tatlım.dün çkan sonuclarda kötú bir sey ckmadı sükür ama 20gün snra genetik testi ckack o önemlyms.1ay boynca kesinlikle hamile kalmaycn genetk sncuna göre karar verecegz dedlr cnm

çok şükür ya maşallah gerçekten çok sevindim bu iyi çıkmış o da iyi çıkar inşallah 1 ay bişey değil canım korunursun yeter ki sonrasında bi sorun olmasın

amin canım amin inşallah kusura bakma geçmişi okuyodum şimdi görebildim ancak napıyosun canım nasılsın sen tekrar ne zaman gidicektin kontrole

İyiyim canım napıyım işte işten fırsat bıldukça bahar temizliği yapmaya çalışıyorum halıları yıkamaya verdim dün koltuk yıkama için geleceklerdi eşim evdeydi işe gitmeden çıtlatmıştım sandalyeleri yıkayaliyolarsa yıkat diye aradı beni koltuklar kadifeymiş diye yıkanmıyormuş iyi tamam dedim bi geldim eve koltuklar mutfağın sandalyeleri salon sandalyeleri püf yatak başı herşeyi yıkatmış :) bende perdeleri çıkardım hazırlanıp işe gidiyorum :) bu arada kontrol yarın bakalım yine olumsuz ne söyleyecek

İyiyim canım napıyım işte işten fırsat bıldukça bahar temizliği yapmaya çalışıyorum halıları yıkamaya verdim dün koltuk yıkama için geleceklerdi eşim evdeydi işe gitmeden çıtlatmıştım sandalyeleri yıkayaliyolarsa yıkat diye aradı beni koltuklar kadifeymiş diye yıkanmıyormuş iyi tamam dedim bi geldim eve koltuklar mutfağın sandalyeleri salon sandalyeleri püf yatak başı herşeyi yıkatmış :) bende perdeleri çıkardım hazırlanıp işe gidiyorum :) bu arada kontrol yarın bakalım yine olumsuz ne söyleyecek

ohhhh mis gibi ne güzel benimde başlamam lazım güle güle kirlet bu arada canım olumsuz düşünme inşallah iyi haberler alırsın canım

ohhhh mis gibi ne güzel benimde başlamam lazım güle güle kirlet bu arada canım olumsuz düşünme inşallah iyi haberler alırsın canım

Teşekkür ederim valla kaç zamandır üstünde kocaman bir yüktü kalktı üstümden hafifledim inşallah ama umut yok hayırlısı sen ne yaptın son durumlar ne

4d159selam16.gif
günaydın kızlar nerdesniz:44:

Teşekkür ederim valla kaç zamandır üstünde kocaman bir yüktü kalktı üstümden hafifledim inşallah ama umut yok hayırlısı sen ne yaptın son durumlar ne

Günaydn tatlım.dün çkan sonuclarda kötú bir sey ckmadı sükür ama 20gün snra genetik testi ckack o önemlyms.1ay boynca kesinlikle hamile kalmaycn genetk sncuna göre karar verecegz dedlr cnm
geçmiş olsun tatlım tekrar iyi şükür bak kötü bişey yokmuş ..dikkat et ozaman bu ay
images

X