klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Hoşgeldin . Tabiki katılabilirsin burda herkese yer var. Ne güzel bak iki tane mükemmel yumurtan varmış işte canım. Hayırlısı olsun. En kısa zamanda göbişin dolsun

kızlar ben geldim koşa koşa neler kaçırdım bakem
ne yapiyosun bakalim

cnm merhaba.klomen kullanmışmıydın.yoksa normal olarak 2 yumurtan mı oluştu.

klomen kullandım cnm ama kullanmadan oluyomu bılmıyorum ılk defa yumurta takıbı yapıldı bundan oncede 4 ay kullandım klomen eskı dr yumurta takıbı yapmadı degıstırdım bu yapınca ıkı yumurta mı gosterdı ama klomen kullanınca buyudugunu hıssettım kullanmadan once hıssetmıodm boyle ınsallah tutar bu ay

Son düzenleme:
Hoşgeldin . Tabiki katılabilirsin burda herkese yer var. Ne güzel bak iki tane mükemmel yumurtan varmış işte canım. Hayırlısı olsun. En kısa zamanda göbişin dolsun

ay ınsallahhhh bebegımmm yhaa cok saol cnm allahım herkesın kalbıne gore wersın allah kımseyı ewlatsız bırakmasın topıgımızın hamısı sen sın dımı :) ınsallah sag salım saglıklı
, kolay bı sekılde bebegını kucagını alırsın darısı herkesın basına

inş.tutar cnm.benimde 2. ayım yumurtlama takibinde.benim ikisindede çatlatma iğnesi vurdurdum.drum yaptırmıcaktı iğne ben kendim talep ettim.çünkü başka bi kaç topikte okudum kist yapabiliyomuş.o nedenle ben ısrarla istedim.ama inş. senin bu ay tutarda.bebiş gelir.peki yumurtanın büyüklüğünü söledimi drun.

Deniz bi ara güldeniz geldi. Sorduk anlat ne oldu diye ama cvp yazmadan gitti. Ayyyyy çok merak ediyorum. Bu kız böyle yapmazdı ya (

listedeki bilg.yazsana not alalim

tsk ederım .21 yasındayım 2 yıllık ewlıyım ewlendık ewlenelı hıc korunmadık 4 ay klomen+dupbaston kullandım bu ay da tekrar klomen+progestan kullanıyorum sorunumuz yok sebepsız infertilite dedı tahmını BAT 9 MAYIS

Sağol canım. Benden başka 3 hamişimiz Daha var

çatlatma ignesı keske bende ısteseydım eger bu ay olmazsa 3 ay ara werıcekmısım ılaclara klomenın etkısı 3 ay dewam edermıs yanlıs anlamadıysam 18 - 19 buyuklugunde ıkı yumurtam wardı inşallah cnmm yyaa bız tedbırımızı alıyoruz takdırı allahtan yuzumuz guler ınsallah senın yumurtaların olyuo mu oluyorsa buyuklugu ne kadardı

hepinize slm kızlar

nihayet bu ay tedavime allahın izniyle başladım ve bi pko olarak ilk kez bu ay 28 günde adet oldum ben bile inanamadım dr bu bile çok güzel dedi herşey yoluna girmiş dedi adetimin 3. klomene başladım günde 1 tane sabah 9-10 arası alıyorum rabbim inş şifa olarak geri çevirir
pzt günü ultrason kont var yumurtanın durumuna bakacak kesin yada çatlatma iğnesi vereileck ne olursa olsun artık bebeişin gelsin bu ay tek isteğim bu rabbimden

rabbim hepimizn kucaklarını doldursun hepimizn gönlüne göre versin

Sağol canım. Benden başka 3 hamişimiz Daha var

canım maşallah yeni hamişsin galiba rabbim sağ sağlim kucağına aldığın günleri de göstersin inşş ne güzel bi mutluluktur allahım inşş bana da tüm isteyenlere verir

tedaviyle mi hamile kaldın canım benim

ustalar boya yapıyor benım aklım burda :) yazın yazın okurum ben tabı

yenı gelenlere hos geldın dıyorum sonra detaylı konusuruz:)

cnm benim inş.en kısa zamanda hayırlısıyla hepimiz bebişlerimize kavuşuruz.beim bu ay 2 tane 28 ve 24 mm büyük yumurtam vardı.bide ayrıca 18 ve 19 olarak bayağı bi yumurtam varmış.dr bazılarını ölçemiyorum bile üst üste binmişler dedi.artık üçüz mü olur dördüzmü olur diye espiri yaptı.gerçi yumurtanın çok olması da bazen bişey ifade etmiyo.çünkü Rabbim nezaman ol derse ozaman oluyo.dediğin gibi biz elimizden geleni yapıyoz.takdir Allahın.bu ayda olmazsa önümüzdeki ay aşılama denicez artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…