klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ne yapiyosun bakalim

denizcik ne yapıyımcanım ya işteburda sizlerle vakit geçiriyorum sen ne yaptın başladınmı iğnelere:KK9:
yok aksam yapcam sabirsizlamiyorum.
Deniz bi ara güldeniz geldi. Sorduk anlat ne oldu diye ama cvp yazmadan gitti. Ayyyyy çok merak ediyorum. Bu kız böyle yapmazdı ya :KK43:(
yazilarda anladim canim bosverelim usttune gitmeyelim morali bozuk galiba duzelince yazar bize ... yarin kaynanam mevlut okucakmis ben gelemem buyuk ihtimal haberiniz olsun merak etmeyin birde kizlar meryem suresi hani 40 gun okunuyomusya adete denk geliyor ya bazi gunler 2 kere okunuyomu acep bilen cvplasin lutfen

canım maşallah yeni hamişsin galiba rabbim sağ sağlim kucağına aldığın günleri de göstersin inşş :KK16:ne güzel bi mutluluktur allahım inşş bana da tüm isteyenlere verir :KK16:

tedaviyle mi hamile kaldın canım benim :KK34:

Amin canım. Başta topikteki kızlar olmak üzere isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın. Evet tedavi ile . İlk aşılamada tuttu canım

cnm benim inş.en kısa zamanda hayırlısıyla hepimiz bebişlerimize kavuşuruz.beim bu ay 2 tane 28 ve 24 mm büyük yumurtam vardı.bide ayrıca 18 ve 19 olarak bayağı bi yumurtam varmış.dr bazılarını ölçemiyorum bile üst üste binmişler dedi.artık üçüz mü olur dördüzmü olur diye espiri yaptı.gerçi yumurtanın çok olması da bazen bişey ifade etmiyo.çünkü Rabbim nezaman ol derse ozaman oluyo.dediğin gibi biz elimizden geleni yapıyoz.takdir Allahın.bu ayda olmazsa önümüzdeki ay aşılama denicez artık.

cok guzelmıs qerekten masallah allah bılır ama senın adına umutlandım canım yha ınsallahhhhhhhhhhhhh olurrrrrrr da haberıne hepberaber sewınırız walla boyuttan pek anlamam ben cok uzel ıkı tane yumurtan war dedı keske catlatma ıgnesı werseydı saglık ocagında yazdırsam werırlermı kı :KK43:

yazilarda anladim canim bosverelim usttune gitmeyelim morali bozuk galiba duzelince yazar bize ... yarin kaynanam mevlut okucakmis ben gelemem buyuk ihtimal haberiniz olsun merak etmeyin birde kizlar meryem suresi hani 40 gun okunuyomusya adete denk geliyor ya bazi gunler 2 kere okunuyomu acep bilen cvplasin lutfen

Keşke bizlerle paylaşsaydı. İnsan içine attıkça psikolojisi bozuluyor. Ne yapalım artık. O kendini nasıl iyi hissedecekse öyle olsun

cnm gunde bır tane dıye bılıyorum ben adetlıyken annene esıne weya bı arkadasına okuttur olurmus ole

slm kızlar :) bende aranıza katılabılırmıyım :) kıyıda kosede bana da yer war mı :KK70: bugun dr a qıttım ıkı tane mukemmel yumurtan war dedı hafta sonu ılıskıye gırın pzartesı progestan kullanmaya basla 1 hafta sonra adet olmazsam gel gebelık testı yapalım dedı keske catlatma ıgnesı ısteseydım olasılık daha cok artarmıydı acabaaaa::::KK43:

yumurtaların kaç mm olmuş canım istersen ateş ölç de çatladığına bakarsın :26: inşallah bebiş olur bunlardan biri:KK16:

hosgeldin bazilarimiz eski topikden bazilarimiz yeni topikden kizlar gelip muhabbet etmek isteyen herkeze kapimiz acik

hoşbuldum canım :KK42:kalabalık bir topik gibi geldi kişileri takip edemiyorum :KK1:

hepinize slm kızlar :KK3:

nihayet bu ay tedavime allahın izniyle başladım ve bi pko olarak ilk kez bu ay 28 günde adet oldum ben bile inanamadım :KK53:dr bu bile çok güzel dedi herşey yoluna girmiş dedi adetimin 3. klomene başladım günde 1 tane sabah 9-10 arası alıyorum rabbim inş şifa olarak geri çevirir :KK25:
pzt günü ultrason kont var yumurtanın durumuna bakacak kesin yada çatlatma iğnesi vereileck ne olursa olsun artık bebeişin gelsin bu ay tek isteğim bu rabbimden :KK25:

rabbim hepimizn kucaklarını doldursun hepimizn gönlüne göre versin :KK16:

canım sen sait hocaya gidiyordun dimi hala devammı :26:

Hayırlısı olsun canım. İnş en kısa sürede bebişine kavuşursun

sağol canım inşallah sende sağlıkla alırsın bebeğini kucağına:KK16::nazar::emir_bebek::nazar:

Son düzenleme:
cok guzelmıs qerekten masallah allah bılır ama senın adına umutlandım canım yha ınsallahhhhhhhhhhhhh olurrrrrrr da haberıne hepberaber sewınırız walla boyuttan pek anlamam ben cok uzel ıkı tane yumurtan war dedı keske catlatma ıgnesı werseydı saglık ocagında yazdırsam werırlermı kı :KK43:

inş. cnm saol.cnm benim nezaman baktırdınki yumurtalarına.eger çatlamadılarsa druna tekrar git yazdır bence.sağlık ocağında yazarlarmı bilmem ama.bence uzman dr olması lazım

nihayet bu ay tedavime allahın izniyle başladım ve bi pko olarak ilk kez bu ay 28 günde adet oldum ben bile inanamadım :KK53:dr bu bile çok güzel dedi herşey yoluna girmiş dedi adetimin 3. klomene başladım günde 1 tane sabah 9-10 arası alıyorum rabbim inş şifa olarak geri çevirir :KK25:
pzt günü ultrason kont var yumurtanın durumuna bakacak kesin yada çatlatma iğnesi vereileck ne olursa olsun artık bebeişin gelsin bu ay tek isteğim bu rabbimden :KK25:

amin canım
images
tedavinde hayırlı olsun inşallah yüzün gülsün

yumurtaların kaç mm olmuş canım istersen ateş ölç de çatladığına bakarsın :26: inşallah bebiş olur bunlardan biri:KK16:

hoşbuldum canım :KK42:kalabalık bir topik gibi geldi kişileri takip edemiyorum :KK1:

sağol canım inşallah sende sağlıkla alırsın bebeğini kucağına:KK16::nazar::emir_bebek::nazar:

19-18 mm yanlıs bılmıosam o kadar cok tuwalete sıkıstım kı hele ultrasyon aletını bastırdıkca kıwrandım resmen :KK1: bnden oncekı kıza ıgne werdı bana wermdı demekkı catlıo herhalde dun geceden berıde atesım war gıbı hısedıyorum hele soylemesı ayıp ılıskıye gırdıgımde yumurtaları resmen hıssedıyorum ya sızde de bole oluyo mu

AMİN
Herkez cat.ıgn.kullanmıyor canım dr bir bildigi vardır vermemıstır.ama sen catladımı ogrenmek ıstıyosan 21.gununde progestan testti yaptır dr pek gerek görmuyorlar bence sen diret :KK9:
Keşke bizlerle paylaşsaydı. İnsan içine attıkça psikolojisi bozuluyor. Ne yapalım artık. O kendini nasıl iyi hissedecekse öyle olsun
keske canım ama kendi tercihi
cnm gunde bır tane dıye bılıyorum ben adetlıyken annene esıne weya bı arkadasına okuttur olurmus ole

bakıyım canım baslamak ıstıyordum ama bakıcam artık...

inş. cnm saol.cnm benim nezaman baktırdınki yumurtalarına.eger çatlamadılarsa druna tekrar git yazdır bence.sağlık ocağında yazarlarmı bilmem ama.bence uzman dr olması lazım

ya ıkı defa 21. gunde gıttım dr a ıkı dr da gorunurde problem yok dedı catlyor dıye herhalde rahım fılmı ıstedı o da temz cıktı bence yumurtam olmuodu benm kloman kullanınca ıkı tane oldu bılmıyorum yha catlatma ıgnesı ıstemedıgıme pısmanım :KK43: ama dr un bı bıldıgı wardır herhaldebnm gıbı ıkı bayn daha wardı ıgne werdı

AMİN

Herkez cat.ıgn.kullanmıyor canım dr bir bildigi vardır vermemıstır.ama sen catladımı ogrenmek ıstıyosan 21.gununde progestan testti yaptır dr pek gerek görmuyorlar bence sen diret :KK9:
keske canım ama kendi tercihi
bakıyım canım baslamak ıstıyordum ama bakıcam artık...

yarın 10 tane ovulasyon testı alacam ıle daha olasılık fazla gıbı bı de ole bısey kı 8 nısanda aksam meryem suresını okudum bır dk gecmeden adet oldum ıkıncıyı okuyamadm demekkı kısmet degılmıs

ya ıkı defa 21. gunde gıttım dr a ıkı dr da gorunurde problem yok dedı catlyor dıye herhalde rahım fılmı ıstedı o da temz cıktı bence yumurtam olmuodu benm kloman kullanınca ıkı tane oldu bılmıyorum yha catlatma ıgnesı ıstemedıgıme pısmanım :KK43: ama dr un bı bıldıgı wardır herhaldebnm gıbı ıkı bayn daha wardı ıgne werdı

Sen içini ferah tut drun bi bildiği vardır mutlaka

Amin canım. Başta topikteki kızlar olmak üzere isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın. Evet tedavi ile . İlk aşılamada tuttu canım
:nazar:maşallah canım ya ne güzel tek seferede rabbim daha fazla aratmadan vermiş allahım yüzüne gülmüş :KK16:darısı hepimizn başına böyle güzel muıtluluk:21:

merhaba canım benim uzun zaman oldu görüşmeyeli :KK3:
allah onun nasıl biliyosa öyle yapsın canım benim paramıda zamanımı da umutlarımı da boşu boşuna harcadı lanet olsun ona ve onun gibilere :KK47::KK47:meğerse canım sol tüpüm de polip varmış rahim kanalını tıkayan bide bana boşun aşılama yaptı rabbime havale ediyorum :KK47:
kasım ayında laporoskopi ve histereskopi oldum canım o zaman anlaşıldı yoksa boşa kürek çekmeye devam ecektim :KK16:
amin canım
images
tedavinde hayırlı olsun inşallah yüzün gülsün

sağolsın canım benim allah razı olsun :KK16: AMİİİİİİİİİİN

19-18 mm yanlıs bılmıosam o kadar cok tuwalete sıkıstım kı hele ultrasyon aletını bastırdıkca kıwrandım resmen :KK1: bnden oncekı kıza ıgne werdı bana wermdı demekkı catlıo herhalde dun geceden berıde atesım war gıbı hısedıyorum hele soylemesı ayıp ılıskıye gırdıgımde yumurtaları resmen hıssedıyorum ya sızde de bole oluyo mu

çatlamaya çok yakında ondan vermemiş bence yarın ve pazar kesin ilişki olmalı:KK34:

merhaba canım benim uzun zaman oldu görüşmeyeli :KK3:
allah onun nasıl biliyosa öyle yapsın canım benim paramıda zamanımı da umutlarımı da boşu boşuna harcadı lanet olsun ona ve onun gibilere :KK47::KK47:meğerse canım sol tüpüm de polip varmış rahim kanalını tıkayan bide bana boşun aşılama yaptı rabbime havale ediyorum :KK47:
kasım ayında laporoskopi ve histereskopi oldum canım o zaman anlaşıldı yoksa boşa kürek çekmeye devam ecektim :KK16:

Allah Allah :44: bu polip nezaman anlaşıldı? hsg de felanmı? hsg aşı dan sonramı oldu?? çok soru sordum ama bide şimdiki doktorun kim :26: her şerde bir hayır vardır canım.. işte önümüze hep engeller çıkıyor dimi :26: zamanını beklerken oyalanıyoz sanki :KK31:

kız elifff geleyimmi yardıma
119painterin0.gif

anam nerden de buluyon bunları sen :) sımdı gıttı ustalar alcı cektıler yarın boya yapacaklar... offf ya yıne uykum geldı. aranızda test sonucu bekleyen var mı :) sız yazın arada ben okurum artık. aksılık bırazdan esım arkadaslarını yemege getırecek. allahım nasıl bır uyku bu ya....

X