klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

bugün progestan a başladım kızlarrr hadi hayırlısı inşallah:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: bebiş olursa tutunsun diye:KK49: iğneden 3gün sonra başla dedi doktor :nazar:

benim dr bana hiç öle ilaçlar vermiyor yaa gerek yok diye mi acaba
benim rahim boyu, kalınlığı nasıl düşük olmasına karşı ilaç kullanmaya gerek yok mu diye sorucam sorucam hep unutuyorum

hadi bakalım bir maratona basladın yeni topikle birlikde hayırlı olur ins.bende arastırdım ilk asılamayla hamıle kalan 10 kişiden 1 kişi cıkıyomus o 1 kişi niye biz olmayalım dimi?:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

aynen cnm
yeni topik yeni tedavi :))
inşallah güzel haberler alırız hepimiz

ben geldiii mrblarrr. nasılsınız?çok sevdim ben burayı

ya kızlar beim yirmilik dişelr beni mahvediyor.yarın birini alacaklar ve dikişli olacakmış.daha önce çektiren oldumu çok korkuyorummmm pöfffffffffffffffffff

günaydın kıslarrrrr:KK28:dün güzel güzel kaynatmışsınız :nazar:benim internet gitti giremedim ama çatladım:KK43:şimdi girebildim :KK76:

günaydın tatlım naber nasılsın olsun önemli değil bizde cocuk yokken keyıf yapıoz işte :KK9:

Herkese Günaydın
Yeni topiğimiz hepimize uğur getirsin bol bebişli olsun inşallah :)
Beni bilen arkadaşlar var bilmeyenlere anlatayım :)
ben 3,5 yıllık evliyim 2,5 yıldır da bebiş için uğraşıyoruz bi sorun yok deniyor ama bi türlü tutturamıyoruz :)
ilk zamanlar dr gittim o dr hep ilişki günü hesapladı ilişki önerdi falan sonra biraz biz kendi haline bıraktık gitmedik klomen vs ilaç hiç vermedi sonra direkt aşılama yapalım dedi bizde o zmn tamam dedik ama ilk yumurta takibinde yumurta büyümedi ilaçta vermedi bende dr değiştirdim 4 ay klomen kullandım ilk ay yumurta çok büyüdü birden tepki verdi boşa gitti sonraki 3 ay güzeldi yumurtalar büyüdü çatlatma iğnesi de oldum ama yine sonuç alamadık, klomen tedavisi bitti artık ve aşılamaya geçtik
bu ay adetin 1 . günü gittim yine baktı kist falan varmı diye yok çok şükür gonal f iğne verdi rapor çıkardım özel olduğu için hemen yazıp verdiler 40 tl verdim rapora iğneye de 130 tl verdim iğne raporsuz 350 falanmış
iğneyi kendim yapıcam :KK53: 1 toz 1 su var karıştırıcam her akşam ayrı ayrı enjektörlere 75 cc çekip göbekten vurulacak 3. günü yani bugün başlıyorum 5 gün vurucam ertesi gün kontrole gidicem dr bakarız gerek olursa kalanı da vururuz dedi
şuan durum bundan ibaret ...
Hepimize tez zamanda versin alalhım

amin inşalllah fatmacım hoşgeldin canım benimm senide listeye aldım inşallah kurban olduğum rabbim senide bu ay hamile çıkarır inşallah dua topluyoruz tefriciye almak istersen yaz yoksa senide ekleyelim duamıza

canım senin bu yanman klomenden oluyo bendede öyle bi etki yaratmıştı:KK9:

kız sen rüyama girdin he yemin ederim bu ay hamile kalıyordun rüyamda hayırlısı bakalım..topikte sevınıyorduk ilk hamişimiz nimet diye:KK1:
:KK1:
ben geldiii mrblarrr. nasılsınız?çok sevdim ben burayı

ya kızlar beim yirmilik dişelr beni mahvediyor.yarın birini alacaklar ve dikişli olacakmış.daha önce çektiren oldumu çok korkuyorummmm pöfffffffffffffffffff

hoşgeldin tatlım bizde seni sizi çok sevdik:KK16: vala senkaç yaşındasın ben 23 ama hala o dişler cıkmadı bende çok merak edıyorum doğrusu korkuyrumda offf ALLAH yardımcın olsun

merhaba canım geçmiş olsun.senin yirmilik dişler yeni mi çıkıyo

bitanesi yaklaşık 4 yıldır duruyordu yarı gömülü şekilde okadar korkağım ki 4 yıldır bekledim bitane üstte var oda bir haftadır yanağımı kötü yapmış.antibiyotik alıyorum ve ovulasyon günlerim :KK43:(

ayyy gerçekten mi:KK9:inşallah rüyan gerçek olur çok sevindim vallahi:KK9::KK9::KK9:

kız yok benim 20 lik dişler ben 17 yaşında iken çıktı hatta doktor bile şaşırdı :KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
canım doktorum özel ama devlette yaptırdım doktorum o hastenin tüp bebk doktoru kendisi dalında profösor yani para koparmak gibi bi niyeti yoktu pztesi gel hasteneye aşılamanı yapalım dedi asla hiçbirseyle uğraşmadım yani rapor falan... bak burda okudum ilk az tutan var halbukı başarı şansı daha yüksek olmasına karşılık ama ikinci üçüncü tutan daha cok ondada başarı azalıyor.bu ay dinlenecez hap kullanmayacam çok şükür saldım çayıra mevlam kayıra yapıcaz artık bakalım hayırlısı inşallah seninki tutar

sağlık olsun cnm.hiç beli olmaz saldım çayıra derken aldım bebişimi kollarıma dersin artık :) belli mi olur?dinlen bakalım şimdilik.peki 2.yi deniycek misiniz diğer ay?

korkma kız o kadar bişi olmaz :KK9: peki hiç iltihap falan yapıyomu yanağında falan bende yapıyordu:KK9:

kız sen rüyama girdin he yemin ederim bu ay hamile kalıyordun rüyamda hayırlısı bakalım..topikte sevınıyorduk ilk hamişimiz nimet diye:KK1:
:KK1:

hoşgeldin tatlım bizde seni sizi çok sevdik:KK16: vala senkaç yaşındasın ben 23 ama hala o dişler cıkmadı bende çok merak edıyorum doğrusu korkuyrumda offf ALLAH yardımcın olsun

tşk edrim canım.29 yaşındayım bunca yıldır korkumdan hiç bişey yaptıramadım.aminnn canım

6 nisan canım ya az kaldı benim kinide çok korkuyorum inşallah olmamm rabbim yüzümüze bakar inşallah ya:26: benden sonr evlenenlerin bile karnı büyüdü ikiz taşıyorlar geçen annem gelmiş hani sen ne zaman hamile kalcan diyo kadın artık sitem ediyo:KK43:

6 nisan canım ya az kaldı benim kinide çok korkuyorum inşallah olmamm rabbim yüzümüze bakar inşallah ya:26: benden sonr evlenenlerin bile karnı büyüdü ikiz taşıyorlar geçen annem gelmiş hani sen ne zaman hamile kalcan diyo kadın artık sitem ediyo:KK43:

Herhangi bi belirti var mı cnm?insallah hamilesndr

X