klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Çok teşekkür ederim verdiğiniz moral için. Bu gibi güzel haberleri duyunca seviniyor insan ama çokta ümitlenmek istimiyorum aslında. Bakalım kısmet. Bende özel msj gönderemiyorum kota yüzünden bilemedim şimdi sizden ne şekilde alabilirim dr isimlerini. Sadece avrupa yakasındaki doktorun soyismini yazsanız ben netten bulabilirim sanırım kendisin. Teşekkürler...

212 292 4919 adı aret soy ismini bilmiyorum ...dilerim yardımcı olabilmişimdir....

Herkese Günaydın
Yeni topiğimiz hepimize uğur getirsin bol bebişli olsun inşallah :)
Beni bilen arkadaşlar var bilmeyenlere anlatayım :)
ben 3,5 yıllık evliyim 2,5 yıldır da bebiş için uğraşıyoruz bi sorun yok deniyor ama bi türlü tutturamıyoruz :)
ilk zamanlar dr gittim o dr hep ilişki günü hesapladı ilişki önerdi falan sonra biraz biz kendi haline bıraktık gitmedik klomen vs ilaç hiç vermedi sonra direkt aşılama yapalım dedi bizde o zmn tamam dedik ama ilk yumurta takibinde yumurta büyümedi ilaçta vermedi bende dr değiştirdim 4 ay klomen kullandım ilk ay yumurta çok büyüdü birden tepki verdi boşa gitti sonraki 3 ay güzeldi yumurtalar büyüdü çatlatma iğnesi de oldum ama yine sonuç alamadık, klomen tedavisi bitti artık ve aşılamaya geçtik
bu ay adetin 1 . günü gittim yine baktı kist falan varmı diye yok çok şükür gonal f iğne verdi rapor çıkardım özel olduğu için hemen yazıp verdiler 40 tl verdim rapora iğneye de 130 tl verdim iğne raporsuz 350 falanmış
iğneyi kendim yapıcam :KK53: 1 toz 1 su var karıştırıcam her akşam ayrı ayrı enjektörlere 75 cc çekip göbekten vurulacak 3. günü yani bugün başlıyorum 5 gün vurucam ertesi gün kontrole gidicem dr bakarız gerek olursa kalanı da vururuz dedi
şuan durum bundan ibaret ...
Hepimize tez zamanda versin alalhım

Başka topicte ilk aşılamada tutan birisinin hikayesini okudum şimdi inşallah bize de nasip olur ilk aydan:KK49:

hadi bakalım bir maratona basladın yeni topikle birlikde hayırlı olur ins.bende arastırdım ilk asılamayla hamıle kalan 10 kişiden 1 kişi cıkıyomus o 1 kişi niye biz olmayalım dimi?:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Ne durumdaydn cnm,karıştırdm artk her şeyi

canım bu ay çatlatma iğnesi yapmıştık o kadar gün saydım bekledim adetim geçti diye çok sevindim...ama tutmadı beklicez yine ...aynı ilaçları versin istemiyorum klomen ve iğne sersem etti beni bakalım adet bitince ertesi gün gel dedi ne yapacak bilmiyorum ....

canım bu ay çatlatma iğnesi yapmıştık o kadar gün saydım bekledim adetim geçti diye çok sevindim...ama tutmadı beklicez yine ...aynı ilaçları versin istemiyorum klomen ve iğne sersem etti beni bakalım adet bitince ertesi gün gel dedi ne yapacak bilmiyorum ....

Canım benim ya,Allah ım isteyen herkese en kısa zamanda annelik duygusunu tattırsn

canım iğnenin kaçıncı günü regl oldun?ben de bu ay iğne oldum da..

onluk şırıngalardan daha mı uzun oluyo?onu bilmiyodum.hangi şurup o peki?eczaneye gidip de soramıyosun ki en uzunu hangisi diye
:)

canım evet 10 luk şırıngadan daha uzun ben eşimi göndermiştim o eczacıya içinde şırınga olan bi şurup fark etmez hangisi olduğu demiş şurup evde canım eve gidince bakıp ismini yazarım sana

:KK3:kızlar bugun hastaneye gitcem gene dua edin bana hersey yolunda gitsin bugun dua ya ihtiyacım var.

Günaydın hayırlı günler hanımlar nasılsınız arkadaşım sen rapor için gidiyosun hastaneye sanırım allah işini rast getirsin inşallah

Günaydın hayırlı günler hanımlar nasılsınız arkadaşım sen rapor için gidiyosun hastaneye sanırım allah işini rast getirsin inşallah

Dualarım seninle sende benim için dua et olur mu bende hastaneye gidicem sen ne için gidiyorsun

canım inşallah hayırlı haberlerle dönersin :))

İşin gücün rast gder insallah

cok tesekkur ederim arkadaslar evet rapor için gidiyorum heyete cıkcakmısım eger heyet onay verirse nisanda adet olunca asılama için igne kullancam vs.ben pek bilmiyorum ama adet olana kadar rapor cıkması lazım:KK14:ins.butun arkadasların duaları bu ay tutarda yeni hamileler topigi acarız.:emir_bebek:

cok tesekkur ederim arkadaslar evet rapor için gidiyorum heyete cıkcakmısım eger heyet onay verirse nisanda adet olunca asılama için igne kullancam vs.ben pek bilmiyorum ama adet olana kadar rapor cıkması lazım:KK14:ins.butun arkadasların duaları bu ay tutarda yeni hamileler topigi acarız.:emir_bebek:

amin canım amin inşallah en kısa zamanda hamile kalırız.ilk ay her gün aklım ordaydi hep sıkıntı ediyordum.hatta geçen hafta adet olunca doktorun yanında ağladım ama bu hafta klomen içiyorum yarın bitiyor ve yumurta takibim hatta ama ıçimde heyecan falan yok takmiyorum sanki hiç umrumda değilmiş gibi ya niye böyle oldum acaba :-)

X