klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

bir dakika canım rahmini temizleye doktor kürtaj yapmış demişsin...yani bebeğinimi almış yani

cnm allah nasip edecek olduktan sonra oluyor.benim arkadaşada dr. aynı şeyi söyledi yumurtalıklar çok az çalışıyordu dr.tüp bebek bile başarısız olur diye yapmadı.arkadaş durumu kabullenmişti artık ve hiç ummadığı anda bebişi geldi.inşallah senin bebişinde gelir

hanımefendi iyi akşamlar ilk önce çok geçmiş olsun diyorum.Ama lütfen umutsuzluğa kapılmayın.Benim bir arkadaşım da aynı sizin gibi 35 yaşında erken menepoz teşhisi konuldu ve tüplerinden birisi tamamen kapalı.Ama bu durum da dahi gitmiş olduğu hastane de ki doktoru aslam umutsuz değil.Özelden mesaj atmak istedim ama belli bir ileti sayısına ulaşmadan olmuyormuş...Sanırım yasak ama ben size naçizane hastane ve doktor isimlerini vereyim.Belki bir umut olurlar size...Kadıköy Şi.... da bir hanım adını öğrenebilriim bir de avrupa yakasında aret bey var telefonunu verebilirim.Bu beyde de bir komşum tüp bebek yöntemi ile anne oldu.Hastasını atm makinası olarak görmeyen bir hekim.

bebişler yokken oynayın bakalım oyunları bebetommm...sonra vaktiniz olmayacak....

canım yalnızken sıkılıyorum ne yapim bide adetliyim ne namaz ne kuran ouyabiliyorum kafamı rahatlatıyor oyun :) ama senin bi yawrun var kaç yaşında ALLAH bağışlasın...inşallah kardeşşide hemen gelir

canım yalnızken sıkılıyorum ne yapim bide adetliyim ne namaz ne kuran ouyabiliyorum kafamı rahatlatıyor oyun :) ama senin bi yawrun var kaç yaşında ALLAH bağışlasın...inşallah kardeşşide hemen gelir

kızım 4 yaşında cnm.bizim günümüz koşturmakla geçiyor zaten.sabah kalk evi topla yemek yap okula git gel yemek bulaşık vs akşam yatma vakti geliyor zaten.kız ile kocayı uyutup nete takılıyorum bende

bebetommm mehmet erdem ikiz olan drlarmıydı adı tanıdık geldi

bir dakika canım rahmini temizleye doktor kürtaj yapmış demişsin...yani bebeğinimi almış yani

Polip denen şey bilmem biliyormusun rahim iç duvarına yapışık "ben" gibi bir kitle. Aynen nasıl bir beni keserek alabiliyorsan vicuttan, polipler de o şekilde temizlenebiliyor. Ama benim çok yoğun doktorum tek tek kesmekle uğraşmaktansa rahim iç duvarını kazıyıp almış ve böylece polipleri temizlemiş. Kürtaj da bu şekilde yapılıyor zaten. Sonrasında rahim yapışıklığı denen Asherman sendromu yaşadım. Bu sendrom sadece kürtaj yaptıranlarda oluyormuş. Hani derler ya ilk çocuğunu kürtajla aldırma sonradan çocuğun zor olur, ben hamile kalmadan kürtaj oldum bu doktor yüzünden.

Çok teşekkür ederim verdiğiniz moral için. Bu gibi güzel haberleri duyunca seviniyor insan ama çokta ümitlenmek istimiyorum aslında. Bakalım kısmet. Bende özel msj gönderemiyorum kota yüzünden bilemedim şimdi sizden ne şekilde alabilirim dr isimlerini. Sadece avrupa yakasındaki doktorun soyismini yazsanız ben netten bulabilirim sanırım kendisin. Teşekkürler...

kağan kocatepe yi bir arastır istersen.

Son düzenleme:

hım anladım cnm ben bilmiyordum şimdi ilk defa senden duydum dedim bebeği alamazlar herhalde kürtajla dedim ama yinede iyi bişey yapmadığı ortada kadının bide doktoruz diye gecınıyorlar

bebetommm mehmet erdem ikiz olan drlarmıydı adı tanıdık geldi

ha vala sen nerden biliyorsun gittinmi?

kızım 4 yaşında cnm.bizim günümüz koşturmakla geçiyor zaten.sabah kalk evi topla yemek yap okula git gel yemek bulaşık vs akşam yatma vakti geliyor zaten.kız ile kocayı uyutup nete takılıyorum bende

oy kuzum şimdi o nede çok konuşuyordur bıdır bıdır tam herşeyı merak etme dewresinde maşallah bidirik benimde yiğenlerim var memleketteler çok özlüyorum ya ben onları yawrum yok ama onlarıda yawrumun erıne koyup sevıyorum

sözum meclisden dısarı herkez yumurtlama dönemı gelıyor 15 gun sonra adet olup gidiyor zeynep boyle bırını yakalarsak onun ruyasına gıırr

aynen öyle bi girerimki rüyalarına bidaha buradan cıkamazlar korkularınından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…