klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kız tatlım balen marka veya vital marka ya bak :13:ben balen aldım daha iyi demiş eşime birde şu jele bakıcam preesed

kız tatlım balen marka veya vital marka ya bak :13:ben balen aldım daha iyi demiş eşime birde şu jele bakıcam preesed

gamze kızz galiba ben de balen diye bişey aldım. yarın gelcek bakalım hangisiymiş. arı sütü bal poleni de eşime yedircem. zaten yerken midem bulanıyordu. kapsülü yutarım ben. o yesin evet yaa o ilacı ben de düşünüyorum unutmuştum kız. iyi ki hatırlattın :))

Kızlar deniz ve elif hiç görünmedi . Merak ettim . Seniz hastaneye gitmişti haberi olan var mı ki?

deniz bugün bir ara yazdı. regl olması için ilaç vermemişler. belki hamilesindir demişler. test yaptıracaktı. sonra da gelmedi. ayy kız yoksa hamile mi bu yaa kaptan elifi diyorsun sanırım. onu da bir ara gördüm ama çıktı hemen. bişey yazmadı.
kpss ye çalışıyordur canım benim

Ayyyy inş hamiş olsa valla. Dün gece onu rüyamda gördüm. Hatta sabahta yazmıştım. Merak ettim şimdi .

Ayyyy inş hamiş olsa valla. Dün gece onu rüyamda gördüm. Hatta sabahta yazmıştım. Merak ettim şimdi .

ayy inşş canım yaa. kız beni de gör rüyanda bu arada şimdi gördüm 6 yıllık evliymişsin. ay 6 seneden sonra bebiş şenlendirecek evinizi ne kadar zamandır bebek için uğraşıyordunuz?

Bende hayit suyu aldimvaktardan propolismi ne almadım bugün başlıyacam ınş. Dün akşam adet oldum...

Bende 3 ay tedavi oldum
1. Ay klomen
2. Ay kısmen , ovitrelle
3. Ayy klomen , monogon 7 tane, ovitrellle, progestan
Herşeyi yaptık ama ttutmadı

Kilo vermeyi hızlandırmayı karar verdim bu ay tedavi olmuycam hatta 2.3 ay kendi haline birakcam sonra başka bir doktora gideceğim inşallah

güldeniiiiizzzzzzzzzzzz

arkadaşım iyi ol tamam mı? alışık değiliz senin sessizliğine? ayy şimdi doğuluları mı sataşsam napsam

ayy inşş canım yaa. kız beni de gör rüyanda bu arada şimdi gördüm 6 yıllık evliymişsin. ay 6 seneden sonra bebiş şenlendirecek evinizi ne kadar zamandır bebek için uğraşıyordunuz?

Evet canım kartlaştım artık çok bekledik . Ama buna da şükür. Yaklaşık 4 yıldır doktorlar eşliğinde uğraşıyoruz
Ben aslında çok nadir rüya görürüm ya da hatırlamıyorum canım. İnş sizleri de görürüm. Denizi de gördüm ya inş hayırdır.
Bi kere kuzenimi görmüştüm sarı saçl mavi gözlü kızı olmuş diye. Doktor ise hep erkek dedi. Doğunca kız olduğunu anladılar :)) hem de sarışın ve mavi gözlü kızı

Son düzenleme:
kızlar preesed jele baktım şimdi. vajinal kuruluk yaşayanlar için falan diyor. kuruluk sıkıntısı olmayanlarda da etkili mi acaba? spermleri tutunmasını falan sağlıyormuş. bilgisi olan var mı

Kızlar benim adete 6 gün kaldı ve midemde aşırı yanma oluyor.böyle olan var mi hiç ya da bununla ilgisi var midir

yok canım daha neler? kaç yaşındasın ki.. burdakilerin yaşları hep birbirine yakın zaten. o zaman hepimiz kartlaştık
ayyy bak şimdi daha da ümitlendim. ya benm annemin de rüyaları çıkar. o da beni görmüştü 6 ay önce. özgenin 3 ay sonra bebeği olcak demişler rüyasında. ahh nasıl ümitlendim. ama olmadı:2::2: anneme dedim sen onu yanlış anlamışsın sana 3 yıl demişler galiba

Son düzenleme:
Kızlar benim adete 6 gün kaldı ve midemde aşırı yanma oluyor.böyle olan var mi hiç ya da bununla ilgisi var midir

canım benim o dönemde karnımda ağrıyordu, midem de yanıyordu, başım da dönüyordu sürekli kendimi dinliyordum insan psikolojik olarak etkileniyor.

kızlar preesed jele baktım şimdi. vajinal kuruluk yaşayanlar için falan diyor. kuruluk sıkıntısı olmayanlarda da etkili mi acaba? spermleri tutunmasını falan sağlıyormuş. bilgisi olan var mı

canım ben bunu çok araştırdım bunun en büyük faydası spermlere zarar vermeden spermin ileri yani yumurtalıklara ulaşmasını kolaylaştırıyor yani kuruluk sorunu olmayanlarda da işe yarıyormuş

canım benim o dönemde karnımda ağrıyordu, midem de yanıyordu, başım da dönüyordu sürekli kendimi dinliyordum insan psikolojik olarak etkileniyor.

Aynen canım ya kendimi dinlemekten bıktım :)) karnimda da şişlik oldu bankada her gelen müşteri hamile misiniz diyor yaaaa deli oluyorum:)))

sen aldın mı bundan kuzum?

evet canım ben taa aralık ayında almıştım 2 aydır kullanıyorum bende kurulukta var zaten adamlar o kadar iddialı ki fiziksel bi sorununuz olmadığı halde 6 ay içinde pressed kullanıp hamile kalmazsanız kesin büyük tedaviye ihtiyacınız vardır falan yazmışlar

[QUOoTE=zenderu;29892017]ayy burda ne çok bankacı var yaaa stresten olmuyor sizin ben size söyliyim[/QUOTE]

Eşim de öyle diyor bugün akşama kadar sorunlu müşteri geldi bu saatten sonra eve gidip yemek yapacağım da bir de bu gerginlikle eşimle bebek yapacağız.nasıl olsun olmaz tabi bebek :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…