klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Simdi eve grdm.hematoloji doktoru sonuca bkti persembe günü konsey toplanckms beni persembe günü 1bucukta cagrdi konsey karar verecekms.kötú bir sey ckmaz insallah ya.kadin dogumcuda 1yil ertelemesi damarmdaki tıkankliktan dolayi,genelde hamilelerde tiknklik olurmus daha ben hamile kalmadn bu durumda oldugum icin eger hamile kalirsam hayatimi tehlikeye atarmşm.o yüzdn esine söyle 1yil bebek yok dedi.o kadar doluyum ki dokunulsa aglayck gbiym..annemgldym onlarada bir sey belli etmemeye clisiyrm:''(((((

Canım benim inş herşey yolundadır. Kalbini ferah tut kötü şeyleri aklından sil. Hiç birşey şu an senin sağlığından mühim değil. Sen önce tedavini ol sonra bebiş de olur. Hem daha yeni evli sayılırsın allah elbette verir sen sağlıklı olduktan sonra. Kendini tutma ağla , zaten içimize ata ata psikolojimiz bozuldu hep. Boşver bırak kendini rahatlarsın biraz . Unutma hiçkimse SENDEN daha önemli değil...

Amin canım inşallah sizlerde bu mutluluğu en kısa sürede yaşarsınız. Kaç yıldır sözde batıdaydım. Bu yıl doğuya tayinimiz çıkacak. Hep orda tüp bebek falan olursa nerde nasıl yaptırırız diye düşünüyordum. Yüce rabbim dualarımı kabul etti. Hiç birine gerek kalmadı. İnş bebişimi kucağıma alacağım günler de gelir

ayy amin canım inşşşş.. ben de uzun yıllar bekleyenleri görünce acaba hemen aşılama mı yapsam demeden duramıyorum canım:2: nerede yaptırdın sen aşılamanı? ne kadara mal oldu?

hayırlı olsun cnm
benimde ilk aşılamam.. perşembe günü gidicem dr kandan bakıcak sanırım.. hem umutluyum hem çok umutsuz :KK43:
ama allahtan ümit kesilmez demişler inşallah tutmuştur.. bende hiç bi kür vs yapmıyorum hayırlısı bakalım..
Kendine dikkat et allah sağlıkla huzurla kucağına alıp büyütmek nasip etsin..

Amin canım. Darısı sizlerin başına. Bizleri habersiz bırakma sakın. İnş hayırlı haberlerini alıcaz

Simdi eve grdm.hematoloji doktoru sonuca bkti persembe günü konsey toplanckms beni persembe günü 1bucukta cagrdi konsey karar verecekms.kötú bir sey ckmaz insallah ya.kadin dogumcuda 1yil ertelemesi damarmdaki tıkankliktan dolayi,genelde hamilelerde tiknklik olurmus daha ben hamile kalmadn bu durumda oldugum icin eger hamile kalirsam hayatimi tehlikeye atarmşm.o yüzdn esine söyle 1yil bebek yok dedi.o kadar doluyum ki dokunulsa aglayck gbiym..annemgldym onlarada bir sey belli etmemeye clisiyrm:''(((((

bitanem üzme kendini hemen dur bakalım perşembe bi olsun bakalım ne diycekler aynı şeyide söylerlerse yine üzülme senin sağlığın olmadıktan , hayati tehliken olduktan sonra bebeğin olsa neye yarar ki Allah herşeyin hayırlısını versin canım üzme kendini ya

ayy amin canım inşşşş.. ben de uzun yıllar bekleyenleri görünce acaba hemen aşılama mı yapsam demeden duramıyorum canım:2: nerede yaptırdın sen aşılamanı? ne kadara mal oldu?

Canım benim tekirdağda özel bi hastanede yaptırdım. Hastaneye 500 ödedik. İlaçlar ve iğneler hariç. Onlar 150 civarı tuttu. Doktor çok önemli daha öncekine ısınamamıştım. Bu nedenle güvenimde yoktu galiba. Kendini doktorunla rahat hissetmen bence çok önemli

Canım benim tekirdağda özel bi hastanede yaptırdım. Hastaneye 500 ödedik. İlaçlar ve iğneler hariç. Onlar 150 civarı tuttu. Doktor çok önemli daha öncekine ısınamamıştım. Bu nedenle güvenimde yoktu galiba. Kendini doktorunla rahat hissetmen bence çok önemli

haklısın canım ben de şimdi aşılamayı araştırıyorum. eşim devlette yaptırmam dedi :KK20: borcumuz çok. ben de çalışmıyorum şuan. o yüzden çok masraflı olsun istemiyorum. adamcağız çalışmaktan erkenden çökecek :KK1::KK1: sen bizlere dua et. senin duan çok daha makbul:KK1:

Kizlar slmmmm

wc kacamaginda bakim size dedim.hasta oldum sandim yine bisey yok.ama.bacaklarim hic isinmadi bugun yaaa

haklısın canım ben de şimdi aşılamayı araştırıyorum. eşim devlette yaptırmam dedi :KK20: borcumuz çok. ben de çalışmıyorum şuan. o yüzden çok masraflı olsun istemiyorum. adamcağız çalışmaktan erkenden çökecek :KK1::KK1: sen bizlere dua et. senin duan çok daha makbul:KK1:

Dualarım hep sizlerle zaten canım. Hergün kaç kez hem sesli hem içimde geçirdiğimi bilemezsin. Zaten bizlerin içindeki özlemi anlatmaya kelimeler yetmez. O nedenle diyorum ki allahım sen hepimizin içindeki çok iyi biliyorsun. bizleri çok bekletmeden hayılısı ile dualarımızı kabul et. Amin inş. Ben bu mutluluğun ucundan yakaladım. İnş devamı da gelir. Sizlerde bizlerin takipçisi olun inşallah:nazar:

Dualarım hep sizlerle zaten canım. Hergün kaç kez hem sesli hem içimde geçirdiğimi bilemezsin. Zaten bizlerin içindeki özlemi anlatmaya kelimeler yetmez. O nedenle diyorum ki allahım sen hepimizin içindeki çok iyi biliyorsun. bizleri çok bekletmeden hayılısı ile dualarımızı kabul et. Amin inş. Ben bu mutluluğun ucundan yakaladım. İnş devamı da gelir. Sizlerde bizlerin takipçisi olun inşallah:nazar:

bizler hep buralardayız:KK1: bebişin olana kadar sen takipçimiz ol. sonra zaten bebişine zaman ayırmaktan buralara uğrayamacaksın:KK1::KK1:

Hepinizdn Allah razi olsun yüregı güzel insanlar.duanizi eksik etmeyin..
Canım her zaman yanındayız. Sakın kendini yalnız hissetme. Burda birbirimize destek olmak için varız. Sen moralini yüksek tut. Allahın izniyle bişey çıkmayacak. Sonra gerekli tedavini olup bebişini kucağına aldığın günler de gelecek:nazar:

bizler hep buralardayız:KK1: bebişin olana kadar sen takipçimiz ol. sonra zaten bebişine zaman ayırmaktan buralara uğrayamacaksın:KK1::KK1:

Aaa kızıcam valla. Beni yalnız bırakmak yok ona göre. Ben de sizler sayesinde mutlu olmak istiyorum . Benim güzel haber duymaya hakkım yokmu:KK14:

Aaa kızıcam valla. Beni yalnız bırakmak yok ona göre. Ben de sizler sayesinde mutlu olmak istiyorum . Benim güzel haber duymaya hakkım yokmu:KK14:

kız öyle demedim yavv.. benim 2 arkadasım da yeni doğum yaptı. yüzlerini bile göremiyorum. bebişten vakit bulamıyorlar. biz seni her zaman bekleriz.. hem hep diyorum sen doğum yapana kadar bu topigi kapatır bebişler üzerine topiklerden görüşürüz belli mi olur:KK1::KK1: bebeğinin iyi haberlerini alıcaz senden. mutluluğuna ortak olacağız. iyi günde kötü günde :KK1::KK1::KK1:

kızlarrrr yaaa bir grup mu kursak malum adını vermeyeyim işte o sitede :KK1:
kız nimet niye konuşmuyon sen bakiim kele

yaaa kızlarr arı sütü polen kapsülü alan yok mu yavv? gamze de çıkmış:2:
ben aldım kullanıyorum tatlım adetim başladı bende başladım 14 gün içip bırakcam adet olursam tekrar başlayıp 14 gün içicem bırakcam yani 3 ay böyle devam etcem .zaten bebişte olursa adet olmuycakmışız :KK9:

kız öyle demedim yavv.. benim 2 arkadasım da yeni doğum yaptı. yüzlerini bile göremiyorum. bebişten vakit bulamıyorlar. biz seni her zaman bekleriz.. hem hep diyorum sen doğum yapana kadar bu topigi kapatır bebişler üzerine topiklerden görüşürüz belli mi olur:KK1::KK1: bebeğinin iyi haberlerini alıcaz senden. mutluluğuna ortak olacağız. iyi günde kötü günde :KK1::KK1::KK1:
İnş canım burası hamiş dolu olsun istiyorum. :KK49::KK49::KK49: Sonra topiğin adını değiştirip hamişler kulübü yaparız :KK9:

ben aldım kullanıyorum tatlım adetim başladı bende başladım 14 gün içip bırakcam adet olursam tekrar başlayıp 14 gün içicem bırakcam yani 3 ay böyle devam etcem .zaten bebişte olursa adet olmuycakmışız :KK9:
canım 14 günden sonra bırakmak mı gerekiyor acaba? onunla ilgili hiçbişey okumadım ben de.

ayşemmm diye bir öğretmen arkadas vardı kızlar? ne zamandır o da gelmiyor. ya da ben göremedim.
bikaç gündür pek giremedim ama o da yoktu sanırım. ne yaptı acaba?

X