klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

evet canım ben taa aralık ayında almıştım 2 aydır kullanıyorum bende kurulukta var zaten adamlar o kadar iddialı ki fiziksel bi sorununuz olmadığı halde 6 ay içinde pressed kullanıp hamile kalmazsanız kesin büyük tedaviye ihtiyacınız vardır falan yazmışlar

alla alla.. şimdi baktım da bayağı da pahalı bişeymiş. 99 tl yazıyor. ne kadar süre gidiyor bu jel? bu ay ne çok para verdim yok hayıt tohumu yok incir yok arı sütü:KK1::KK1: daha neler alıcaz kimbilir

[QUOoTE=zenderu;29892017]ayy burda ne çok bankacı var yaaa:KK1: stresten olmuyor sizin ben size söyliyim:KK9::KK9:

Eşim de öyle diyor :KK9: bugün akşama kadar sorunlu müşteri geldi bu saatten sonra eve gidip yemek yapacağım da bir de bu gerginlikle eşimle bebek yapacağız.nasıl olsun olmaz tabi bebek :))[/QUOTE]

oooooooooo ben aksam yemeği yedim. sen daha yemek yapıcan hee:KK56: çok zor Allah kolaylık versin. hafta sonu yapıp dolaba koysaydın da bu hafta çok yormasaydın kendini..madem çalışmalara devam:KK1::KK1:

gamze kızz galiba ben de balen diye bişey aldım. yarın gelcek bakalım hangisiymiş. arı sütü bal poleni de eşime yedircem. zaten yerken midem bulanıyordu. kapsülü yutarım ben. o yesin :KK1::KK1: evet yaa o ilacı ben de düşünüyorum unutmuştum kız. iyi ki hatırlattın :)):KK16::KK16:
valla doğal ne varsa deniycem tatlım:KK31:keçi boynuzuda yedir herifine kızz bu ilaçlar yordu beni ve vücumu:KK4:

seda karabatak gibi bir göründü bir yok oldu bugün. tam yazıcam sorucam niye yazmıyon diye. bir bakıyorum çıkmış:KK1: sen de öylesin bu arada:KK20:

kız vallahi ben 12 de falan uyudum 4 de kalktım öle bi baktım siz konuşuyorsunuz bende yemek yaptım kele:KK1::KK1::KK1:

canım öncelikle geçmiş olsun sıkma canını allah büyüktür:KK1: sen bu çakışır suyunu nerden alacaksın eğer bulabileceğim yer varsa bana da yardımcı olur musun o çok etkili bişeymiş internette okudum onun otunu yiyen keçiler hep ikiz doğurmuş internetin deyimine göre :KK1::KK1::KK1::KK1:

cnm aktarlara soracağım hayıt suyu olduğuna göre oda vardır mutlaka.belki otu daha etkilidir ama hazır suyu daha rahat kullanırız.

seda canım nerdesin sen gülüm ya yoksun hiç konuşmuyosun:KK53::KK53:

Nimet Canım kelem beni merak da edermiş her gün sizi okuyorum ama elim klavye ye gitmiyor bi türlü hani kontrole gidecektim ya Perşembe günü gittim hiç yumurtam oluşmamış canım çok sıkkın sadece yazılanları okuyorum hamilelere çok sevindim Allah inşallah tamamını erdirir bir de akıntım varmış Dr onun için antibiyotik ve fitil verdi yarın tekrar bakıcak yumurtalara ama hiç mı hiç umudum yok

valla doğal ne varsa deniycem tatlım:KK31:keçi boynuzuda yedir herifine kızz bu ilaçlar yordu beni ve vücumu:KK4:

öyle valla. eşime dedim yarın okula kargo gelecek bişeyler aldım dedim. adam hiç şaşırmadı:KK1: hayıt suyu mu aldın dedi:KK9::KK9: iyice kafayı bozduk.
bu arada gamze ben preesede baktım internetten 99 tl diyor yavv.. çok pahalıymış. sen baktın mı hiç?

cnm aktarlara soracağım hayıt suyu olduğuna göre oda vardır mutlaka.belki otu daha etkilidir ama hazır suyu daha rahat kullanırız.

tamam canım bende perşembe günü çarşıya çıkacağım o zaman gider alırım kullanalım bakem ne olacak bu sefer:KK1::KK1:

ohh maşallah. bütün gün uyumuşsun:KK9: bu çakşır suyuna baktım ben. internette var kele. 25 tl. sen de araştır istersen.

ah canım ya beni nasılda düşünüyo bitanem saol hayatım yardımların için çarşıya çıkayım eger yoksa internetten sipariş veririm bende:KK1::KK1::KK1:

X