klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

neyin 19.gunu anlamadim

bir adet olsam baslicamda olamadim gitti. sinir basti
Stresten de adet geçikiyor canım. 2 yıl önce çok zor bi dönem geçirmiştim saçma bi konudan dolayı. Hergün ağlıyordum. Adetim 43. Gün geldi hamilemiyim diye hergün test yapmıştım. Bırak kendini rahat

evet yumurtam büyük ihtimalle çarşamba çatladı:))
ozaman cok erken daha

ayy simdide bir gerizekli moralimi bozdu slkmidir nedir ama sorma kim diye tanimazsin ayy catlicam

slm kızlar nasılsınız??? ben bugün test yaptım ve çift çizgiyi gördüm umarım ilacın etkisi falan değildir yarın dr gideceğim dua edin bana allah hepimizin gönlüne göre versin

evet yumurtam büyük ihtimalle çarşamba çatladı:))
Daha belli olmaz canım ya çok erken bence . Yumurta çatladıktan sonra 10 gün falan geçmesi gerekiyor diye biliyorum. Zaten çatladıktan sonra eğer döllenme olmuşsa 5-7 gün arasında tutunuyormuş. Bundan sonra hcg artışı olcak ve kanda belli olcak

benimde ağrım sızım yok.normalde koyu renk akıntılarımın teşrif etmesi gerekli.klomenden dolayı belkide böyle oldu bu ay.sanki adetim gelecekmiş gibi.ama karnımın alt tarafı da gergin.anlayamadım yaaa.bişey varsa bir an önce çıksa ortaya süper olur

hadi yaa bekliycez desene((

ozaman cok erken daha

ayy simdide bir gerizekli moralimi bozdu slkmidir nedir ama sorma kim diye tanimazsin ayy catlicam

Kimmiş o moralini bozan hemen döviyim. Arabadaki copu alıp gelirim
Sen başkaları için moralini sakın bozma. Bu ay hamiş olcağını düşün

slm kızlar nasılsınız??? ben bugün test yaptım ve çift çizgiyi gördüm umarım ilacın etkisi falan değildir yarın dr gideceğim dua edin bana allah hepimizin gönlüne göre versin
kiiizzz ne yaptin bu ay hatirlat bakem ilacdanmi karar verelim ELİF uyumusun geneeee
sende hatirlat bakalim neler yaptiydin buay

bende senin gibi düşünüyorum bi sinyal verse ben burdayım dese meselaaa:)))

3. Hamiş geldi yaşasın. Uyuyup uyanınca oluyoooo bu iş . Şurda yarım saatçik kestirdim
Gelsin hamişler yaşasııııııınnnnnnnnnn

kiiizzz ne yaptin bu ay hatirlat bakem ilacdanmi karar verelim ELİF uyumusun geneeee

sende hatirlat bakalim neler yaptiydin buay

canım ben bu ay gonal f ve çatlatma iğnesi kullandım 2 tane yumrtam büyümüştü ve 29 martta çatlatma iğnemi vurulmuştum canım

Kimmiş o moralini bozan hemen döviyim. Arabadaki copu alıp gelirim
Sen başkaları için moralini sakın bozma. Bu ay hamiş olcağını düşün
KK biri agir tahrike girip cvp bile yazmadim ama sinirden catlicam sac bas yolcam.slk sen beni ne taniyosunda yorum yapiyosun akil noksan galiba var arkadas heryerde var boyleleri bir daha bu topik disina cikmicam

Kız bana da öyle olmuştu. Sanki adet oldum zannedip hep kontrol etmiştim tuvalete gidip

sakın yaptırma canım sabırla bekle. ben yaptırdım pısman oldum. beklemek bıle guzel oluyor o sonucu gormektense....

KK biri agir tahrike girip cvp bile yazmadim ama sinirden catlicam sac bas yolcam.slk sen beni ne taniyosunda yorum yapiyosun akil noksan galiba var arkadas heryerde var boyleleri bir daha bu topik disina cikmicam
Ayyy canım ya çok sinirini bozmuş senin. Boşver muhatap dahi olma . Gereksiz insanlar var işte . Sen bu ay olacak bebişine odaklan

bende senin gibi düşünüyorum bi sinyal verse ben burdayım dese meselaaa:)))
daha sinyal icin erken
3. Hamiş geldi yaşasın. Uyuyup uyanınca oluyoooo bu iş . Şurda yarım saatçik kestirdim
Gelsin hamişler yaşasııııııınnnnnnnnnn
sendemi uyudun vaavv
canım ben bu ay gonal f ve çatlatma iğnesi kullandım 2 tane yumrtam büyümüştü ve 29 martta çatlatma iğnemi vurulmuştum canım
13 gun olmus igneden sonra dimi kafam suan gidik ama ignenin etkisi deggil bence hayirli olsun kucagina almak nasip olsun saglikli bir sekilde arkadasim.

Arzu Elif yarin ben kan vermeye gitcem benim su negatifide pozitife cevirmek icin bir uykuya yatin derim artik.(dr gitcem ya mecbur kan yapar)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…