klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kızlar ben bıraz uyuyacagım cok yoruldum. ben gelene kadar cok sey yazmayın ha :) hadı bakalım kocaman öpüldünüz.....

yemegi yaptim bulasik yemegi yedik bulasik off sikildim keske bir yere gitseydik.kizlar moralim cok bozuk geldiler gene durduk yere

caannn sen bu ay ne yapmısdın satın kacdı ? belkı bebiş gec dollenıyodur senı sabırsızlandırıyodur
canim gunum gecti ama hamile kesin degilim cunku ilskide olmadi yaa bir adet olsam yeniden baslasam olmadikca karamsarlasiyorum.
Umutsuz olma canım. Kötü şeyler düşünüp durma. Gelicek bebişin mutlaka . Burdan hepimize müjde verdiğin günler bence çok yakında :))
ins canim bu yumurtalar gelismedikce nasil olcak.adet bile olamadim.

canim gunum gecti ama hamile kesin degilim cunku ilskide olmadi yaa bir adet olsam yeniden baslasam olmadikca karamsarlasiyorum.

nasıl eşin seyehatte falanmıydıki ? 1 ay boyunca bırlıktelık olmadımı ?

Kaç gün geçti canım adetin. Bir de ymurta gelişimi için ne kullanıyorsun.

kızlar...hamiş sayımız 1 eksildi =( ilk değerim 15,87ydi şimdi 8,1e düşmüş Neredeyse oldu derken,gitti

cnm kimyasal gebelik diyorlarya onu yaşıyorsun sende.bebek sağlıklı olmayınca gelişemiyor ve yerleşemiyor vücudda atıyor onu.geçen yıl haziranda bende yaşadım reglimi 3 gün geçince sağlık ocağında test yaptırdım aile hekimi hamilesin dedi aynı gün akşam kanama oldu ve kadındoğum acilde tekar bhcg baktırdım 8 e düşmüştü.bir arkadaş 1 ay sonra hemen hamile kalabildi.hakkında hayırlısı olsun önce bulup kaybetmesi daha zor oluyor tabiki ama sağlıklı olsunda geç olsun .herşeyin hayırlısını dilemek lazım.

Sayfayı yenilemekten yoruldum :)) herkes çoook sessiz. Ben de biraz uyumaya çalışayım bari ne yapayım ben yokken çok yazmayın, okumak çook zor oluyor :)p

nasıl eşin seyehatte falanmıydıki ? 1 ay boyunca bırlıktelık olmadımı ?

Kaç gün geçti canım adetin. Bir de ymurta gelişimi için ne kullanıyorsun.

3 gun gecti birde tatil yaptim kizlar bu ay kocis evdede ben tatildeydim.ilac vs.kullanmadim tahlilleri yeniledik etkilemesin diye hicbirsey kullanmadim yarin gidip sokturucumu alcam.zamanda gitgide gidiyor

3 gun gecti birde tatil yaptim kizlar bu ay kocis evdede ben tatildeydim.ilac vs.kullanmadim tahlilleri yeniledik etkilemesin diye hicbirsey kullanmadim yarin gidip sokturucumu alcam.zamanda gitgide gidiyor

Bu kadar tatil yeter bu ay iyi çalış :)) Hamiş olunca tatil yaparsın canım :)p

kızlar slm

bizde kvalidemlere gittik geldik.

dewy üzülme cnm.inşallah bir dahaki ay olacak

Kızlar benim 19. günüm acaba kan testi yaptırsam belli olurmu erken dimi ama çok merak ediyorum ayrıca umutsuzum yaaaa sivilcemde çıktı ama sanki karnımdada bi gerilme var bilemedim napsam eşimşn arkadaşları hastanede labarant şimdi yanlarına gitti ben cesaret edmedim bende gelicem diyemedim erken diye öfff ders çalışmam gerek sıkıntıdan çalışamıyorum napsam acaba(((

Adetinin 19. Günümü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…