klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Ya benim kasıklarımda ara ara ağrılar devam ediyor. Yada dün bugün çok yorulduğumdandır bilmiyorum. 3 tür başım çok döndü. Tansiyonumu ölçtük. 7,7 - 5,8 ve çivarı çıktı. Şuan hep yatıyorum. Elimden tuzlu ayran düşmüyor. Anlamadım ki daha önce tansiyonum 14- 11 tavan yapıyordu. Şimdi düşüyor. Sana oldu mu hiç?

Hayirli olsun canm ins kul sikismadn hizir yetjsmezms
Ya gercktn oyle ben gecn yil resmn bunalma girmstm surkli kiziyodm bisylere o ay hamile kaldm resmen hayattn bezmstim bi anda oluyo iste ins yine yasarm o duygyu

canım hamıleyız normal bu tansıyon dusmelerı ... lcak yanı benımde her gun mutlaka bas donmem oluyo yanı tansıyon dusuklugunden dolayı oluyo ... ama dayanılmaz derecede ıse doktoruna soyle ona gore tedbır alır tansıyonun cok dusuyosa yani...

muhammetömer kızzz nasılsın tatlım içiyosun demi kapsülü..yan etkisi falan olmadı demi

Hayirli olsun canm ins kul sikismadn hizir yetjsmezms
Ya gercktn oyle ben gecn yil resmn bunalma girmstm surkli kiziyodm bisylere o ay hamile kaldm resmen hayattn bezmstim bi anda oluyo iste ins yine yasarm o duygyu
işallah Rabbim her isteyene nasip etsin ... biz şuan sevınemıyoruzkı daha kalp atıslarını duymus deılız keseyı gormedık... cuma gunu kontrolum var ozamn bellı olcak hersey işallah hersey yolunda gıder ...

hilbar sen hayıt suyunu nasıl kullanmıştın 3 ay boyunca hergün demi:44:sabah akşam

Son düzenleme:
işallah Rabbim her isteyene nasip etsin ... biz şuan sevınemıyoruzkı daha kalp atıslarını duymus deılız keseyı gormedık... cuma gunu kontrolum var ozamn bellı olcak hersey işallah hersey yolunda gıder ...

İns hersey yolnda gider ben doktorma hakkmi helal etmiyorm ilk gittm gebesn bebek kuck gornmyo dedi uc hafta sonra cagrdi gittim bos gebelkmis bebk yok dedi o kadr agladm ki bilemzsn kurtaj oldm bi daha da hamile kalamadm rabbim kimseye yasatmasn o ani

Sağol canım . Bu cuma doktor kontrole çağırdı zaten. İnş herşey yolunda gider. Senin keseyi görmene az kaldı :) benim daha çok var. Sat a göre gebelik 4. Hafta gözüküyor ama aşılamadan sonra 2 hafta geçti daha . Anlamadım şimdi. Ben kaç hafta sonra keseyi görebilcem kısmetse

Arkadaşlar ben klomen değil ama yumurtlamayı kolaylaştıran serephone kullanıyorum. Günde 2 tane alıyorum sabah ve akşam olarak. Ilaç bittikten bir kaç gün sonra sağ kasığım ağrıyor ve bacaklarım da sanki adet ağrısı gibi ağrımaya başlıyor. Normal mi acaba bu bir de doktorum yumurtlama ilacından sonra 12 gün ara ver ve tarlusal kullan dedi. Tarlusal adet söktürücü. Böyle bir tedavi göreniniz oldu mu yanlış bir ilaç verecek de bir doktor değil çok güveniyorum ama içimde bir şüphe var

tam 6 haftalıkken gozukuyomus işallah ...
hilbar sen hayıt suyunu nasıl kullanmıştın 3 ay boyunca hergün demi:44:sabah akşam
hayır kız sakın sakın naptın ...
adetın basladıgı zamn baslıyosun kullanmaya her sabah ac karnına adetının basından sayıyosun 14. gunde bırakıyosun ıcmeyı ...

Evet canım. Bir ay klomen + iğne ikinci ay aşılama oldu işte ve tuttu allaha şükür. Ama eşiminki 2 yıl benimki de yaklaşık olarak 2 yıl totalde 4 yıla yakın sürdü

canımm tebrik ederim sanırım sen de hamişsin Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

canım tarlusal söktürücü ama eger bebiş yoksa söktürücü eger aksi taktırde gebelıge katkı saglayan bı yanı daha varmış ... hatta onunla hamıle kalan bıle var...

Hos geldn canm hakkinda hayrlisi olsn nisan bize iyi gelck ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…