klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

zenderu .!.:
Canim klomen gibi. Ama arastirdigima gore daha etkili. Klomene gore bayagi pahali. 110 tl ye aldim ben. Ama bir kutuyu 3 ay kullaniyorsun duruma gore. 30 tane var icinde. Ben 10 tane kullandim 2 yumurta oldu. Dr a gitmeden alma canim. Allah korusun kontrolsuz buyume olur kist olur sonra. Zaten kist kalmis mi diye muayene ediyorlar ya adetin 3. Gunu. Ona gore ilaca basliyorsun kist yoksa.
Sagl canm ben klomen cok kullndm yumurtalrm güzel cevap veriyordu ama donc alamdm beş aşılama bir tüp bebek yaptrdm ama olmadı nasip degilms sperm DNA hasarı testi yaptrmk istyrm

Sagl canm ben klomen cok kullndm yumurtalrm güzel cevap veriyordu ama donc alamdm beş aşılama bir tüp bebek yaptrdm ama olmadı nasip degilms sperm DNA hasarı testi yaptrmk istyrm
Sen guldenizle ayni hastaneye gidiyordun degil mi yanlis hatirlamiyorsam oyle okumustum. Canim ins hic bir seye gerek kalmadan en kisa zamanda hamile kalirsin

Sen guldenizle ayni hastaneye gidiyordun degil mi yanlis hatirlamiyorsam oyle okumustum. Canim ins hic bir seye gerek kalmadan en kisa zamanda hamile kalirsin
Evet canm hatta ayni doktora gidyrdk sonra ikimiz de onu bıraktım o gataya gitti ve şimdi hamile çoksukur ddarısı hepimize insallh çok yoruldm artk hemen bebisim Olsn istiyorum. Çok yalz hissedyrm sanki kendimi hiçbirşey o boşluğu doldurmuyo

[QUOTvarmı nderu, post: 44141240, member: 429675"]Sen guldenizle ayni hastaneye gidiyordun degil mi yanlis hatirlamiyorsam oyle okumustum. Canim ins hic bir seye gerek kalmadan en kisa zamanda hamile kalirsin[/QUOTE]
Senn varmi bebis

Evet canm hatta ayni doktora gidyrdk sonra ikimiz de onu bıraktım o gataya gitti ve şimdi hamile çoksukur ddarısı hepimize insallh çok yoruldm artk hemen bebisim Olsn istiyorum. Çok yalz hissedyrm sanki kendimi hiçbirşey o boşluğu doldurmuyo
Onun gittigi dr a gitsene sen de simdi gatada. Belki orda kismet olur. Benim bebis yok cnm malesef. Ama Bu ay sonunda olur ins :anneadayı:

Onun gittigi dr a gitsene sen de simdi gatada. Belki orda kismet olur. Benim bebis yok cnm malesef. Ama Bu ay sonunda olur ins :anneadayı:
Hadherşey llh canm haber et bize xanm benm once sperm dna hasari testi yaptrmm lazm asilama ve tup bebeklermmn hic sorun olmamasina ragmen niye tutmuyo onu bulmm lazm tabu hersey allah tan ama vesilemizi ariyrz

Igneyi vuruldun mu cnm kac gun bekliecen ins bu ay olur cnm ins
Bugun vuruldum cnm.. Ins bebisim gelir artik. Ben onceki ignelerden 17 gun sonra adet oldum hep. O yuzden 17 gun beklicem. Tabi dayanamayip 12. Gunden sonra test yapmazsam :KK70:sen rahim filmi ne zaman cekileceksin hemen bu ay mi?

Ins cnm ins olur bu ay kiz yok dayanamassin nasil dayanilsinki sen yaparsin yine 12.gun haftaici kan vercem bi sonraki haftada film cekincem cnm hayirlisiyla tekrardan baslayayadim tedaviye zamanda gecmio bu sefer gobekten igneli tedaviye basliacaklar bakalim

Ins cnm ins olur bu ay kiz yok dayanamassin nasil dayanilsinki sen yaparsin yine 12.gun haftaici kan vercem bi sonraki haftada film cekincem cnm hayirlisiyla tekrardan baslayayadim tedaviye zamanda gecmio bu sefer gobekten igneli tedaviye basliacaklar bakalim
Gobekten igneyle daha iyi sonuc alirsin. Benim de hic gecmiyor zaman. Su iki hafta nasil gececek hic bilmiyorum :KK17:

Kizlar klomen kullandim 5 gun, normalde bugun catlatma ignesi yaptirmam gerekiyordu ama yumurtam 14 mm henuz, 4 gun sonraya atti catlatma ihnesini, sizin klomenle boyle uzun surdumu ?? Sonrasında aşılama yapılacak bana da.

Kizlar klomen kullandim 5 gun, normalde bugun catlatma ignesi yaptirmam gerekiyordu ama yumurtam 14 mm henuz, 4 gun sonraya atti catlatma ihnesini, sizin klomenle boyle uzun surdumu ?? Sonrasında aşılama yapılacak bana da.
Benimki 10 mm ustune cikmamisti o ay asilamami iptal etmislerdi ama seninki 4 gune kadar buyur zaten 16 mm olunca catlatma ignesini vuruolar

Slm yeni katildim araniza. Yardimlarinizi bekliyorum. 3. Asilamami yaptirdim. Bugun 4. Gunum. Stres yapmamaya calisiyorum ama Stresli bir bekleyis icersindeyim. Bu asamada bi belirti olmasi gerekiyor mu?

Ins ole olur cnm bende umutluum igneden kendine stres yapma ama bole elbet gececek o 12 gun sana asilamami yapildi yoksa tek catlatma ignesinimi vurdular
Canim asilama yaptirmadim. Sadece igne vuruldum. Ben zaten femara kullanimi bittikten sonra yine olmazsa direk tup bebege gecicem. Asilama dusunmuyoruz. Ama simdilik bu dusunce tabi

Slm yeni katildim araniza. Yardimlarinizi bekliyorum. 3. Asilamami yaptirdim. Bugun 4. Gunum. Stres yapmamaya calisiyorum ama Stresli bir bekleyis icersindeyim. Bu asamada bi belirti olmasi gerekiyor mu?
Hosgeldinn arkadasim. Hayirli olsun asilaman. Ben de beklemedeyim su an. Seni anliyorum. Ama asilama degil benimki. Ilac ve catlatma ignesi. Bence hicbir belirti arama. Cunku herkesin farkli. Daha once hamilelik yasadim bi tane. Bendeki belirtiler birebir adet belirtisiydi. O yuzden son ana kadar ne umudunu kaybet ne dr cok umutlan. Elde degil biliyorum ama...

X