klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

anamm herkez kocasinami ditti ben yanliz kaldim.kocacim nerdesinn bende gidem bari huhu kocacimmm (ama kasiklarim agriyor nasil olcek) neyse herkeze iyi geceler madem kimse yok gidiyim

offf zaman geçmek bilmiyor yarın olsun da yine bakalm şu değere die bekliorm..ben de yatmaya gidiorm zaman geçer en azından =( hayrlısı olsun inşallah!

kızlarrrrrrrr naparsınız anam hiç sesiniz soluğunuz çıkmıyor yaslarda olan benim kırmızı kartı yedim:KK43:okadarda çalışmıştık:KK17::KK9:piskolojim bozuldu yaaa hem ağlıyor hem gülüyorum:KK14:

En zoru da o iste kendni o kadar hazrlyon bi bakjyn boss

adonezin +muhammetömer+sırr +yunu niye yazmazsınız kızzzzz :KK31:

Canım ben tabletten giriyorum . Masa üstü simgesine attım. Çıkış yapmadığım sürece kapatsam da açık görünüyor heralde. Okusam hiç yazmazmıyım. Misafirim bu sabah 10 da gitti . Uyutunca girerim demiştim ama yorgunluktan kendimi bilmedim. Şuan da da belim ve bacaklarım öyle ağrıyorki yatışa geçtim.

Canım ben tabletten giriyorum . Masa üstü simgesine attım. Çıkış yapmadığım sürece kapatsam da açık görünüyor heralde. Okusam hiç yazmazmıyım. Misafirim bu sabah 10 da gitti . Uyutunca girerim demiştim ama yorgunluktan kendimi bilmedim. Şuan da da belim ve bacaklarım öyle ağrıyorki yatışa geçtim.

gecmıs olsun hadı bakalım dınlen.

tünaydın kızlar :KK34: galiba dayanamayıp gidip test yaptırcam bugün?aslında olumsuz dio içimden bi ses ama emin olmak istiyorum işte.kanda çıkar demi?

X