klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

evet canım benımkı asılamaydı. Esımden sperm orneklerı alınıp yıkandı. Hazırlandı. Doktor catalda ıgne ıle yaptı. ıste. Aksama tekrar ılıskı sonra gun asırı devam edın dedı ama olmadı. Bend eo sureclerı gectım. ılac sonra ılıskı onerdı bır kac ay olmadı ıste. ınsallah senınkı olur.

Canım ya allah biran önce kucağını kucağımızı doldursun.İnşallah senin ki de tutar bu sefer.Göbüşlerimiz kocaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaman olsun :KK70:

Canım ya allah biran önce kucağını kucağımızı doldursun.İnşallah senin ki de tutar bu sefer.Göbüşlerimiz kocaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaman olsun :KK70:

cnm sandıktan cevap alabildin mi?bizim arkadaşın maalesef bebeği olmuyor yıllardır.3 kere falan tüp bebek yapmışlar olmamış.o iğnelerin bir kısmını karşılıyormuş sanırım.

kızlar bu iğneler göbekten mi yapılıyor?yumurta geliştiricilerden bahsediyorum.çatlatmanın göbekten vurulduğunu biliyorum.ben iğdenden korkarım da ondan sordum:KK1::KK1::KK1:
evet gobekden ben cat.ignesini koldan oldum 2 sindede
canım vakktim olduğu zaman okuyorum senin sat günün geçtimi..
gectide bebek yok yumos uretmedim ve catlamadi ilac vs.yapmamistim bu ay testler yenilendi etkilemesin sonuclari diye bisey kullanmadim.
anam bunlarda ne sabır var kız . Ben olsam catlarım :) burada bırsey yazmıyorsam kesın kocam vını kırmıstır.:))) cok kızyor burada cok vakıt gecırıyorum dıye :)
allahdan benimkininde uye oldugu site var oda orda takiliyor sesi cikmiyor ama gunduzleri kiziyor evdeyken

cnm sandıktan cevap alabildin mi?bizim arkadaşın maalesef bebeği olmuyor yıllardır.3 kere falan tüp bebek yapmışlar olmamış.o iğnelerin bir kısmını karşılıyormuş sanırım.

Telefonla görüştüm onaylanır sen hemen muayene kağıdınla üst yazı gönder dediler gönderdim aradım pazartesi tekrar arayacağım %50 karşılansa yeter bana.

evet gobekden ben cat.ignesini koldan oldum 2 sindede

gectide bebek yok yumos uretmedim ve catlamadi ilac vs.yapmamistim bu ay testler yenilendi etkilemesin sonuclari diye bisey kullanmadim.

Allahdan benimkininde uye oldugu site var oda orda takiliyor sesi cikmiyor ama gunduzleri kiziyor evdeyken

bız burda pc basında sabahlarsak bebek nerden gelecek kı leylekler mı getırcek :) heeyyyyyyyyyy kızlar hepınıze dıyom. Herkes kapatsın pc lerı kocalarının yanına hadı bakalım. Icraat gerek.:))))))))))

Kizlar bugün halamgldydk.ara ara yazdklarnizi okuyp cktım..ari poleni alyrm.incir ceviz yiyorum.yarin kocm hayıt tohumunuda getircek.

kız hadı hayırlısı bakalım. Bır pazartesı olsanda doktora gıtsen ha. Bu arada sende test yapaydın ya bellı mı olur:)
evde idrar var bu sabah tuvalete kostum uyku sersemi unuttum yarin belki yaparim ama biliyosun sonuc negatif ya hic yapmak istemiyorum.
evet canım sayfanın basındakı lısteye baksana sureklı guncellenıyor o :)
sagolsun zeynep girip 2 dk duzeltip gidiyor ama su bosluklarda dolsa baska degisiklik yokmu?kizlar hadi eksikliklerimizi yazalim

Herkes kocasının yanına :) hadı bakalım. Daha fazla yazmayın sabah okumak cok zor oluyor :))))) neyse ben kactım kızlar :)))))))

bız burda pc basında sabahlarsak bebek nerden gelecek kı leylekler mı getırcek :) heeyyyyyyyyyy kızlar hepınıze dıyom. Herkes kapatsın pc lerı kocalarının yanına hadı bakalım. Icraat gerek.:))))))))))
ben tatil yapiyorum kizlarr
Kizlar bugün halamgldydk.ara ara yazdklarnizi okuyp cktım..ari poleni alyrm.incir ceviz yiyorum.yarin kocm hayıt tohumunuda getircek.
ben sana kustumm. ditt :KK9:

X