klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canim sen adet olursan kesin kisttinde gider yani bundada hayir varmis deriz.

Ikinci cizgiyimi golge gordun ve ihtimal vermiyosun iyiymis :KK9:

evet o kıs ne oldu cok merak edıyorum. Onca yedıgım incir ya onuda buyutmusse:) yumurtayı buyuten onuda buyutur sonucta:)
kız ben sabah ıdrar testı yaptım silik cızgıyı gordum. Ama hcg01 cıktı. Buyur burdan yak buna ne dıyecenız.....

hadı bakalım bende beklıyorum kı 2. Asılama baslasın. Bende cumaya kadar vaktı var ıste. Aslında hemen hemen aynı baslayacagız anlasılan :)

İlk aşılaman nasıldı nasıl bir süreç izlendi hangi iğneyi kullandın birde günde kac mg .Bu arada çok sordum çünkü bende bu ay iğne kullanacağım ama aşılama değilmiş iğneden sonra yumurtalıklarım büyürse normal ilişki önerecekmiş.

evet o kıs ne oldu cok merak edıyorum. Onca yedıgım incir ya onuda buyutmusse:) yumurtayı buyuten onuda buyutur sonucta:)
kız ben sabah ıdrar testı yaptım silik cızgıyı gordum. Ama hcg01 cıktı. Buyur burdan yak buna ne dıyecenız.....
gunduz okudum canim valla testti erken yapmissin bilemicem ama adet olursanda uzulme sonucda kistden kurtulabilirsin niye bu ay dr gitmedin baktirmadin merak ettim ama soylemek zorunda degilsin

Son düzenleme:
ilk aşılaman nasıldı nasıl bir süreç izlendi hangi iğneyi kullandın birde günde kac mg .bu arada çok sordum çünkü bende bu ay iğne kullanacağım ama aşılama değilmiş iğneden sonra yumurtalıklarım büyürse normal ilişki önerecekmiş.

canım adetımın ıkıncı gunu ıgnelere basladık gonal-f gunluk 125 doz. Sanırım 7gun falan kullandım. Yumurtalar buyudu catlatma ıgnesını vurdum.36 saat sonra aşılama yapıldı. Adetım 28 subattı 11 gun sonra asılama yapıldı. Asılamadan 12 gun sonrada adet oldum ıste tutmadı. Var mı baska soru ben kacırdım mı :)

gunduz okudum canim valla testti erken yapmissin bilemicem ama adet olursanda uzulme sonucda kistden kurtulabilirsin niye bu ay dr gitmedin baktirmadin merak ettim ama soylemek zorunda degilsin

erken evet ama sonuc kesın sonucta 6 gunde yukselmez sanırım :) aman olsun bugun agladım uzuldum bıttı ıste :)erkenden olayımda erkenden baslayım su ıgnelere... Doktor gel demedı ondan gıtmedım ya . Aslında ne oldu ne bıttı bır gıdeydım ıyıydı. Am ne bıleyım. Adetın ıkıncı gunu gel deyınce ben de onemsemedım. Daha oncede klomen kullandıgım donemlerde kıs olmustu. Bır ay ara bır ay klomen dıye devam ettı benım zaten. Adet olunca gıdıyor o zaten kalıcı bır sye degıl buılıyorum.

canım adetımın ıkıncı gunu ıgnelere basladık gonal-f gunluk 125 doz. Sanırım 7gun falan kullandım. Yumurtalar buyudu catlatma ıgnesını vurdum.36 saat sonra aşılama yapıldı. Adetım 28 subattı 11 gun sonra asılama yapıldı. Asılamadan 12 gun sonrada adet oldum ıste tutmadı. Var mı baska soru ben kacırdım mı :)

İlişki önermedi hastanede doktorun yaptı aşılamayı yani çünkü benim doktorum senin ki aşılama değil diyip duruyo ama süreç aşılama gibi iğnelerin yan etkisi oldumu banada purego verdi. çok mu sordum canım ya kusura bakma :))))

erken evet ama sonuc kesın sonucta 6 gunde yukselmez sanırım :) aman olsun bugun agladım uzuldum bıttı ıste :)erkenden olayımda erkenden baslayım su ıgnelere... Doktor gel demedı ondan gıtmedım ya . Aslında ne oldu ne bıttı bır gıdeydım ıyıydı. Am ne bıleyım. Adetın ıkıncı gunu gel deyınce ben de onemsemedım. Daha oncede klomen kullandıgım donemlerde kıs olmustu. Bır ay ara bır ay klomen dıye devam ettı benım zaten. Adet olunca gıdıyor o zaten kalıcı bır sye degıl buılıyorum.
iyi bari kalici olmasin kizdirmasin beni niye agliyosun bir dahaki ay olur sende bak asilama kesin tutcak inan bana hersey yakinda olcak cunku sadece birden fazla kaliteli yumurta uretelim hersey kolay takma kafana bir ay ertelik oyle dusun bebek haberini

ilişki önermedi hastanede doktorun yaptı aşılamayı yani çünkü benim doktorum senin ki aşılama değil diyip duruyo ama süreç aşılama gibi iğnelerin yan etkisi oldumu banada purego verdi. çok mu sordum canım ya kusura bakma :))))

evet canım benımkı asılamaydı. Esımden sperm orneklerı alınıp yıkandı. Hazırlandı. Doktor catalda ıgne ıle yaptı. ıste. Aksama tekrar ılıskı sonra gun asırı devam edın dedı ama olmadı. Bend eo sureclerı gectım. ılac sonra ılıskı onerdı bır kac ay olmadı ıste. ınsallah senınkı olur.

:KK66: Canım benim dayanamadım aslında ama napıyım ilk defa bu konuyu böylesine araştırıyordum.Nedir ne değildir anlamam lazımdı. Ondan yani :)
elif bakk okumus yazmamis ay ben catlardim sirr int.yok gene buluyom yolunu girip yaziyom
kızlar bugün benim adet günümdü ama olmadım..bekliyorum insallah hamileyimmm..
fatkindayiz canim liste hergun guncelleniyor neler yaptin dunden beri sessiz sessiz okuyomussun

iyi bari kalici olmasin kizdirmasin beni niye agliyosun bir dahaki ay olur sende bak asilama kesin tutcak inan bana hersey yakinda olcak cunku sadece birden fazla kaliteli yumurta uretelim hersey kolay takma kafana bir ay ertelik oyle dusun bebek haberini

aman ıste bır uzulup bıtıyor. Bende beklıyorum bakalım bır adet olayımda.

guldeniz ayse tuba ve diger ismini bilmedigim nikini unuttuklarim onlar kendilerini biliyolar nerdesiniiiiizzz devamsizlikdan yok yazilcaksiniz haberiniz olsun (ozge seni unutmadim sadece misafirin vardiye afediyorum)

kızlar bu iğneler göbekten mi yapılıyor?yumurta geliştiricilerden bahsediyorum.çatlatmanın göbekten vurulduğunu biliyorum.ben iğdenden korkarım da ondan sordum:KK1::KK1::KK1:

elif bakk okumus yazmamis ay ben catlardim sirr int.yok gene buluyom yolunu girip yaziyom

fatkindayiz canim liste hergun guncelleniyor neler yaptin dunden beri sessiz sessiz okuyomussun

anam bunlarda ne sabır var kız . Ben olsam catlarım :) burada bırsey yazmıyorsam kesın kocam vını kırmıstır.:))) cok kızyor burada cok vakıt gecırıyorum dıye :)

X