klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Slm kizlar esleriniz evde degil mi ne isiniz var burda
evdeee
bak san bır sey anlatayım. benım bır kardesım var . kalp gozunun acık oldugun ınanıyorum. oyle ruyalar gorur ve yorumlar kı sasar kalırsın. haytı boyunca bazı ruyaları kendı bılır onu ama yorumlar ve aynısı cıkar. istare ruyalarınada hep onu yatırırz bız aıle olark:) dusun kendı ogretmen ama hıc alakası olmayan bır meslekte ıse baslayacagını ve calısacagı sehrı ılcesı ıle bırlıkte ruyasında gordu. ınanılmaz bırseydı hıc akılda yokken. neyse bunun gıbı bır suru olay var anlatsam ıanmazsınız. ben ekım ayında hal ılac falan kullanıyorum ıste catlatma ıgnelerı yapılıyor bana.. ama benım aılemde o zamn bılmıyor daha benım tedavı gordugumu. sanıyorlarkı ben kpss den sonra cocuk yapacam. neyse bır gun bana tel actı. ruyasında bır ses ona demıs kı " elıfe soyle bOSA ugrasmasın onun aralıkta cocugu olacak " dıye. bana bunu telde anlattı. sastım kaldım ınananmadım. haberıde yok olsa derımkı bılınc altı. neyse ekım gectı olmadı kasım gectı olmadı aralık geldı ben nasıl heyecanlıyım beklıyorum ruyası cıkacak dıye ben ınanıyorum hemde nasıl bır gor o ay kesın dıyorum hamıle kalacam aralıkta adetımı bekledım bekledım bır ıkı gun gectı ha dedım hamıleyım. ruya cıkıyor. hemen gıttım kan verdım ama tabı hamıle degılım. nasıl uzuluyorum boyle... derken kardesımı aradım sneın ruyan cıkmadı dıye. bu ay da hamıle degılım dedım. oda benım ryamda aralıkta olacak dedı o ses senın aralıkta dogum yapman ıcın nısanda hamıle kalman gerekıyor demz mı :) hakıkaten ben hıc onu dusunemedım dedım. ıste bu yuzden bu ay ben hala cok umutlıydım....

canim bu ay kalmasanda bir dahaki ay kalsanda gene dogun araliga gelebilir.o yuzden takilma sen hayirlisi

yok canim boyle olcagini biliyodum o yuzden hic bozulmadi.
kizlar islim kebabi yapcam da ilk kez patlicani kizartcam tamam da kofteyidemi kizartcam ? hadi hamarat
hmlar cvp yazin

ben onu yapmayı bılmıyorum. ama sadece tahmın yurutuyorum. ıkısıde kızarırsa cok agır olur gıbı geldı. köfteyı sotelesen olmaz mı. dedım ya hıc bır bılgım yok ama sadece tahmın

bak san bır sey anlatayım. benım bır kardesım var . kalp gozunun acık oldugun ınanıyorum. oyle ruyalar gorur ve yorumlar kı sasar kalırsın. haytı boyunca bazı ruyaları kendı bılır onu ama yorumlar ve aynısı cıkar. istare ruyalarınada hep onu yatırırz bız aıle olark:) dusun kendı ogretmen ama hıc alakası olmayan bır meslekte ıse baslayacagını ve calısacagı sehrı ılcesı ıle bırlıkte ruyasında gordu. ınanılmaz bırseydı hıc akılda yokken. neyse bunun gıbı bır suru olay var anlatsam ıanmazsınız. ben ekım ayında hal ılac falan kullanıyorum ıste catlatma ıgnelerı yapılıyor bana.. ama benım aılemde o zamn bılmıyor daha benım tedavı gordugumu. sanıyorlarkı ben makpss den sonra cocuk yapacam. neyse bır gun bana tel actı. ruyasında bır ses ona demıs kı " elıfe soyle bOSA ugrasmasın onun aralıkta cocugu olacak " dıye. bana bunu telde anlattı. sastım kaldım ınananmadım. haberıde yok olsa derımkı bılınc altı. neyse ekım gectı olmadı kasım gectı olmadı aralık geldı ben nasıl heyecanlıyım beklıyorum ruyası cıkacak dıye ben ınanıyorum hemde nasıl bır gor o ay kesın dıyorum hamıle kalacam aralıkta adetımı bekledım bekledım bır ıkı gun gectı ha dedım hamıleyım. ruya cıkıyor. hemen gıttım kan verdım ama tabı hamıle degılım. nasıl uzuluyorum boyle... derken kardesımı aradım sneın ruyan cıkmadı dıye. bu ay da hamıle degılım dedım. oda benım ryamda aralıkta olacak dedı o ses senın aralıkta dogum yapman ıcın nısanda hamıle kalman gerekıyor demz mı :) hakıkaten ben hıc onu dusunemedım dedım. ıste bu yuzden bu ay ben hala cok umutlıydım....

Masallah ben de merak ettim elif ne zaman belli olur peki hamile oldugun

evdeee

canim bu ay kalmasanda bir dahaki ay kalsanda gene dogun araliga gelebilir.o yuzden takilma sen hayirlisi

yok canım son adet tarıhıme gore bıle 29 aralık dogum gorunuyor:) yanı gectı. ama olsun belkı seneye dır :))))))))))))))) nasıl olsa yıl bellı degıl :)))))))))))))))))

Masallah ben de merak ettim elif ne zaman belli olur peki hamile oldugun

benım adetım 19 nısan ama ben dayanamayıp dun kan testı yaptım negatıf cıktı. 1 hafta kala kanda bellı olr mu dıye dusundum. olsaydı bellı olurdu herhalde o yuzden cuma kesın adet olurum gozu ıle bakıyorum....

bak san bır sey anlatayım. benım bır kardesım var . kalp gozunun acık oldugun ınanıyorum. oyle ruyalar gorur ve yorumlar kı sasar kalırsın. haytı boyunca bazı ruyaları kendı bılır onu ama yorumlar ve aynısı cıkar. istare ruyalarınada hep onu yatırırz bız aıle olark:) dusun kendı ogretmen ama hıc alakası olmayan bır meslekte ıse baslayacagını ve calısacagı sehrı ılcesı ıle bırlıkte ruyasında gordu. ınanılmaz bırseydı hıc akılda yokken. neyse bunun gıbı bır suru olay var anlatsam ıanmazsınız. ben ekım ayında hal ılac falan kullanıyorum ıste catlatma ıgnelerı yapılıyor bana.. ama benım aılemde o zamn bılmıyor daha benım tedavı gordugumu. sanıyorlarkı ben kpss den sonra cocuk yapacam. neyse bır gun bana tel actı. ruyasında bır ses ona demıs kı " elıfe soyle bOSA ugrasmasın onun aralıkta cocugu olacak " dıye. bana bunu telde anlattı. sastım kaldım ınananmadım. haberıde yok olsa derımkı bılınc altı. neyse ekım gectı olmadı kasım gectı olmadı aralık geldı ben nasıl heyecanlıyım beklıyorum ruyası cıkacak dıye ben ınanıyorum hemde nasıl bır gor o ay kesın dıyorum hamıle kalacam aralıkta adetımı bekledım bekledım bır ıkı gun gectı ha dedım hamıleyım. ruya cıkıyor. hemen gıttım kan verdım ama tabı hamıle degılım. nasıl uzuluyorum boyle... derken kardesımı aradım sneın ruyan cıkmadı dıye. bu ay da hamıle degılım dedım. oda benım ryamda aralıkta olacak dedı o ses senın aralıkta dogum yapman ıcın nısanda hamıle kalman gerekıyor demz mı :) hakıkaten ben hıc onu dusunemedım dedım. ıste bu yuzden bu ay ben hala cok umutlıydım....

Elifcim; ben de senin kardeşin gibi görürürm biliyor musun? Babamın hiçbirşeyciği yokken ölümden dönecek kadar hastalanacağını ben çooooook önceden gördüm.Biri öleceğinde mutlaka malum oluyor.Ben hep önceden birşeyler görürürm,Aralık gibiydi rüya gördüm.Biri bana dedi ki biz 82'lilerde böyle tutukluk oluyor.Senin olur olur Ocak gibi Aralık gibi olur dedi.Ben de o ay hamileyim sandım.Beklediğimden midir bilmem adetim gecikti 4 gün falan.Tabi sonra kırmızılar geldi.Ama aralıkta-ocakta doğum olacaksa benim sanırım nisanda kalmam gerek gibi.Bilmiyorum beklemek çok zor gerçekten.Senin kardeşin bilmez halde görmüş,müthiş bir şey.Benim ki belki bilinçaltı da olabilir.Bilemeyiz.Gaybı Allah bilir...

benım adetım 19 nısan ama ben dayanamayıp dun kan testı yaptım negatıf cıktı. 1 hafta kala kanda bellı olr mu dıye dusundum. olsaydı bellı olurdu herhalde o yuzden cuma kesın adet olurum gozu ıle bakıyorum....

Neden oyle dusunuyon ki zaten adet tarihinden bir iki gun once yukselmeye basliyor belki senn gec dollendi

Elifcim; ben de senin kardeşin gibi görürürm biliyor musun? Babamın hiçbirşeyciği yokken ölümden dönecek kadar hastalanacağını ben çooooook önceden gördüm.Biri öleceğinde mutlaka malum oluyor.Ben hep önceden birşeyler görürürm,Aralık gibiydi rüya gördüm.Biri bana dedi ki biz 82'lilerde böyle tutukluk oluyor.Senin olur olur Ocak gibi Aralık gibi olur dedi.Ben de o ay hamileyim sandım.Beklediğimden midir bilmem adetim gecikti 4 gün falan.Tabi sonra kırmızılar geldi.Ama aralıkta-ocakta doğum olacaksa benim sanırım nisanda kalmam gerek gibi.Bilmiyorum beklemek çok zor gerçekten.Senin kardeşin bilmez halde görmüş,müthiş bir şey.Benim ki belki bilinçaltı da olabilir.Bilemeyiz.Gaybı Allah bilir...

ben her gece goruyorum sımdı herkes goruyor benı cocukla ama bılıyorlar. o zaman kardesım bılmıyordu. ne bıleyım ıste sızde benım gıbı aynı durumdasınız sonucta ınsan herseyden umut arıyor. yoksa ınancımız sonsuz tabıkı gelecegı rabbım bılır. boyle boyle saya saya zamanı gecırdım ınanın ekımden berı .... buda rabbımın sabır vermesı ıcın bır yol belkıde ne bıleyım....

ıkımzınde bua y asılaması aynı zamana denk gelecek desene:) benım cuma kesın olur . hafta sonu araya gırecegı ıcın pazaretsı3. gun baslarız ıgnelere buyuk ıhtımal....akıntım var gouslerımde agrıyor. hayır test yapmamıs olsam hamılelık belırtılerı dıyecegım :) senın test bozuk, belkı benımde makıne bozuktur ha ne dersın:)
:KK60: :KK60:
yok canım son adet tarıhıme gore bıle 29 aralık dogum gorunuyor:) yanı gectı. ama olsun belkı seneye dır :)))))))))))))))nasıl olsa yıl bellı degıl :)))))))))))))))))

yok canim bazen bebekler cabuk buyuyor tam 9 ay durmuyor 8 aylikken 9 aylik gibi doganlar oluyor

Way be . Böyle yeteneklerimiz yok ki :KK43:( bence de olcak senin inanıyorum ben. Tüpe falan gerek bile kalmıcak sen diyorsun 2. Den sonra tüp diye ama . Gerek kalmıcak gör

kizlar bugun ben evdeki idrar testtini yaptim negatif cikti :KK9: test bozuk galiba:KK9: neyse saka diyorum tabii negatif oldugunu biliyodum su adettim bir gelse off sokturucu icince kac gune gelir acaba

Canm gercektn testler hatali ben uc yildir yapiyorm
Bi kere tek gordm cift cizgiyi o da bos geblik cikti bi gun hamile kalsam uc tane ustuste yapcm icimde kalmasn

ben her gece goruyorum sımdı herkes goruyor benı cocukla ama bılıyorlar. o zaman kardesım bılmıyordu. ne bıleyım ıste sızde benım gıbı aynı durumdasınız sonucta ınsan herseyden umut arıyor. yoksa ınancımız sonsuz tabıkı gelecegı rabbım bılır. boyle boyle saya saya zamanı gecırdım ınanın ekımden berı .... buda rabbımın sabır vermesı ıcın bır yol belkıde ne bıleyım....

sana can-ı gönülden katılıyorum.Kendimize göre umutlarımız olmasa geçmez bu zaman.Kimi zaman rüyalarla kimi zaman tıpla,kimi zaman da alternatif tıpla umut ederek bekliyoruz işte.Beni herkes bekliyor hadi artık yıllar oldu 2. nerede diyorlar.Nasıl kahroluyorum diyemiyorum ki OL-MU-YOR diye.Annem dahi bilmez.Okulda bi öğretmen arkadaşım bilir o kadar.Ona da söylemesem çatlardım herhalde.Şu an ezan okunuyor YA RABBİM HERŞEYİN İYİSİNİ BİLİR MUHAKKAK.BİZLERE DE HAYIRLI ZAMANDA HAYIRLI VE SAĞLIKLI EVLATLAR VERSİN İNŞALLAH.

X