klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Niye zararlı olsun ki yumurtlama donemine denk gelmiyor ki zaten rahim filmini adetin 9.gunu cekiliyormus
Bazı doktorlar hsgnin çekildiği ayda bile ilişkiyi yasaklıyo ya o yüzden sordum. Doktorların da biri ötekini tutmuyo, birinin doğrusu bu dediğine diğeri yanlış diyo. En güzeli doktoruna güveniyosan başka söylenenlere aldırmamak. Umarım filminin sonucu güzel çıkar, en kısa sürede hamile kalırsın

Merhaba kizlar herkes dokturmus yahuu. Yarin adetimin 5.gunu hafta sonuna denk geliyor diye bugun muayene olayim dedim. Gecen ay gunde iki adet klomen icmistim bu ay bir adet kullanicam. Geçen ay yumurtalar aşırı uyarilmis o yüzden catlatma ignesi yapamadi. Bu ay ne olacak bakalim. Asilama yapilacak bize nasip kismet artik yoruldum. Isyan etmek istemiyorum rabbim yardimcimiz olsun. Ay sonuna da denk gelecek yilbasindan dolayi hastaneler kapali bakalim nolacak hap bittikten sonra hemen vurulur ins igne geçen ay az buyumus dedi iki gun sonra gittiydim o zamanda cok buyumus dediydi hey allahim benim catlak yumurtalar yaaaaaa. Bakalim bu ay ne olacak.

Bide doktorum dedi ki adetin besinci gunu basla. Bende diyorum acaba bugun dorduncu gun baslasam mi. Ay sonuna denk gelmesin diye. Cinlikler pesindeyim :)

Bide doktorum dedi ki adetin besinci gunu basla. Bende diyorum acaba bugun dorduncu gun baslasam mi. Ay sonuna denk gelmesin diye. Cinlikler pesindeyim :)
Cnm hakkimizda hayirlisi diyelimm..doktorunun tavsiyelerini dinle derim cnm sonra ise yaramayabilir ilaclar vende adwtimin 3. Gunu basladim ilaca 5 gun kullandim 4 gun igne vuruldum adetin 12. Gunu catlatma ignemi vuruldum beklemedeyim suanda calislalarda tamamlandii herseyin hayirlisi digorum

Bende klomen kullandim adetin 3. Gununde baslafim 10. Gun igne oldum bugun 10. Gunum beklemedeyim
Peki sizler hemen klomenle mi basladiniz yoksa once hsg mi cektirdiniz

Bende klomen kullandim adetin 3. Gununde baslafim 10. Gun igne oldum bugun 10. Gunum beklemedeyim
Peki sizler hemen klomenle mi basladiniz yoksa once hsg mi cektirdiniz
Cnm ben daha once dis gebelik gecirdigim icin rahim filmi cekildim tuplerimde bi problem yok cok sukur acik temiz cikti bu ay basladim ama klomen degil baska bi hapti sonra 4 gun igme vuruldum ve en sonda catlatma ignesi vuruldum ayin 11. De menogon bugun 12. Gunum beklemedeyimm

Forumda bi kac kisi klomenden once rshim filmi cektirsen daha iyi olur dedi sonucta tupler tikaliysa klomen fayda etmez mantikli aslinda ben de katarsiz kaldim
Canim 12. Gun test falan yapmadin mi

Forumda bi kac kisi klomenden once rshim filmi cektirsen daha iyi olur dedi sonucta tupler tikaliysa klomen fayda etmez mantikli aslinda ben de katarsiz kaldim
Canim 12. Gun test falan yapmadin mi
cnm daha erken test tahlil icin beklemek istiyorum en azindan adetime yakin olsun pazartesiye yaparim adet olmazsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…