klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canim cok hafif kan pihtilsmasi cikti kan sulandirici hapla cozerz dedi simir testinde iltihap cikti hormonlarin iyi dedi ayin otuzda gel ilac felan yazackms
Kan pihtilasmasi nasil tesbit edildi yani nasil bi belirtin vardi da tahlil yapildi.bana direk coraspin baslandi hic bakilmadan. Merakimdan soruyrm

Bide doktorum dedi ki adetin besinci gunu basla. Bende diyorum acaba bugun dorduncu gun baslasam mi. Ay sonuna denk gelmesin diye. Cinlikler pesindeyim :)
Canım ben iğne tedavime 3. gün başlamıştım. Gecikirse tedaviye yanıt vermez yumurtalar demişti doktor. Belki hap tedavisinde de bu mantık kulanılabilir yine de sen bilirsin. :)

Arkadaşlar 4-5 cm civarında çikolata kistim var ve aynı zamanda yumurta çatlama sorunumda var.Bu ay dr klomen verecekti.Adetliyken çağırmıştı fakat bugün gittim yumurtalar gelişmeye başlamış bu şekilde klomene başlayamayız etkili sonuç vermez yasmin doğum kontrol hapı kullan bu ay önümüzdeki ay adetin 5. günü gel klomen öle başlayalım olmazsa ameliyat gerekebilir dedi.Varmı benzer durum yaşayan bebek istiyorum ama doğum kontrol ilacı kullanacam ne bu şimdi

Arkadaşlar 4-5 cm civarında çikolata kistim var ve aynı zamanda yumurta çatlama sorunumda var.Bu ay dr klomen verecekti.Adetliyken çağırmıştı fakat bugün gittim yumurtalar gelişmeye başlamış bu şekilde klomene başlayamayız etkili sonuç vermez yasmin doğum kontrol hapı kullan bu ay önümüzdeki ay adetin 5. günü gel klomen öle başlayalım olmazsa ameliyat gerekebilir dedi.Varmı benzer durum yaşayan bebek istiyorum ama doğum kontrol ilacı kullanacam ne bu şimdi
canim benim pco sorunum var dogumvkontrl hapi kistleri yok etmk ve yumurtalarin hizli buyumusini engellmk icin birdahaki ay klomenle buyuteck yumurtalarini sogan suyunu denesene cok fayda goren var ayrica cikolata kistiyle hanile kalan cok stres yapma

canim benim pco sorunum var dogumvkontrl hapi kistleri yok etmk ve yumurtalarin hizli buyumusini engellmk icin birdahaki ay klomenle buyuteck yumurtalarini sogan suyunu denesene cok fayda goren var ayrica cikolata kistiyle hanile kalan cok stres yapma
Canım nasıl stres yapıoyrum sana anlatamam kafayı yiyecem.Her dr farklı bişey söylüyo.Soğan suyu geçen ay içtim bu ayda içecem bakalım.Çocuk isterken doğum kontrol hapı kullanmak abes geldi panik oldum valla:)))

Bugun doktora gittim adetin 21. Gunu okuyor progesteronuma bakti 5.68 cikmis telefonla konustum cok birsey soramadim yumurtluyorsun dedi:KK57: ama bence dusuk gibi di mi kizlar:KK17:

Canım nasıl stres yapıoyrum sana anlatamam kafayı yiyecem.Her dr farklı bişey söylüyo.Soğan suyu geçen ay içtim bu ayda içecem bakalım.Çocuk isterken doğum kontrol hapı kullanmak abes geldi panik oldum valla:)))
yok tatlim dogum kontrol hapi hormonlari duzenliyor kistlri felan eritiyor benim bi ara hormonlar cok yuksekti iki ay kullndm duzeldi tup bebege baslarkende bir ay kullndiriyorlar sonraki ay basliyorlar hepimizin yuzunu guldrsun rabbm

slm kzlar benim yumurtalar klomene cevap vermedi iğneye başlıycam kısmetse sizce büyürmü

X