klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Benim ikinci ayım klomende üç ay kullancaz dedi doktor ama ben buay rahim filmini teklif edicem doktoruma kabul ederse cektircem bu ay haber verirsen hamileyim die klomene devam ederim :)
ben ilk ay çekldm rahım filmi ona ragmen yumurtam oluşmadı gnde 2 hapa cevap vermedi bünyem ama 3e ykselttk bidahaki ay 3 tane yumurtam oldu fakat doktor yumurta takibi yapmaynca o da tutmadı şmdi başka doktora başladım 3.gnü başladım klomene ve pazartesi yumurta takibine gidicem 5 gün çağırıcam dedi ve sonrada tuttumu dye bakıcam dedi umutluyum eğer olrsa allah izin verrse yılbaşına kadr öğrenrm hamile olduğumu ve sylerm seve seve:)

Benim beşgün günde bir hap bir yumurta oluştu çatladı da yine tutmadı oyuzden klomenn benim tedvim oldunu düşünmüyorum gereksiz kullanıomuşum gibi gelio dozu arttırmadan buay da kullanıyorum napıcam bilemiorum

Devlete guvenmiyorum ne kadar iyi yapiliyor bilemicem gerci ozellerde farkli degil para icin neler yapıyorlar biz yine her yolu denicez ins en kisa zamanda kavusuruz bebeklerimize :)

Canım illa devlette yaptırmak zorunda değilsin. Sen üniversite hastanesinden raporunu çıkart ve git istediğin tüp bebek merkezinde ya da özel hastanede yaptır.Bir çoğunun anlaşması var zaten. Önemli olan raporu çıkarabilmek.

Daha once hamileligim oldu o yuzden gerek duymadi tikali olsa hic hamile kalmazdin dedi ama biri gelisimi durdu kurtaj oldum digeri dusukle sonuclandi durum böyle bende o yuzden hic sabrim kalmadi tam ulasmisken kaybetmek daha zor

Canım sen ikizlere mi hamile kaldın. Ne şekilde kaldın acaba?

E evremsu merhaba. Sende de mi polikistik over var? Ben günde 2 klomen kullandım. Benimde yumurtalarım büyümedi ve sonra günde 3 tane kullandım büyüdüler. Tabi ben de polikistik over var.

Soniğnuçta en azından sorun belli uygulanılalecek tedavin belli hiç sorunu bilemezken ne olacak die beklemek daha zor inan doktorun iiyse kısa zamanda sennki hallolur bişekilde
ben antepliyim aslen eşimin işi gereği urfanın ilcesindeyiz doktrum istanbulda herşey karışık iş şu zor durumdan kurtulurum bir an önce bide bişey sorcam iğne kullananız varmı rapor çıkıyomuş bu iğneye nasıl çıkart tınız

E evremsu merhaba. Sende de mi polikistik over var? Ben günde 2 klomen kullandım. Benimde yumurtalarım büyümedi ve sonra günde 3 tane kullandım büyüdüler. Tabi ben de polikistik over var.
cnm bişey yok dioalar polistik over görünümlü yumurtaların dio ama kist yok dio anlamadım bende ilçe de yaşadığım için doktorlar kısıtlı bişey bilmiyolar

cnm bişey yok dioalar polistik over görünümlü yumurtaların dio ama kist yok dio anlamadım bende ilçe de yaşadığım için doktorlar kısıtlı bişey bilmiyolar

Polikistik overlilerde zaten kist olmaz. Sana şöyle tarif edeyim. Yumurtalarının üstüne tuzlukla biraz tuz serptiğini düşün. Bu tuzlar yumurtayı tutuyor ve büyümesini engelliyor. Yani ameliyatla alınabilecek bir kist yada miyom gibi bir şey değil.

hım cnm anladım sağol doktora gidicem inş iyice bi muayne olucam detaylı ögrenicem inş yoktur ya

Canım sen ikizlere mi hamile kaldın. Ne şekilde kaldın acaba?

Iki sene once normal yolla ilk denememizde tuttu fakat 7 haftalikken gelisimi durdu kurtaj olmak zorunda kaldim ondan sonra korunduk bu yaz agustosta tekrar denedik tuttu oda dusuk oldu ondan sonrada hic olmadı

Arkadaslar bugun doktora gittim haftaya persembe rahim filmi icin gun aldim tip merkezine yönlendirdi dijital agrisiz cekiliyomus. Klomen den daha tesirli bi ilac verdi kaliteli yumurta olusmasi icin yarin ilaca başlıyorum 5 gun kullanicam hayırlısı artik :) :) :)

İlaç kullandıktan sonra mı rahim filmi çektirceksin? Zararlı değil mi

Cok sevindim canım hayırlı haberlerini bekliyoruz bilgilendirdiin ii oldu burda bulabilirsem ben de digital çeklirim

tatlim ben uc kez igne kullandm ben devlet hastansnde muayene oldm gittgn hastanenn seni yonlendiriyo zaten su su islemleri yap diye hastane cikartiyo birtakim belgeleri hazir edince

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…