klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Merhaba kizlar..
bende katıldım aranıza..
inşallah dualarimiz kabul olur ve en yakın zamanda hepimizzzz bebislerimizi kucagimiza alırız. ..
benimde 2 buçuk yıldır çocuğum olmuyor.gecen ay hsg çekildi ve bu ayda tutmadi.insallah diğer ay doktorum klomene baslayacagimi söyledi. Kızlar klomenin faydası oluyormu ? Kaç ayda sonuç veriyor ?
Çok heycanliyimmmm

klomen yumurta olgunlastirici bir ilac daha cabuk catlamasini sagliyor cnm catlama sorunumu vardi sende

[QUOT ="SPA WNS, post: 3 8268 693, m ember: 547101"]Test yapsana canım belli olmaz mı testle ben yarın gidip kanda baktıracam hiç ümidim kalmadı ama idrarda çıkardı olsaydı[/QUOTE]

Kan testi yaptirdinmi cnm sonuc ne

[QUOT ="SPA WNS, post: 3 8268 693, m ember: 547101"]Test yapsana canım belli olmaz mı testle ben yarın gidip kanda baktıracam hiç ümidim kalmadı ama idrarda çıkardı olsaydı

Kan testi yaptirdinmi cnm sonuc ne[/QUOTE]
kizlar gebelik sonucu alacak yokmu hadi guzel haberler bekliyoruz

Merabalar ben 1 senedir evliyim korunmayı bırakalı 7 ay oldu baktım olmuo gec kalmadan doktora gittk klomene başlattı ama ben yumurtlamadığımı düşünmüyorum belirtilerini yaşıyorum adetlerim de düZenli ona ragmen kullandım buay işe yaramadı tekrar kullanıcam benim merak ettiğim sebebi bilinmeyen kısırlık varsa hiç bebek olmama olasılığı var mı tüp bebek dahil

Benimde yumurtlama sorunum yoktu ama bu ay doktorum verdi her ihtimale karsi klomeni veriyorlar. Bide hic olmama gibi seyler dusunmeyin pozitif seyler dusunelim ki hersey iyi olsun.

cevabın için teşekkürler Ama elimde olmayan sebeplerden dolayı pozitif düşünmekte zorlanıyorum her 7ay hamileliği beklerken hasta olmak ve çevremdekilerin çatır çatır doğurması maşallah diyim gözüm yok da bizim de olsun artık ya sabır imtehanımıdr bilemedim ama klomenle hamile kalmak için ilk bir ay mı daha verimli ikinci aymı bu konuda bilginz var mı ve bal çörekotu karışmyla birlikte kullnılırsa zararı olurmu öncelikle rahim filmi çekilmesi daha doğru olmazmı bazı doktorlar ole yapıolarmış hormonu gereksiz yere yüklememk için cok soru oldu biliyorum

Evet haklisin her ay hüsrana ugramak insani yipratiyor hic olmucakmis gibi düşünebiliriz ama boyle yaparak kendimizi daha cok strese sokuyoruz olacagi varsa da olmuyo. Bal ve corekotuna gelince yarari illaki vardir ama ne kadar etkili olur onu bilemicem ayrica bende bu ay 2.asilamam yapildi bugun adet gunum hala bisi yok dun test yaptim negatif cikti ilaclardan gecikmis oldugunu dusunuyorum bu ayda olmazsa rahim filmi cektirmeyi düşünüyorum film cekildikten sonra daha rahat hamile kaliniyormus bide bunu denicem her yolu denemek lazim :)

Erken dönem testlerinden değilse İdrarda döllenmeden 18-20gün sonra çıkabileceği yazıyor inşallah hamilesindir ama bişeyi tecrübe ettim adetim iki gün gecikmeden test yapmıycam o ikinci çizgiyi görememekten midem bulandı değilsen de rahim Filminden sonra doktorum yüzde doksan hamilelik olabileceğini söyledi ama anlamadığım aşılamadan önce rahim filmi neden çekilmiyor üstelik üç ay klomen tedavisi en aZından tüplerde az da olsa tıkanma yapışma varsa hemen açılıyor ve o ay bile hamile kalınabiliyormuş boşuna hormon yüklemesi yapılmış olyuor sanki lütfen hamileysen bizi de bilgilendir ki inşallah oledir aşılamadn ümidimiz ool:))

Benim agustos ayinda bi hamileligim oldu ama dusukle sonuclandi o yuzden doktorum onermedi tikali olsa hic hamile kalmazdin dedi ama bu ay olmazsa doktoruma tekrar danisip rahim filmi cektirmek istedigimi soylucem. Bu aydan cok umutlanmak istemiyorum hamilelik belirtilerim hic yok ve kasiklarim belim agriyo hasta olucam belli yani biri hamile kalsada onumuz acilsa :))))

Allah bi dahakini saglıkla kucagına almanı nasip etsin en azından hamile kalabiliyosun onu bilmek de rahatlatır düşükten sonra altıay dinlenme veriliyo diye biliyordum sonra hemen hamilelik olabilio die duydum evet rahim filmi en son aşamada yapılması mantıklı budurumda ama benmki belli değil işte oyuzden buay bi doktoruma teklif edicem biraz erken cekilmek istycem kabul ederse klomende ikinci ayımdayım olmaZsa üçüncü klomenden önce istesemmi diyorum tüp bebek düşündünmü ben şimdiden düşünmeye başladım biliyorum zor bi aşama ama sabırsızlık işte amin en yakın zamanda yığınla hamilelik haberleri gelsin :)

3 kez asilamadan sonra tup bebek yapiliyormus ins o duruma gelmeyiz ama olmazsa yaptirmayi dusunuyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…