klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Iyi de 36 saat sonra catlamiyor muydu bunlar doktor saat bile verdi iliski icin... sabahin 5inde iliski bile soyledi... anlamadim ki ben... simdi ne yaomak lazim.. bu iyi mi kotu mu... gec olmasi ???

Yumurtalik takibi icin hergun kontrole gidiyordum bi gece cok agrim oldu sabah kontrole gittigimde yumurtaligim catlamisti agrin ondan dedi doktorum ama senin durumun karisik biraz gec catlamis olabilir kontrol icin doktora gitmiyormusun yumurtalik takibi icin ultrasonda belli oluyo ona gore iliski

Benim 33 gunluk periyodum oldugundan gec catladi sanirim... bu aksam da deneyelim bakalim...

Yumurta bigun yasiyor sperm 3 gun yasayabiliyor ne kadar surede dollenme oluyo tam bilgim yok
Bugun sabah ise gelirken bir ates basti... az kaldi bayiliyordum... simdi bu da neyin nesi... ayrica yumurta catlarken bu kadar agriyosa onceki aylarda catlamiyor muydu ki bu. Catladiktan sonra 24 saat gecince iliskinin bir anlami kalmiyor herhalde?? Peff nolcak bizim bu halimiz...

Canım yumurtaların aşırı büyüdüyse de ağrı yapar. Birden fazla yumurta fazla büyüyünce ağrı yapar bence. İnşallah kist oluşturmaz, hamile kalırsın. :)

Canım yumurtaların aşırı büyüdüyse de ağrı yapar. Birden fazla yumurta fazla büyüyünce ağrı yapar bence. İnşallah kist oluşturmaz, hamile kalırsın. :)
kizlaar varmi aranizda gebelik ogrenecek asilama yaptiranlar vardi ne oldu hepiniz guzel sonuclar alirsiniz insallah.ben 6 subatta yapilacak genetigi bekliyorum bu adetimin 3. gunu yinede doktoruma gidip tekrar hormonlarma bakilacak herseyin hayirlisi

Evet onlar biziz :) valla canim adet gunumu bekliyorum hala bir belirti yok pazar gunu adet gunum bekliyotum bakalim hala bir belirti yok pazar günü adet gunum ins iyi haber veririm sizlere

Doktoru aradim kontrole cagirdi. Yumurtalarda asiri buyume yok rahim kalinligi da 9.1 iyi dedi. Bugun iyiyim sadece kafam hafif donuyo gibi... bakicaz 2 hafta sonra gorcez... ne cektik bee... :)

Ay hadi inşallah... hayirli haber ver...
ayy canlar insallh hepiniz hamileyiz yazarsinz ben cok cektim rabbm cektirmesn sizlere bes asila bir tup bebek hepsi negatif umutlar hep sondu ama allah buyuk simdi tekrar basladm tedaviye ankara buyuk dogumda nuvit hanima gidyrm arastrmalar yapiliyo genetige bakilack subatta ama cok erken olmuyo bu tahller hayirlisi gec olsnda hayirli guzel olsun insallh dualarinizi eksik etmyn

Insallah Allah hepimizin gönlüne göre versin beklemek ne kadar zor olsa da yapacak biseyimiz yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…