klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Doktorum hamile kalmayi %20 artirdigini soyledi.tekrar klomen kullandim bu ay.adetime 2 gun var.bakalim.kac aydir deniyorsunuz?
Biz bir yildir deniyoruz... hsg tuplerin acik olup olmadiginin kontrolu degil mi? Ben mi yanlis biliyorum... nasil sans arttiriyor ki...

Biz 3 aydir normal yolla denedik olmadi sonra asilama yaptirdik doktorumun onerisiyle esimin sperm kalitesi dusuktu ilk asilama tutmadi ara vermeden bu ay yine asilama yaptirdik esimin son asilamada sonuçları iyi cikti ama yinede umutlanmak istemiyorum hayal kirikligi yasamak istemiyorum
Aşılama acitiyor mu? Nasil oluyor tam olarak?

Aşılama acitiyor mu? Nasil oluyor tam olarak?

Esim tip merkezinde spermini vererek yikatma islemi yaptirdi yani kaliteli ve hareketli spermler secilip onlar rahim icine ince bir boru verilip igne yardimiyla boru icine veriliyo ve rahime yerlestiriliyo acima duymuyosun agri yada kanama olmuyo 20 dk uzanip dinlenmen gerekiyo islemden sonra. Yuruyerek evine gidebiliyosun

Esim tip merkezinde spermini vererek yikatma islemi yaptirdi yani kaliteli ve hareketli spermler secilip onlar rahim icine ince bir boru verilip igne yardimiyla boru icine veriliyo ve rahime yerlestiriliyo acima duymuyosun agri yada kanama olmuyo 20 dk uzanip dinlenmen gerekiyo islemden sonra. Yuruyerek evine gidebiliyosun
Sagol canim. Anadolu yakasibda mi yaptirdin?

Avrupa yakasında özel bir hastanede yaptirdim cnm surekli kontrollerimin yapıldığı yeri tercih ettim ayrica evime yakin oldugu için
Ben de ozel bi doktora gidiyorum. Bi ay ara veriyim diyorum bu aydan sonra. Cok yoruldum yahu... Sonra giderim artik doktora... tup bebek icin ne kadar sonra islem yapilior?

Ben de ozel bi doktora gidiyorum. Bi ay ara veriyim diyorum bu aydan sonra. Cok yoruldum yahu... Sonra giderim artik doktora... tup bebek icin ne kadar sonra islem yapilior?

Yorucu bir surec ama ara vermeden 3 kes ust uste asilama yapilmasi gerekiyor tutmazsa tup bebek yaptiriliyor doktorum oyle demisti bence pesini birakmamak gerek ara verme bence

Yorucu bir surec ama ara vermeden 3 kes ust uste asilama yapilmasi gerekiyor tutmazsa tup bebek yaptiriliyor doktorum oyle demisti bence pesini birakmamak gerek ara verme bence
Ben daha hic asilama yaptirmadim. Bu ay basladim tedaviye acitro +klomen+catlatma ignesi+progestanla. Bu ay hapa igneye bogulma ayi oldu... hayatimda almadigim kadar ilac aldim... dua edin bu ay hamile kalayim da bitsin bu bekleyis...

Ben daha hic asilama yaptirmadim. Bu ay basladim tedaviye acitro +klomen+catlatma ignesi+progestanla. Bu ay hapa igneye bogulma ayi oldu... hayatimda almadigim kadar ilac aldim... dua edin bu ay hamile kalayim da bitsin bu bekleyis...

Ins Allahin izniyle hersey yoluna girecek yeterki inanalim buna hakkinda hayirlisi olsun

Kizlar 5 gun once catlatma ignesi oldum simdi acaip kasiklarim agriyor. Adet sancisi gibi ana 3_4 kati neredeyse... neden oluyo bu.. bunu yasayan var mi?

Yumurtaliklar catladigi zaman agri oluyor ondan olabilir cnm
Iyi de 36 saat sonra catlamiyor muydu bunlar doktor saat bile verdi iliski icin... sabahin 5inde iliski bile soyledi... anlamadim ki ben... simdi ne yaomak lazim.. bu iyi mi kotu mu... gec olmasi ???

X