klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Buyuk ihtimal kabul edecektirr..3 yillik evli oldugunu uzun zamandir denediginizi soylersen kabul eder gibi geliyorr...

Bende 27 yasindayim..7..8 aydirda tedavideyim..3 kere yumos olustu ama gebelik yok..4 aydirda asilama olucam guya hep iptal oldu ve ertelendii..nasip kismett

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aynen canim cok dogru soyledin bizde ana evladiyiz. Esim arada kalmaktan sikayetci biktim siszi idare etmekten dio. Ben idare edilcek bisey yapmiyorum ama kaynanam yapio demekki esimin hizuru dolayisiyla bizim evimizin huzuu kaciyor. Gecen esim diyorki cocuk olunca bu sikintilar bitecek gibi helio bana dio insallah cocugumuz da olsun sikintilar da bitsin.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Oh canim benim agzindan bal dokuldu bal, ben de kontol hakkim vardi hemen randevu aldim, biraz erken cikicam iste 17:30 a kadar yetisicem dr a. Beni kontrole cagirmadi gidinc ne dicem die disunuoum cok asii sancim ve akintim oldu diim en iisi bakalim ne dicek. Bu arada canim catlamadiysa nasi bi yol izleniyor? Yeniden catlatma ignesi yapiliyor mu?

Evet canım herşey zamanla güzel olacak... Eşin bence annesinden bıktığı için senin üzerine geliyordur. Üzülme üstüne alınma fazla. Herşey biter birgün. Biraz kıskançlık var kaynananda ama sen eşine sahip ol yeter. Annesinden kesin sıkılmış o yüzden bunalmış...

Aynen oyle canim ben de oyle dusunuyorum. Hayirlisi bakalim. Diyorumya benimki biraz tuhaf idare etmeye calisiyoruz iste.

Soru bana degildi ama cevaplayayim dedim gorunce
Yumurta catlamadiginda zaten buyumus oluyor ve buyuyen yumurtaya bi daha igne yapmiyorlar.
Kac gun once oldun igneyi bilmiyorum ama bir haftayi bulduysa ve catlamadiysa artik bir dahaki aya, bi kac gunluk ise daha hala catlama sansi var demektir. Ve catlamasi icin igneden baska tibbi cozum yok maalesef.

Muhtemelen su saatlerde doktordasindir, insaallah hayirlisiyla catlamistir canimm...

ayneyn canım ilgin alakan için çok tşk ederim. evet şimdi çıktım dr dan. çatlamış dedi ateş ölçümü yapıyorum yukselmedi dedim. ateş yanıltır yukselmeden de çatlayabilir dedi. ben bu aydan ümitliyim dedi. çatlamadıysa ağrın olmuş olabilir gel bi bakalım eğer öyleyse yapacak bişey yok bu ayı pas geçicez dedi sonra hemen ultrasona aldı baktı çatlamış dedi zaten ben de görüntüde yumurtayı göremedim :)

kızlarrrr şimdi çıktım dr dan. çatlamış dedi ateş ölçümü yapıyorum yukselmedi dedim. ateş yanıltır yukselmeden de çatlayabilir dedi. ben bu aydan ümitliyim dedi. çatlamadıysa ağrın olmuş olabilir gel bi bakalım eğer öyleyse yapacak bişey yok bu ayı pas geçicez dedi sonra hemen ultrasona aldı baktı çatlamış dedi zaten ben de görüntüde yumurtayı göremedim :)

Canım cok sevindim, bildigim kadariyla on gun sonra hamilelik belli oluyor, hadi hayirli haberlerini bekliyorum insaallah :) senin sorun neydi canim?

Hersey nasip tabi ama neden 4 aydir olmuyor asilaman merak ettim dogrusu..

merhabalar. pazartesi kontrole gittim ve çatlatma iğnesinden sonra 22. günde adet olmamın nedeni soldaki yumurtamın çatlamayıp kiste dönüşmesiymiş. ama adetim ile birlikte çatlamış. bu ayda klomen tedavisine devam edicez. gebelik olmazsa diğer ay rahim filmi çektireceğim. çünkü rahim filminin çekildiği ay tedavi uygulamıyorlarmış. inşallah bu ay bebişim gelirde bunların hiç birine gerek kalmaz. çünkü rahim filmine göre olmadı aşılamaya geçme işini konuşuruz dedi

Canım cok sevindim, bildigim kadariyla on gun sonra hamilelik belli oluyor, hadi hayirli haberlerini bekliyorum insaallah :) senin sorun neydi canim?

Aminnnn. ben Gec gumurtluyordum adet dongum 45 gunlere cikinca dr a gittim iste tatlim

İyi o zaman yani sonucta yumurtlama oluyor, sorun olmaz insaallah. Hamile kalinca bize de dua et canim.

Evet canim yumurtlama oluyor cok sukur ama iste cok gc oluyordu 28-32. Gunlerde yumurtlama oluyordu oyle olunca bekle ki gelsin adetim. Cok sukur canim bakalim bu tedavimin 2. Ayi . Gecen ay dr um 20.gun hala 14mm gorunce yumurtayi erken catlatti. Tabi 14mm lik yumurta da bos gitti dollenemedi. Ama klomeni bir doz artirip bi de son 5 gun duzenli gunde 2 fincan adacayi icince yumurta 19. Gun 21mm oldu ve igneyi yapti. Dun gittim catlamis dedi iste. Hayirlisi. Canim hepiniz hep dualarimdasiniz. Hamile kalmadan kendime ederken size de ediyorum. Musluman kendine istedigini din kardeslerine istemeden olur mu? Rabb'im isteyen herkese nasip etsin insallah.

Amiin canim, allah razi olsun, isteyen herkese rabbim once saglik sihhat sifa versin sonra da hayirli evlatlara kavustursun insaallah.

http://www.fertilityfriend.com/home/454f13

Gunaydin guzel arkadaslarim mutlu bir gunden yaxiyorum diyemiyorum size Allah bugunumuzu aratmasin yine de.

Dun esimle oyle bir tartistik ki, daha dogrusu ben tartismadim konustum o hep sesini yukseltti. Gecmiste yasadigimiz tartismalara getirdi hep lafi ve dedi ki hepsinin sonunda, "ben mutlu degilim". O kadar uzuldugumu anlatamam. Sonra dustum ayagimi incittim. Bugun ise ayak bilegimde buyuk bi sislik, morluk ve kabuklasmaya calisan bir yarayla gidiyorum. Dustum, geldi noldu die, kalkanilrcek misin dedi, salona kadar eslik etti. Koltuga oturdum bi buz getirdi ve masaya bilgiaayara oturdu. Beni onca kirdi bide dustum benimle ilgilensin istedim ve ona benimle ilgilenir misin dedim, bisey okuyorum dedi gelmedi sonra isi bitti tv ye gecti. Hic bana bakmio bile. Neyse bende kirginligimi dile getirecek seyler soylemeye basladim o yine ofkelendi biz onumuzdeki bi sure bunlari konusucakaak aksam cikista hemen eve gelmeyeyim dedi. Daha da kirildim. Benden rahatsizsan gideyim dedim. Git annenin evi orda dedi. Sen ne diosun ya dedigimde de soylemedigim seyleri soyledim gibi muamele edersen git derim dedi.

İlk kez bi sefer onunla tartisirken aglamadim. Kendimi sikmadim gozumden yas da gelmedi ama cok kirildim. Ve tartismanin fitili soyle atildi. Esim facebook kaptmak istiyor bana soyledi. Gir face e ki sifresi bende var, orda ne kadar grubum arkadasim begenim yorumum varsa hepsini sil dedi. Bende dun niyetliydim, oglen arasina cikmadim onunla ugrastim. Bi de ne goreyim arkadaslarinda hic kiz yoktur esimin akrabalari disinda hep erkek ben istemedim diye, ama bi kadin vardi is ile ilgili is yeri disindan gorusmek durumunda kaldiği biri.

Neyse ben onu sil diince kiz bana isle ilgili lazim oluo isim oluo silersem cok ayip olur filan silmiiyodu. Bi baktim bu kizin taa gectigimiz ocak ayinda 3 fotosunu begenmis. Ama fotolar ole begenmeye daha dogrusu benim esimin begenisine yonelik temali fotograflar degil. Gozlerini cekmis esim begenmis. Kahve ierken cekmis esim begenmis. Bi arkadasiyla sarilmislar esim begenmis.

Bende haliyle rahatsiz oldum bu mu is iliskisi die, ben onu kadin gibi bile gomruyorum ki dedi o donem isle ilgili kiza pres yapiyorduk arizali bi tipti kirilmasin die begendim o gun dedi kapatti konuyu ustune daha da konusmak istemeigini soyledi. Ben yanlis bisey yapmadim neye istiosan ona inan alnim ak dedi. Bi an utandim kendimden ondan suphe ettigim icin, ama kadin psikolojisi orda insan bekliyor ki canim olur mu hic oyle sey desin. Sen benim gozumun bebegisin desin filan nerdeee.

O boyle kati durdukca ben dellendim konustum o kizdi ben konustum o kizdi. Konu yine bi yerden ailelere geldi. Daha alevlendik. Neyse sonra bana git yatiomusun napiosun git dedi. Oyle mi peki dedim gittim. Yarim saat sonra geldi. Ben kus yatmak istemiyoum dedim. Demekle olmuo hayirlisi dedi uyudu. Sabah dusa girdi, gece de girmisti. Girmem icap etti dedi. Ne gordun ruyandaku dedim. Bu kez seni gordum beraber oluyorduk dedi ki baska zamanlar hatirlamiyorum bisey gormeme gerek yok olmus iste diyordu. Oysa ben kabuslar gordum.

Rahat ve mutlu uyuyamadim. Bilmiyorum kizlar sonumuz ne olacak. Ama gune iyi baslamaim iste. Bu arada atesim bugun bu ay hic cikmadigi dereceye cikti tablomdan bakar misiniz? Sanirim progrsteron uretilmeye baslandi. Ama catlama ne gun oldu bilinmez ya pzr gece ya pzt gece bilemiyorum. Progesteron testi eger yarin da yuksek cikarsa boyle yaptirmayi dusunmuyorum. Dun gece dua ettim. Hepimiz icin szlere de evlat diledim arkadaslar. Ama kendim icin dedim ki; rabbim vermiyorsan vardir bi bildigin, sen dogru zamani biliyorsun hakkimizda hayirlisi dedim. Nasip kizlar ne diyeyim. Bu adam benim icimdeki yasama arzusunu emiyor farkinda degil, ama sucu hep bana buluyor. bi de bana dioki mutlu değilim sonumuzu göremiyorum. o zaman neden çocuk yapıyoruz dedim? ben Allah'a bıraktım kendimi yaşımız geçio yapalım dedik uğraşıoruz ama sonumuz çocu da olsatorun da olsa kestiremiyorum dedi. kızlar bunlar söylenecek laflar mı? ya dedim ki bakın ona dedim ki, ben belki bu kızın bu fotograflarını beğenmeni başka zaman olsa böyle kotu karsılamazdım dedim şu an oldugm iğne vucudumdan 10 gunde atılıyor yani bugun test yapsam hamile çıkıcam çunku vucudumda bu hormon var belki ondan bu kadar hassasım nie öle düşünmüosun dedim. hee yani hamilelikte böle yapıcam die alt yapı mı oluşturuyorsun dedi. laflara bak yaaa.

Ben yalnizligi severim yalniz kalmayi, ben istersem arkadaslarimla gorusurum, istersem samimi olurum ama genelde pek olmam cunku bilirim bi sure sonra kendimle kalmak istersem yanlis anlasilir die. Benim annem de boyledir yalnizligi sefer cok siki iki degildir. Beni bununla sucladi dun gece esim, bana diyorki ben olmasam ailen olmasa etrafinda kim var diyor. Ben istersem cok kisi var dedim ama o bahsettigi presi bana yapti yikti dagutti beni, nitekim simdi ise gidiyorum miralim sifir. Gunum oldukca yogun gecsin die dua ediyorum cunku yoksa hep bunlari dusunucem. Basinizi agrittigim icin bagislayin beni, icimi dokmek bi nebze rehatlatiyorda. Allah sizden razi olsun.

Canimmm hicc uzmee kendinii morelinide boza bozmaa...erkekk milletii dellendimi agizlarinin ayari yokkk...salla gittsinn hicc kafaya takmaa...

Baska zaman olsa derdim postani koyy..ama simdi zamani degill...sen tedavidesinn...gebe olma ihtimalinn yuksekk...sen esini degill koca dunyayii bi kenara cekip kendine yogunlasss...beslenmene dikkat ett..moreline dikkat ett...

Guzel giyin..guzel parfum sik..guzel guzel yemegini yee..kitabini oku..muzigini dinlee..namazini kill...seni nee mutluu ediyorsaa onu yappp....musmutlu oll...esinde gorsun bunuu..

Onunla suanda konusmak seni mutlu etmiyorsa ara verr..konusmaa..ayni odada da olsaniz sen tv izle..muzigini dinle...meyveni ye..dusunu al yat..emin ol oda sasiracaktirr...

Su 15 gun onemli senin icin..bebegin seninledir belkide onu uzmee...

Tedavideyken bizler biraz daha hassas oluyoruz dsha cok ilgi bekliyoruz ama erkekler bunu anlamiyorlarr..zamanla anlayacaklarr...insallah bu ay guzel haberi verirsin esine..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim, ikinizin arasinda aslinda hic problem yok bence, ucuncu sahislar yuzunden de uzmeye uzulmeye degmez, hem belki hamilesindir, hamileysen olumsuz etkilemesin seni. Hamile olup olmadigini ogreninceye kadar sakin olmaya calis, o zamana zaten her seyin ustu coktan kapanmis olur insaallah.

kizlar selam

ne zamandir yazamadim buraya.eskilerden kimse yok zaten.
diyetim devam edio 70-71 arasindayim su an.dun regl gunumdu ama hala olmadim.hafif agri disinda hicbirseyim yok.test yaptim bugun tek cizgi.yine olagan gecikme olacak sanirim.zamaninda olsam sasirirdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…