klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Arzu Waw Hulya Ankaaa çok sagolun kizlar geçmiş olsun dilekleriniz için....

Dun kurtajımı oldum bu gece hastanedeydim 9-10 gibi tekrar ultrasona giricem parça kalmamissa taburcu olucam inşallah...
Rabbim sabrini veriyo çok şükür ilk anesteziden cikarken agladim okadar tekrar deniycem bitip tukenmiycem inşallah... bu daha ilk denememdi yolun çok basindayim

Dun kurtajımı oldum bu gece hastanedeydim 9-10 gibi tekrar ultrasona giricem parça kalmamissa taburcu olucam inşallah...
Rabbim sabrini veriyo çok şükür ilk anesteziden cikarken agladim okadar tekrar deniycem bitip tukenmiycem inşallah... bu daha ilk denememdi yolun çok basindayim

Cok dogru diyorsun daha yolun basii...insallah en kisa zamanda hamile kalacaksin yinee..

Cok gecmis olsun..insallah hersey yolundadir vee eve gecersinn...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

elocan gecmis olsun cnm
Çok sağol canim...

Cok dogru diyorsun daha yolun basii...insallah en kisa zamanda hamile kalacaksin yinee..

Cok gecmis olsun..insallah hersey yolundadir vee eve gecersinn...

Pek herşey yolunda değil canim parca kalmis öğleden sonra yine giricem kurtaja

Çok sağol canim...

çok geçmiş olsun kızlar hepinize;ben de 28 yaşındayım 2011 temmuzda evlendim hiç korunmadık ama hiç hamilelik yaşamadım 2 başarısız aşılama yaşadım şimdi beklemedeyim isteyen herkese nasip etsin allahım:emir_bebek:

Çok sağol canim...

Elifcim çok ama çok geçmiş olsun hem baban için hemde senin için kendini toplamana çok sevindim rabbim gerçekten sabrını veriyor. Allah kolaylık versin zorlanmadan alınır inşallah o parçada

ben hiç anlamıyorum neden çoğunlukla aşılama ve tüp bebek sonrası tutunan bebişlerin kalbi duruyor :KK43:((

elif çok üzgünüm gerçekten. Rabbime hiçbir sey zor değil. sabrın artsın inş.
hamile kalıp böyle seyler yasamaktan çok korkuyorum. ben senin gibi güçlü değilim. kendimi toplayamam uzun süre:KK50:

Arzu Waw Hulya Ankara çok sagolun kizlar geçmiş olsun dilekleriniz için....

Çok sağol canim...

Cnm inş o kalan parça da kolayca alınır, çok doğru diyosun daha yolun başındasın. Rabbim inş yüzünüzü güldürecek cnm
çok geçmiş olsun kızlar hepinize;ben de 28 yaşındayım 2011 temmuzda evlendim hiç korunmadık ama hiç hamilelik yaşamadım 2 başarısız aşılama yaşadım şimdi beklemedeyim isteyen herkese nasip etsin allahım:emir_bebek:
inş allah isteyen herkese versin.

elocan ben diğer topikten , seni merak ediyordum inan çook üzüldüm Rabbim yar ve yardımcın olur inşallah, senin ve hepimizin. bende düşük yapmış kürtaj olmuştum hemde kalbini bile duymuştum.Rabbim sabır versin, hayırlısıyla tekrar nasip eder inşallah.üzülme ve ümidini kırma sakın

Çok sağol canim...

Deme yaaa..rabbim yardimcinn olsunn sifasini versin..insallah sorunsuz gecsin tertemiz olsun bu seferr..

Aminnn...vakti geldiginde bizim meleklerde gelecek inaallah..bende 2009 dan beri evliyim bekliyoruzz..bende pko var..

Canım yaa, geçmiş olsun. Sabret inşallah... Rabbim yardımcın olsun...:KK50:

Deme yaaa..rabbim yardimcinn olsunn sifasini versin..insallah sorunsuz gecsin tertemiz olsun bu seferr..

Aminnn...vakti geldiginde bizim meleklerde gelecek inaallah..bende 2009 dan beri evliyim bekliyoruzz..bende pko var..

beklemek o kadar zor ki herşeyden medet umuyoruz her ay her ay aynı umutlu bekleyiş ve sonunda o kırmızıları görmek tam bir yıkım.elbette vakti zamanı vardır insan oğlu sabredemiyor işte.Allah'ım o güzel yüce duygudan bizi mahrum etmesin tüm isteyenleri de birlikte:KK16:

Çoook geçmiş olsun canım.. Allah kolaylıklarla karşılaştırsın. Herşeyin en hayırlısı neyse o olsun. Demekki bu hayırlı değildi diye düşün. Bundan sonrası daha umut verici ve yalnız değilsin bizler burada sanal da olsa birbirimize ciddi destek ve iyi niyet enerjisi ile destek oluyoruz. Önemli olan şimdi biran önce sağlığına kavuşup bebeğine yaklaşmak... Herşey güzel olacak :KK16::KK16::KK16:

elifım canım cok uzuldum ınan bana... rabbım ınsallah tez zamanda unutturup yenı bır mucıze nasıp eder sana ...
haklısın yolun henuz bası ... rabbım sabır versın bızlere....

Oyyyy kizlar oyyy güçlüyüm ama son noktadayim yarin tekrar kurtaja alma olasiliklari varmis oldum bittim artik

Üzülme canım... Sen sağlığına kavuşmaya bak , sen iyileşiceksin ve herşey daha güzel olacak. Pes etmek yok. Tüm dualarım seninle... Iyi haberlerini bekliyorum...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X