klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ben dıyorum dayanamam dıye :) garıp olan ıdrar testının sılık cıkması ama kanda olmamamsı. benım adet gunum 19 mayıs 1 hafta var daha. bılıyorum am ayınede ıdrar testını yapmak ıstedım. oyle sılık goruncede hemn kan testı yaptırdım ıste... olsaydı cıkardı... dur bakalım adet olayım da bu sefer 2. aşılamada umutluyum canım... bakalım

İnş canım ya . Ben inanıyorum bahar bize iyi gelecek. Bi sürü hamiş olcak :))

Valla bişey hissetmiyorum şuan. Ama misafirim gelcek diye 6.30 da kalktım. Börekler yemekler döktürdüm ama 4 saat kesintisiz ayakta kalmışım zaman hemen geçmiş. Şuan belim ve sırtım çok ağrıyor. Misafir gelene kadar biraz dinleniyorum ve sizlerle dertleşiyorum :))
yinede ilk aylarındasın fazla dikkat etmen lazım tatlım dinlen iyice zaten çalışıyorsunda o zamnda yoruluyorsun :KK34::KK49::nazar::emir_bebek:

Gamze bizim mesajlar karıştı galiba:)) benimkileri sen yazmışsın , seninkileri de ben yazmışım gibi görünüyor :)))

evet oldu tabı hatta belım falan agrıdı kesın dedım yarın adet olcam ben zaten sen bıde iğne olmussun bebek yoksa kesın adet olursun :KK66: olmassan hamılesındır
anladım tatlım .birde böyle sıvı gibi deyil ama bi akındım var ama iç çamaşırıma bulaşmayan cins .katı:44:

evet öyle gibi görünüyor offf of neler karışmadıki bugün kafa komple karışık tatlım yaffff:KK76::KK76::KK76:

Stres yapma canım. İnş hamilesin. Ptesi erkendn testini yaptır . Çünkü 20 gün uzun süre iğneden sonra. Hadi 2 günde çatladı yumurta diyelim çatlamadan sonra 18 gün geçmiş oluyor. Ayrıca belirtilerinde bizimkilere benziyor

elif acele etmissin daha bir hafta var ama tutmazsa uzulme asilama yapar bekleriz beraber 3 kisi olduk nisanda asilama yapcaklar deriz ve 3 umuzde hamile kaldik deriz ilerde

Bi pet bardaga biraz idrar yapiyon ustune de camasir suyu koyuyn gazoz gibi kabarrsa negatif tasack gibi olrsa pozitif
canımcım şimdi yaptım valla..:KK9:kabardı taştı acep çamaşır suyunumu çok mu koydumki:44:miktarları nekadar olcakki ..of kovcaksınız şimdi beni ne çok soru soruyor diye:KK52:

Son düzenleme:
canımcım şimdi yaptım valla..:KK9:kabardı taştı acep çamaşır suyunumu çok mu koydumki:44:miktarları nekadar olcakki ..of kovcaksınız şimdi beni ne çok soru soruyor diye:KK52:

Canim hemen kanda baktir vallahi gorumcem de innmamisti ama simdi hamile

kız sen bunlarla ugrasma özel hastahane yada acıl falan bul kendıne de yap su kan testını...:))))
acilde yapmazlarki baciko eeee be geldim çok acil gebelik testi yaptırmam lazımmı diycem kızzz :KK9::KK9::KK9:burda özel hastane yokki ankara gölbaşındayım tatlım evleri çok pahalı satarlar tarlaları bol ama bi poliklinik bile yok özel yuh yani:KK4::KK47:

acilde yapmazlarki baciko eeee be geldim çok acil gebelik testi yaptırmam lazımmı diycem kızzz :KK9::KK9::KK9:burda özel hastane yokki ankara gölbaşındayım tatlım evleri çok pahalı satarlar tarlaları bol ama bi poliklinik bile yok özel yuh yani:KK4::KK47:

Ayyyy kız sen de ben gibi mahrumiyet bölgesindesin yani. Valla seni çok iyi anlıyorum

X