klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

inşallah canım!! hayırlısıysa olsun inşallah!! 2 yıldır hiç döllenme dahi olmamışken şimdi bu ihtimalin olması bile güzel:)

kzlarr bz eve geldik de yazılanları okuyodum =) inşalah değerim artacak ya, 2 gün sonra 2 katını aşmış olması gerekiyormuş!!! doktor bi arkadaşma sordum 15 çok düşük bi değer ama Allah bilir bi bakarsın yükselir dedi =) kimysal gebelk de olablr dedi :S inşallah yükselcek dimi=) kocamın çok içine doğuyomş bu sefer olcak :)))))))

inss canim. sen rahat ol. olmasa bile cok uzulmeye gerek yok. ben senden cok umitliyim. yeterki sikinti yapma canim

vaktın varsa calıs derım. yenıden bısmıllah de bence. bende ıstıyorum ama bakalım ne zaman şevk gelecekte ben o kıtapların basına oturcammm.....
iste bana da sevk lazim:))
birbirimizi gaza getirelim burdan. ben cok fena gaza geliyorum kpss konusunda:KK66: 2 gun suruyor:KK66:sonra piiiisss :KK66: ara gaz lazim.
canimcim ben cikiyorum. hepinize iyi geceler. bak otur ders calis bebisin de gelirse hemen dogum iznine cikarsinnn:KK66:)
(bu ara gazdi)

iste bana da sevk lazim:))
birbirimizi gaza getirelim burdan. ben cok fena gaza geliyorum kpss konusunda:KK66: 2 gun suruyor:KK66:sonra piiiisss :KK66: ara gaz lazim.
canimcim ben cikiyorum. hepinize iyi geceler. bak otur ders calis bebisin de gelirse hemen dogum iznine cikarsinnn:KK66:)
(bu ara gazdi)

ınsallah canım ıyı geceler....

geldim kızlar testi sabah yaptım ama tek kurbağa gözü gibi çizgi çıktı yine:KK53:ama adet olmadım napcam şimdi:84:

adet olmazsam kan testi yaptırcam artık pazartesi :KK31:olursamda ekim ayına kadar hayıt suyu ve arı poleni kapsülünü kullancam :KK31: oda olmazsa zaten kararlıyız tüp bebek yapıcaz eşim öyle istiyor bende doktorda :KK19:

adet olmazsam kan testi yaptırcam artık pazartesi :KK31:olursamda ekim ayına kadar hayıt suyu ve arı poleni kapsülünü kullancam :KK31: oda olmazsa zaten kararlıyız tüp bebek yapıcaz eşim öyle istiyor bende doktorda :KK19:

Benim hi c 29 u gecmedi igneyle gamzd kan tahlili yap bence ignede tarih sasmiyor bu arada ben de hayit sutu ictim ama polen icmedim o da aktarda var mi

sanki adet olcakmışım gibyim:KK31: koyu kıvamlıda akıntım var ama iç çamaşırıma bulaşmayan ağzımın tadı bir tuaf eşki gibi:44:

Benim hi c 29 u gecmedi igneyle gamzd kan tahlili yap bence ignede tarih sasmiyor bu arada ben de hayit sutu ictim ama polen icmedim o da aktarda var mi
evet canım ya şaşırdım kaldım valla:KK31:kan tahlili yaptırcam bugün ve yarın olmazsam pazartesi artık burada hastane ve sağlık ocağı var ama ikiside pazartesiye kaldı artık:KK43:aktarda var canımcım 2 sini bir arada kullan

X