klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

acilde yapmazlarki baciko eeee be geldim çok acil gebelik testi yaptırmam lazımmı diycem kızzz :KK9::KK9::KK9:burda özel hastane yokki ankara gölbaşındayım tatlım evleri çok pahalı satarlar tarlaları bol ama bi poliklinik bile yok özel yuh yani:KK4::KK47:

bızım burda yapıyorlar vallah:) ama olmadı gıt acıle. dısım cok agrıyor cektırecegım. ama hamıleleıkte ıstıyorum. adetım gectı. bır kan testı verıp sonucu aldıktan sonra dısımı cektırecegım de olur bıter:))) sonucta acıl ıste:)))

Şekerler misafirim yoldaymış. Yarım saate gelir. Gece misafirler uyuduktan sonra gelirim. Arada fırsat bulursamda gelirim . Kendinize iyi bakın. İnş ben dönene kadar bi hamiş daha çıkar :))))
Elif yatıp kalkıyodu hamile çıkıyodu. Yoksa uykuya mı gittin kız :))

Şekerler misafirim yoldaymış. Yarım saate gelir. Gece misafirler uyuduktan sonra gelirim. Arada fırsat bulursamda gelirim . Kendinize iyi bakın. İnş ben dönene kadar bi hamiş daha çıkar :))))
Elif yatıp kalkıyodu hamile çıkıyodu. Yoksa uykuya mı gittin kız :))

vallah ıkı seferdır oyle den k geldı ama bu sewfer ben uyumadım. saat 4 gıbı yatarım yıne bakalım ne olaccak:)))

bende biraz kaçtım daha sonra gelirim elifff:KK52: uykuya yat belki bende hamiş olarak gelirim

kızlar nerdesiniz:KK43: kırmızı kartı yedim bir saat itibarı ile önce kahve leke sonra kırmızıya dönüşmeye başladı tam gelmiyor ama peçeteyle silince geliyor:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:buay hayıt suyuna başlıycam arı poleni kapsülüyle artık ekime kadar böyle sonrada tüp bebek:KK5::KK5::KK5:

kızlar nerdesiniz:KK43: kırmızı kartı yedim bir saat itibarı ile önce kahve leke sonra kırmızıya dönüşmeye başladı tam gelmiyor ama peçeteyle silince geliyor:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:buay hayıt suyuna başlıycam arı poleni kapsülüyle artık ekime kadar böyle sonrada tüp bebek:KK5::KK5::KK5:
Hadi yaa.saglik olsn cnm.bende poleni ictm sabh,incirde yedm

senden umutluydum bu ay yaa neyse bir dahaki ay kesin olur.takma
inşallah canişim ama ilaç kullanmıycam doğal yollar deniycem hayırlısı olsun .hadi sende kırmızı kartı görde hayırlısıyla aşılaman olsun kız:KK16:

kızlar dew demi hamile maaşallah:nazar: nerelerde oki hiç yazmıyor .ay benimde çene düştü iyce üzüntüden:KK5:

X