klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kizlar listeyle ilgili degisiklik varmi bir bakin maglum bebetom girip okuyamiyor ben msj atiyorum 2 dkda degistirip cikiyor gecen biri bisey yazmis bebetoma ama o yazilari ikuyamiyor kizlar msjdaki duzeltmeyi yapip cikiyor

inşallah canişim ama ilaç kullanmıycam doğal yollar deniycem hayırlısı olsun .hadi sende kırmızı kartı görde hayırlısıyla aşılaman olsun kız:KK16:

canım hakkımızda hayırlısı bakalım. ben bu ay ıncır kuru yapmıstım esımede kecıboynuzu ama sabah test yaptım olmadı benımde bu ay 2. asılamaya baslayacagız ınsallah. ama bı sıtede bır topık okudum sogan kuru ıle hamıle kalanlar. bır cok kısı ıcmeye baslamıs gun gun yazmıslar ve cok fazla hamıle kalan var sıtede yazanlardan okudum. ben gecen ay deneyecektım ama ıcemedım sogan suyunu mıgdem kaldırmadı. sende bence bu ay dırek onunla basla derım.

canım hakkımızda hayırlısı bakalım. ben bu ay ıncır kuru yapmıstım esımede kecıboynuzu ama sabah test yaptım olmadı benımde bu ay 2. asılamaya baslayacagız ınsallah. ama bı sıtede bır topık okudum sogan kuru ıle hamıle kalanlar. bır cok kısı ıcmeye baslamıs gun gun yazmıslar ve cok fazla hamıle kalan var sıtede yazanlardan okudum. ben gecen ay deneyecektım ama ıcemedım sogan suyunu mıgdem kaldırmadı. sende bence bu ay dırek onunla basla derım.
amin canım .senin içinde hayırlısı olsun önümüzdeki ay kısmet inşallah.ben soğan suyunu çok içtim aylarca ama faydası var tabide içtiğim dönemlerde eşim görevdeydi olmadı tabi .küçük miyomum vardı soğan suyu kaybetmiş .doktora gittiğimde yok olmuştu.benim ayrıca sorunum sol yumurtalığım rahime yapışmış oyüzden hep sağda umut aradık :KK5:bu ayda çok çalışmıştık ama kısmet işte:KK50:

amin canım .senin içinde hayırlısı olsun önümüzdeki ay kısmet inşallah.ben soğan suyunu çok içtim aylarca ama faydası var tabide içtiğim dönemlerde eşim görevdeydi olmadı tabi .küçük miyomum vardı soğan suyu kaybetmiş .doktora gittiğimde yok olmuştu.benim ayrıca sorunum sol yumurtalığım rahime yapışmış oyüzden hep sağda umut aradık :KK5:bu ayda çok çalışmıştık ama kısmet işte:KK50:

canım o zaman sen hemen tüp denesen... gercekten hem kendını yıpratmazsın. olma ıhtımalı en yuksek olan tüp sonucta. bende 2. asılamadan sonra hemen tüp ıcın rapor alacagım ınsallah...

dewy
kız nasılsın bakım nasıl gıdıyor hamılelık:) alıstın mı bebıse:)

ahh canım inşallah değerim yükselir de gerçekten bi hamiş olurum!! bgün tüüm gün yattım kıpırdamadım hiç bi yere..Yarın yine kan vercez bakılcak 15, 50ye 60a çıktıysa bu iş tamam! şu an değere bakarak da hamileymşm gibi görünüyor ama kmyasal gebeliğe de dönebilirmiş::KK43: bekliorz bakalm hayırlısııı

ahh canım inşallah değerim yükselir de gerçekten bi hamiş olurum!! bgün tüüm gün yattım kıpırdamadım hiç bi yere..Yarın yine kan vercez bakılcak 15, 50ye 60a çıktıysa bu iş tamam! şu an değere bakarak da hamileymşm gibi görünüyor ama kmyasal gebeliğe de dönebilirmiş::KK43: bekliorz bakalm hayırlısııı

cıkar cıkar sen merak etme....canım adetın kacıncı gunu testı yaptırmıstın acaba

Son düzenleme:
:KK16::KK16::KK16:merhaba anne adayları öncelikle kendimi tanıtayım...

23 yaşındayım

2 senelik evliyim

hiç hamile kalamadım

4 ay klomen 1 kere çatlatma iğnesi bu ayda aşılama oldum...malesef tutmadı....

hiç bir sorunumuz yok sadece klomen kullanmadığım zamanlarda yumurta tembelliği mevcut bende...

diğer bütün tahlilerim temiz çıktı....

Biliyorum bu konu altında çok topik açıldı lakin bi topiğimiz vardı orası bize uğurlu gelmedi kaç aydır kimse hamiş çıkmadı yeniden

temiz bir topiğe taşınalım dedik...bu yolda yürüyen bütün anne adaylarımızda tanışmak kaynaşmak fikir alışverişi yapmak istiyoruz

bu topiğimiz hayırlı uğurlu olsun RABBİM bütün isteyenlere sağlıklı hayırlı huyu suyu güzel yawrular nasip etsin...

bu yolda çok sabırlı olmalı ALLAHA tevekkül olmalı duanın çok rolü vardır...

haydi bismillah

bol hamişli :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:topiğimiz olsun inşallahhhhhh:KK16::KK16::KK16::KK16:
sıra
no

isim
katılıyor

tedavide kaçıncı deneme ?klomen+iğne+aşılama+tüp bebek
batınız
hamişlerimiz
hilbar
:KK49: :nazar:
adenozin
dewy
28
izmir
klomenle ilk ayda
1
hülyamesut
24
klomenle ilk ay
13 nisan
:KK31:
2
rain_ rain
klomen 2.ay
14 nisan
3
rewix
26
Ankara
klomenle ilk ay
15nisan
4
yektanur
29
2.asılama
16 nisan
5
oceanshine
28
Samsun
klomen ilk ay
16 nisan
6
akıgo
27
ilk kez gonal+cat.ignesi
16 nisan
7
muy_ay
25
klomen 2.ay
16 nisan
8
fatmaipek
32
Bursa
klomen ilk ay 2.bebek
16 nisan
9
A&S
bursa
6.denemeklomen ilk kez 2.bebek
17 nisan
10
pepeti
3 klomen denemesi
17 nisan
11
fonduntan
30
2.kez klomen tedavisi
18 nisan
12
leyem
klomen 2.ay
19 nisan
13
kaptanelif
30
1 tane catlatma ignesi asılama
19 nisan
14
yunu
27
Trabzon
2.klomen denemesi
21 nisan
15
bebetommmm
23
Ankara
4 ay klomen+1 cat.ignesi+1 asılama
23 nisan
16
tobeguk
29
Ankara
klomen+cat.ignesi+östrojen
24 nisan
17
zeynobodrum
30
İstanbul
klomen+cat.ignesi ilk ay
25 nisan
18
faattmaaa
28
İstanbul
4 klomen+3 cat.ignesi bu ay asılama olucak
26 nisan
19
zenderu
27
İstanbul
klomen 2.ay
26 nisan
20
pixeess
malatya
26 nisan
21
pureipek
32
26 nisan
22
pembeli14
?
27 nisan
23
zynn
23
29 nisan
24
ascan
27
Fransa
klomen le 2.ay
1 mayıs
25
sedenim
31
klomen tedavisi
11 mayıs
26
sykapusuz
23
İstanbul
klomen 3.tedavisi
12 mayıs
27
angeis42
klomen cat.ign.
?
28
yoosuun
istanbul
?
29
zd86
27
istanbul
?
30
gamzeilhan
31
Ankara
3.catlama ignesi
?
31
muhammetömer
30
Ankara
klomenle ilk ay
?
32
talibim
?
33
elifyeşiller
29
klomenle 2.ay
?
34
beyazkelebek
3.asılama
?
35
özlem ahmet
serephone+cat.ignesi ilk ay
?
36
sedasugur
23
kocaeli
ilk tedavi
?
37
nimet06
21
Adana
klomenle 2 deneme
?
38
mysnowgrain
23
3 klomen+ 3 asılama
?
39
pkosun
2.deneme
?
40
feraye 48
2.catlatma ignesi
?
41
41 zeynep
3.asılama
?
42
zeynelim
21
?
?
43
hasretim
26
?
?
44
eşilam
?
?
45
betul11645
?
?
46
yagmur111
?
?
47
cihiitlenbik
?
?

kendmi orada görünce öyle pek hoşuma gitti =)) inşallah değişmez orada kalırım:S

kızlar nerdesiniz:KK43: kırmızı kartı yedim bir saat itibarı ile önce kahve leke sonra kırmızıya dönüşmeye başladı tam gelmiyor ama peçeteyle silince geliyor:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:buay hayıt suyuna başlıycam arı poleni kapsülüyle artık ekime kadar böyle sonrada tüp bebek:KK5::KK5::KK5:

Canım yanlış anlamazsan bişiy soracağım neden ekime kadar tüp bebek için bir süre mi var yoksa yumurtalıkların aşırı reaksiyon mu verdi

Canım yanlış anlamazsan bişiy soracağım neden ekime kadar tüp bebek için bir süre mi var yoksa yumurtalıkların aşırı reaksiyon mu verdi
yok tatlım niye yalnış anlayım burada herşeyimizi paylaşıyoruz :KK16:tüp bebeği doktorum hemen önerdi ama biz ancak ekim ayında müsayitiz bu yüzden:KK31:

canım o zaman sen hemen tüp denesen... gercekten hem kendını yıpratmazsın. olma ıhtımalı en yuksek olan tüp sonucta. bende 2. asılamadan sonra hemen tüp ıcın rapor alacagım ınsallah...
öyle yapıcaz canım artık ama ekim ayında düşünmüştük ama ben yinede klomen +çatlatma iğnesi deneyim o zamana kadar dedim ama malesef :KK31:hayırlısı olsun hakkımızda.ben şuan hayıt suyu ve arı poleni kapsülüne başladım:KK8:

kızlarrrrrrrr naparsınız anam hiç sesiniz soluğunuz çıkmıyor yaslarda olan benim kırmızı kartı yedim:KK43:okadarda çalışmıştık:KK17::KK9:piskolojim bozuldu yaaa hem ağlıyor hem gülüyorum:KK14:

nerden ekliyoruz.Ben de bugün ovitrelle vurundum.Bekliycem bakalım.Ekleyin beni :)
listedeki bilg.lerini yazarsan ekleyelim
kızlarrrrrrrr naparsınız anam hiç sesiniz soluğunuz çıkmıyor yaslarda olan benim kırmızı kartı yedim:KK43:okadarda çalışmıştık:KK17::KK9:piskolojim bozuldu yaaa hem ağlıyor hem gülüyorum:KK14:
kiizz yok kimse bu aksam galiba cepden geldim goremiyom asagiyi sen goruyosan deyi ver hele firca cekelim niye yazmiyolar kiiizz muhtarr
nerdesin

Kızlar benim de adete bir hafta kaldı geri sayım başladı :))) ama aramızda üç tane hamile var devamı gelecek yakında hepimiz kalacagiz.nisan mayıs ayları gevşer gönül baglari :)))) çalışmalara devam :)

listedeki bilg.lerini yazarsan ekleyelim

kiizz yok kimse bu aksam galiba cepden geldim goremiyom asagiyi sen goruyosan deyi ver hele firca cekelim niye yazmiyolar kiiizz muhtarr
nerdesin

Tabiki arkadaşım.Konya'dan katılıyorum.31 yaşımdayım.Klomen+Ovitrelle kullandım.Hatta iğnemi bugün oldum. 2.denemem olacak.29 Nisan da adet olacam (inş. olmam) Rabbim arayan herkese versin kimseyi evlatla,çocuksuzlukla imtihan etmesin.

adonezin +muhammetömer+sırr +yunu niye yazmazsınız kızzzzz :KK31:

Son düzenleme:
X